مایکروفر سامسونگ

مایکروفر سامسونگ

(اختصاصی از کورنیدو)

 

مایکروفر SAMI 12 از برند سامسونگ یکی از پر طرفدارترین مایکروفرها در بازار ایران می باشد. نمایندگی مایکروفر سامسونگ این مدل را در 2 رنگ سفید و مشکی عرضه می کند که به واسطه تکنولوژی به کار رفته در آن مورد توجه بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است.

دستگیره درب این محصول بر خلاف محصولات مشابه در قسمت بالایی قرار گرفته است و باعث شده درب دستگاه به سمت پایین باز شود.

SAMI12  برنامه های پخت و پز زیادی را در منوی خود به همراه دارد. علاوه بر این پخت کانوکشن  و ترکیبی از مزایای دیگر این دستگاه می باشد.

از دیگر مزیت‌های مورد تاکید این دستگاه که آن را از دستگاه ‌های مشابه بازار متمایز می‌ سازد، امکان درست کردن ماست و خمیر می باشد. تهیه ماست و خمیر به درجه حرارت خاصی نیازمند است که این دستگاه با تامین این درجه حرارت، امکان تهیه‌ی ماست و خمیر را برای کاربران میسر می‌سازد.

این دستگاه می تواند انواع مواد غذایی را با کم ترین مقدار روغن بپزد و از مهمترین ویژگی های آن امکان بخار پز کردن مواد غذایی می باشد. این ویژگی خاص که دارای تکنولوژی جدیدی است مورد توجه بسیاری از گیاه خواران قرار گرفته است.

TDS که به سیستم توزیع سه گانه گرما شناخته شده است در این ماکروفر به چشم می خورد و غذا را به صورت همگن و یکنواخت داغ می‌کند.

این دستگاه از تکنولوژی HotBlast  نیز استفاده می کند. هوای داغ از طریق حفره های متععد و به صورت مستقیم و پر قدرت به روی غذا دمیده و با برشته کردن غذا، تازگی و طعم اصلی مواد اولیه را حفظ می کند و زمان پخت تا پنجاه درصد کاهش می یابد (در مدلهای SAMI6  و SAMI14).

تکنولوژی PowerGrill Dou  امکان گریل کردن کامل و یکدست خوراک با هیتر های خلاقانه و عریض که قدرت قابل توجه بیشتری را تا 2300 وات ارائه می دهند (SAMI14 و SAMI12 ).

در طور کل این مایکروفر با فضای داخلی بیشتر و صفحه گردان بزرگتر قابلیت قرار دادن ظروف بزرگتر را نیز برای شما فراهم می کند.

در پایان ذکر کنم که تعمیر این مایکروفر و قطعات آن در بازار به راحتی انجام می شود و نمایندگی مایکروفر سامسونگ خدمات خوبی را به شما ارائه می دهد.

 

2 thoughts on “مایکروفر سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما