مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان 

نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان | خدمات سرویس و تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان

برند بلومبرگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های بلومبرگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان
نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان

اغلب افراد به دنبال انتخاب یخچالی بوده که با خرابی مواجه نگردد. باید به این نکته اشاره کرد کرد که یخچال با برندهای مختلف در بازار پس از مدتی از استفاد به دلایل مختلف دچار خرابی می شوند. از دلایل خرابی یخچال می توان به استفاده نادرست، نصب در محیط نامناسب، جا دادن مواد غذایی بیش از حد و عدم تمیز نمودن یخچال اشاره کرد. افراد در صورت تعمیر یخچال در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار کنند.

یخچال یکی از اساسی ترین لوازم درون هر خانه بوده که مراقب و نگهداری نیاز دارد. وظیفه این وسیله خنک سازی و نگهداری مواد غذایی بوده که به وسیله مبرد این کار را انجام خواهد داد. در واقع یخچال گرمای مواد غذایی را گرفته و به بیرون از یخچال منتقل خواهد کرد. این خنک سازی سبب ماندگاری مواد غذایی درون یخچال شده و کارایی آن را مشخص می کند. مشتری جهت بروز مشکل در یخچال بلومبرگ بایستی با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار کند.

نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان

دلایل نشتی آب در یخچال بلومبرگ چیست؟

در برخی موارد فرد با مشاهده نشتی آبل از درون یخچال نگران شده و به دنبال رفع مشکل خواهد بود. در چنین مواقعی فرد باید در ابتدا یخچال را از برق جدا نموده و سپس به بررسی دلیل مشکل بپردازد. افراد جهت تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان بایستی با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار کنند. موارد زیر دلایل نشتی اب در یخچال بلومبرگ بوده که به ان ها پرداخته شده است.

خرابی زهکشی یخ ساز

یکی از دلایل پخش آب بر روی زمین خرابی زهکش یخساز که جمع شدن غذا و زباله در شلنگه تخلیه باعث مسدود شدن آن و در نتیجه خرابی یخساز و نشت آب از یخچال می؜شود. برای حل این مشکل بایستی با حرارت تجمع یخ یخساز را ذوب کرده و به وسیله سیم بلند با احتیاط مسدودی شلنگ تخلیه رفع شود.

مسدودی منبع آب

منجمد شدن و مسدود شدن منبع آب نیز می؜تواند باعث نشتی آب کف آشپزخانه شده که. برای رفع این مشکل یخچال را از برق کشیده و باید شیر قطع آب پیدا شود. این شیر در زیر سینک یا پشت یخچال ثرار گرفته که  در صورت شکستگی شیر و یا پارگی لوله بایستی تعویض گردد. برای کسب اطلاع بیشتر با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان

 

دلایل مرتبط با عدم سرمای کافی درون یخچال بر اساس برآورد نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان

عدم سرمای کافی درون یخچال سبب فاسد شدن مواد غذایی شده و در واقع باعث از بین رفتن عملکرد اصلی یخچال خواهد شد. این مشکل یکی از مشکلات پیش آمده درون یخچال بلومبرگ بوده که دلایل آن در زیر مورد بررسی قرار گرفته است. افراد در صورت مواجه با این مشکل بایستی از تعمیر ناآگاهانه دوری نموده و جهت تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان در تماس باشند.

 • خرابی فن اپراتور یکی از دلایل عدم سرمای کافی یخچال بوده که عدم شنیدن صدای فن دلیل خرابی ان بوده و بایستی توسط یک تعمیرکار تعویض گردد.
 • خرابی کمپرسور از دیگر دلایل عدم سرمای کافی یخچال اتلکترواستیل بوده که این ورد نیز باید یک منتخصص در زمینه تعمیر بازبینی شود.
 • کویل های کندانسور گرما را از داخل یخچال به اتاق انتقال و ممکن است به علت گرد و غبار کویل ها خراب شده باشند. در صورت وجود چنین مشکلی یخچال سرمای کافی را تولید نکرده و فرد بایستیگرد و غباری که می تواند مانع از حرکت هوا در سیم پیچ ها شود را تمیز نماید.

دلایل دیگری نیز در این مشکل نقش داشته که به بررسی بیشتر توسط متخصص نیاز دارد. در صورت مواجه با این مشکل کاربر بایستی با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار نموده و از تعمیر بدون تخصص پرهیز کند.

مرکز تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان

دلایل یکسره کار کردن یخچال بلومبرگ چیست؟

یخچال بلومبرگ یکی از برندهای خارجی موجود در بازار داخلی بوده که اغلب مشتریان از آن استفاده می کنند. این یخچال نیز به مانند دیگر یخچال ها با برندهای مختلف دچار خرابی شده که یکی از این موارد یکسره کار مردن یخچال خواهد بود. یکسره کار کردن یخچال از آن دسته مشکلاتی بوده که موجب نگرانی مشتری خواهد شد و نیاز متخصص جهت بررسی مشکل الزامی است. افراد در راستای تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان این امکان را داشته تا با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار نمایند. از دلایل تاثیر گذار در این مشکل می توان به موار  زیر اشاره کرد.

 • خرابی کمپرسور یخچال می تواند سبب یکسره کار کردن یخچال شود.
 • خرابی ترموستات نیز در این مشکل نقش دارد. افراد در صورت مواجه با این مشکل می توانند با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان تماس بگیرند.
 • اختلال برق و سوختن سیم پیچی نیز باعث چنین مشکلی خواهد شد.

موارد بالا جز موارد پیش پا افتاده این مشکل بوده و آسیب به موتور یخچال از اصلی ترین دلایل یکسره کارکردن آن خواهد بود. افراد در صورت مواجه با این مشکل بایستی با متخصص تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار نمایند.

 

تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان

دلایل باز شدن درب یخچال بلومبرگ بر اساس تجربیات نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان

یکی دیگر از مشکلات یخچال بلومبرگ نوسان در درب این یخچال بوده که به دلایلی مختلف وابسته است. افراد جهت رفع این مشکل می توانند به دلایل زیر توجه نمایند.

 • عدم فاصل بین یخچال و دیوار سبب این مشکل شده که بایستی فاصله استاندارد رعایت گردد.
 • تراز نبودن یخچال نیز باعث نوسان درب یخچال بلومبرگ شده که باید یخچال تراز گردد.
 • باز و بسته شدن زیاد درب یخچال موجب این مشکل خواهد شد.
 • خراب بودن لاستیک و واشر درب یخچال نیز موجب یکسره شدن کارکرد یخچال شده که بایستی لاستیک دور درب تعویض گردد. مشتری جهت تعویض واشر باید با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار نمیاد.

رعایت این چنین موارد سبب این شده تا درب یخچال بباز نشود. با باز شدن درب یخچال از گاز درون یخچال کاسته شده و همچنین ممکن است تا موتور یخچال دچار اختلال شود. افراد جهت رفع مشکل می توانند با متخصص تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار کنند.

جمع بندی

یخچال بلومبرگ نیز مانند دیگر یخچال های موجود در بازار داخی پس از مدتی از استفاده به دلیل استفاده نادرست دچار خرابی خواهد شد. در این مقاله  به دلایل نشتی آب در یخچال بلومبرگ و دلایل عدم سرمای کافی درون یخچال اشاره گردید. همچنین در ارتباط با یکسره کار کردن این یخچال و دلایل نوسان در درب یخچال صحبت شد. افراد جهت رفع مشکل یخچال بلومبرگ می توانند با نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان ارتباط برقرار نمایند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال بلومبرگ در زنجان

تعمیر یخچال بلومبرگ در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *