5 توصیه مهم برای اتو کردن لباس

توصیه هایی برای اتو کردن لباس

توصیه های مهم برای اتو کردن لباس

اتو های بخار قطعات متحرک زیادی ندارند، بنابراین وقتی مشکلی پیش می آید معمولاً ناشی از نگهداری نامناسب و عدم استفاده از تنظیمات مناسب و مختص هر نوع لباس است. از آنجا که برای از بین بردن چین و چروک های لباس به اتو نیاز داریم، اگر اتو به درستی کار نکند باعث ناراحتی ما میشود، مخصوصاً زمانی که به لباس های ما آسیب می‌رساند. انجام دادن برخی تعمیرات جزئی و نگهداری صحیح از اتو کمک میکند که دوباره به حالت عادی برگردد و به درستی لباس ها را اتو کند. همچنین فراموش نشود که استفاده از آب تصفیه شده که عاری از رسوب باشد و تنظیم صحیح دما از آسیب های احتمالی اتو در آینده جلوگیری می کند.در این مقاله از کورنیدو، 5 توصیه مهم برای اتو کردن لباس به شما عزیزان ارائه می دهیم. با ما همراه باشید و در صورت نیاز به انجام تعمیرات با دفاتر مرکزی کورنیدو در مناطق مختلف تهران تماس حاصل فرمایید.

توصیه اول

اگر آب از دهانه اتوبخار در امتداد کف اتو می چکد ، صفحه دما را روی اتوی بخار خود بررسی کنید. دمای اتو را افزایش دهید تا اطمینان حاصل شود که گرمای کافی برای ایجاد بخار تولید می کند. تلاش برای استفاده از اتو قبل از رسیدن به دمای مطلوب نیز می تواند باعث چکه آب از اتو شود. فشار مکرر دکمه بخار روی دسته اتو نیز می تواند باعث چکه کردن آب از اتو شود. چند ثانیه بین هر بار فشار دادن دکمه بخار صبر کنید تا اطمینان حاصل شود که هر بار فشار دادن دکمه، بخار تولید می کند. زمان تولید بخار براساس تنظیمات حرارت اتو ممکن است متفاوت باشد.

توصیه دوم

اگر اتو رگه‌هایی قهوه‌ای بر روی لباس شما ایجاد کرد، آب موجود در مخزن اتو را خالی کنید. اگر اتوی شما مجهز به ویژگی تمیزکاری اتومات است از این قابلیت استفاده کنید. اگر اتوی شما از ویژگی تمیزکاری اتومات  برخوردار نیست، قبل از استفاده از یک پارچه نرم برای تمیز کردن ته اتو استفاده کنید البته ابتدا اجازه دهید که اتو خنک شود. هنگام تمیز کردن قسمت کف اتو، روی دهانه بخار تمرکز کنید. مخزن را با آب شیر پر کنید. از آب آشامیدنی بطری، آب شیر فیلتر شده یا آب نرم استفاده نکنید زیرا این آب ها باعث ایجاد رگه های قهوه ای می شوند.

توصیه هایی برای اتو کردن لباس

توصیه سوم

در صورت قهوه ای شدن قسمت کف اتو بخار، با اسفنج مرطوب آن را تمیز کنید. این لکه های قهوه ای می تواند ناشی از تنظیم اتو در دمای بیش از حد بالا باشد. هنگامی که کف اتو را تمیز کردید، برای جلوگیری از ایجاد مجدد لکه، درجه حرارت را کمی کاهش دهید.

توصیه چهارم

مخزن آب اتو بخار را با آب مناسب پر کنید. اتوی شما بدون وجود آب در مخزن نمی تواند بخار تولید کند.

توصیه پنجم

اگر با یک بار چرخش درجه اتو روی دمای مورد نظرتان گرما و بخار حاصل نشد، اتو را به آرامی تکان دهید. ویژگی ایمنی که در برخی از اتوها به کار رفته، بعد از چند دقیقه بیکار ماندن اتو را خاموش می کند. تکان دادن اتو به طور خودکار ویژگی را خاموش کرده و اجازه می دهد تا اتو گرم شود.

درصورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد طبیعی دستگاه اتوبخار یا اتوپرس حتما با یک متخصص تعمیرات بخارشوی تماس بگیرید. ما در شرکت کورنیدو با داشتن متخصصان و تکنسین های مجرب و با سابقه ی کاری بالا در زمینه تعمیرات اتوبخار انواع برندها از جمله بوش ، سامسونگ ، ال جی ، ایندزیت ، اسنوا ، میدیا ، میله و … در خدمت شما هستیم. با شماره تماس 88543032-021 تماس بگیرید و در خواست تعمیر دستگاه خود را ثبت کنید .

ثبت درخواست تعمیرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما