مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان 

نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان | خدمات سرویس و تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان

برند فریجیدر یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های فریجیدر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال فریجیدر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در زنجان
تعمیرات یخچال فریجیدر در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان

یخچال فریجیدر یکی از یخچال های های وارد شده درون بازار داخلی بوده و افراد جهت مصارف خانگی از آن استفاده می کنند. یخچال فریجیدر با توجه به قابلیت های بالا از قطعات زیادی تشکیل شده که ممکن است پس از مدتی از استفاده دچار خرابی شود. خرابی یخچال موجب نگرانی افراد شده و در این زمینه نیاز به تعمیر دارند. کاربران جهت تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان تماس بگیرند.

یخچال یکی از لوازم خانگی مهم و مورد نیاز افراد بوده که بابت تهیه آن هزینه زیادی صرف خواهند کرد. یخچال به دلیل استفاده نادرست، قراردادن مواد غذایی بیش از حد، تمیز کردن اشتباه و موارد دیگر دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر خواهد داشت. تعمیر یخچال یک مهارت تخصصی بوده و از عهده مصرف کننده خارج است. در این مقاله به مشکلات یخچال فریجیدر و تعمیر آن پرداخته خواهد شد. کاربر در صورت نیاز به تعمیر یخچال در زنجان می تواند با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان تماس گرفته و از نیروی متخصص آن ها بهره مند شود.

نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان

کارکرد یکسره یخچال فریجیدر

یخچال فریجیدر یی از یخچال های با کیفیت بالا در بازار داخلی بوده که به علت استفاده ناصحیح خراب مشده که یکی از این موارد کارکرد یکسره این یخچال خواهد بود. در علم تعمیر یخچال به این مشکل اتومات نشده یخچال گفته شده که به مشکل در قطعات مهم یخچال بر میگردد. فرآیند یافتن این مشکل نیاز به تخصص در این زمینه داشته و از عهده مصرف کننده خارج است. افراد جهت تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان ارتباط برقرار کنند.

یکی از دلایل یکسره کارکردن یخچال فریجیدر تعبیه سنسورهای دمایی درون یخچال بوده که در صورت گر شدن سبب یکسره شدن  این یخچال خواهند شد. سردی بیش از حد درونی یخچال به دلایل مختلف نیز باعث یکسره شدن کارکرد آن شده و بایستی مورد بازبینی قرار گیرد.

در چنین مواردی توجه به این نکته برای رفع مشکل مهم بوده که یخچال در فضایی نصب گردد که دمای مناسبی داشته باشد. محیط های خیلی گرم و خیلی سرد باعث اتومات نشدن یخچال می شوند. در صورت عدم رفع مشکل افراد بایستی با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان تماس برقرار نمایند.

دلایل خرابی موتور یخچال فریجیدر بر اساس تجربیات نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان

موتور از اصلی ترین قطعات درون یخچال بوده که در صورت خرابی و سوخت موتور یخچال به طور کل از کار خواهد افتاد. سوختن موتور یخچال سبب تحمیل هزینه زیاد به مشتری شده که نیاز به تعویض ان خواهد داشت. تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان و تعویض آن یک امر تخصصی بوده و فرد بایستی با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان در ارتباط باشد. از دلایل موثر در موتور می توان به موارد زیر اشاره نمود.

نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان

آلودگی در موتور کمپرسور

گرد و خاک و آلودگی و قطعات مربوط به لحیم کاری و موارد دیگر در موتور کمپرسور باعث خرابی ؜آن خواهد شد. در موتور نبایستی چیزی جز روغن و مبرد وجود داشته که در غیر صورت سبب خرابی موتور می شود.

گرمای زیاد موتور کمپرسور

 وجود فن تهویه برای موتور کمپرسور بسیار مفید بوده و  نبود فن تهویه سبب ایجاد گرمای زیاد درون موتور شده و در نتیجه باعث خرابی این قطعه می گردد.

کمبود روغن کاری و نرم نبودن موتور کمپرسور

روغن کاری کمپرسور بسیار مهم بوده که  اگر انجام نشود بر کارکرد کمپرسور تاثیر خواهد گذاشت. عدم روغن کاری باعث تولید گرامی بیش از حد شده  و در نتیجه موتور شما خراب شود. کاربر در راستای تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان تماس خواهد گرفت.

خرابی دکمه استارت

 اگر کمپرسور شما خاموش شده دیگر کار نکند این امکان وجود داشته که مشکل از صفحه کنترل موتور باشد. یعنی فشار بر روی موتور بیش از حد شده و فرد نیاز به تعمیر موتور دارد.

موارد بالا تنها دلایل خرابی موتور یخچال فریجیدر نبوده و موارد دیگری مانند باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال و وجود مواد غذایی در این مشکل نقش دارند. افراد جهت تعمیر موتور یخچال فریجیدر می توانند با نمایندگی یچال فریجیدر در زنجان در تماس باشند.

تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان

بررسی خرابی لاستیک دور درب یخچال فریجیدر

دور درب یخچال ها یک نوار پلاستیکی قرار داشته که بین این نوار آهنربا قرار دارد. این آهنربا سبب شده تا درب یخچال بسته شود و محیط درون یخچال خنک بماند. پس از مدتی از استفاده این نوار دور درب خراب شده و نیاز به تعویض خواهد داشت.افراد جهت تعویض نوار پلاستیکی نیاز به تماس با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان خواهند داشت. مرف کننه با توجه به موارد زیر می تواند سالم بودن نوار پلاستیکی دور درب یخچال فریجیدر را تشخیض داده و همچنین از خرابی آن مطلع گرد.

به مانند دیگر روش های تست برای یخچال های دیگر استفاده از یک ورقه کاغد می توانند فرد را در راستای پی بردن به خرابی نوار پلاستیکی دور درب راهنمایی نماید. روش کار به این صورت بوده که در وهله اول فرد یک ورقه کاغذ را لای درب یخچال گذاشته و درب را می بندد. پس از این کاغذ را کشیده و در صورتی که به سختی خارج گردد، نوار پلاستیکی دور درب خراب خواهد بود. در غیر این صورت نوار پلاستیکی خراب بوده و فرد نیاز به این داشته تا جهت تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان تماس بگیرد.

همچنین فرد می تواند با تاریک نمودن فضای دور یخچال و با استفاده از یک چراغ قوه سالم بودن نوار پلاستیکی دور درب یخچال فریجیدر را مشخص نماید. روند کار بدین صورت بوده که مشتری پس از خاموش کردن لامپ های اطراف یخچال نور چراغ قوه را از بین نوار پلاستیکی و بدنه در هنگام بسته بودن درب می تاباد. در صورت عبور نور نوار پلاستیکی خراب بوده و بایستی تعویض گردد.

برآورد نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان

یخچال فریجیدر با توجه به داشتن قطعات بادوام و خارجی پس از مدتی از استفاده با ایراد و مشکلاتی مواجه خواهد شد که رفع آن ها از عهده مصرف کننده خارج است. در این مقاله کارکرد یکسره یخچال فریجیدر و خرابی موتور آن مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در ادامه در ارتباط با خرابی لاستیک دور درب یخچال فریجیدر و روش های تست سالم بودن آن صحبت شد. افراد جت تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان تماس برقرار نمایند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال فریجیدر در زنجان

تعمیر یخچال فریجیدر در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *