مراحل ثبت درخواست تعمیرات پکیج بوتان

جهت خرید و یا دیدن انواع پکیج دیواری بوتان اینجا کلیک کنید جهت خرید و یا دیدن انواع پکیج دیواری بوتان اینجا کلیک کنید

درخواست تعمیر پکیج

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج بوتان | تعمیر، سرویس، نصب و نگهداری

مرکز کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری بوتان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف پکیج دیواری بوتان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات پکیج بوتان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تخصصی مجاز کورنیدو جهت سرویس و تعمیرات پکیج بوتان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج بوتان

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹ – تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۰- ایاب و ذهاب رایگان در صورت سرویس و تعمیرات پکیج دیواری

(((گرمایش مطلوب خانه خود را از مرکز کورنیدو بخواهید)))

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۲۰۰۰۰ تومان می باشد).

تعمیرات پکیج بوتان
نمایندگی پکیج بوتان

۲۰ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر پکیج دیواری و آبگرمگن بوتان :

۱- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در رادیاتورها

۲– نداشتن گرمای مطلوب آب گرم مصرفی

۳– آبریزی و نشتی از زیر پکیج

۴– سر و صدای اضافی از پکیج

۵– سرویس سالیانه دستگاه جهت بازدهی بیشتر

۶– گرفتن جرم و اسید شویی مبدل ها

۷- روشن نشدن پکیج دیواری و یا صفحه نمایش

۸- تشکیل نشدن شعله

۹- مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۱۰- لوله کشی ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

۱۱- نصب پکیج دیواری

۱۲- خاموش نشدن پکیج دیواری و کار کردن مداوم

۱۳- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

۱۴- عدم کارکرد فن

۱۵– پایین آمدن فشار آب دستگاه

۱۶– خرابی پمپ دستگاه

۱۷– حرارت بیش از حد پکیج

۱۸-  بالا رفتن فشار در حالت گرمایش

۱۹– روشن شدن انفجاری پکیج

۲۰- بیرون زدن شعله از زیر دستگاه

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیرات پکیج بوتان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

همینطور قطعات مورد استفاده در این مرکز، از قطعات درجه یک بازار می باشند که در بازدهی و طول عمر دستگاه، تاثیر بسزایی دارند.

مشکلات رایج پکیج بوتان

پکیج دیواری یکی از بهترین سیستم های گرمایشی است که همزمان آب گرم و گرمایش منزل یا محل کار شما را فراهم می کند. برند بوتان یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع پکیج های زمینی و دیواری در مدل ها و سایزهای مختلف است.عملکرد پکیج شما در طول سال به خصوص در ماه های سرد سال بسیار حائز اهمیت است , زیرا با سلامتی و آسایش شما در ارتباط است. شما هم دوست ندارید در وسط زمستان با شوفاژهای یخ و یا با آب سرد مواجه شوید.اما به دلایل مختلف امکان دارد این اتفاق برای شما بیوفتد , به خصوص اگر نصب سرویس شما به درستی انجام نشده باشد.

در ادامه با برخی از مشکلاتی که ممکن است برای پکیج دیواری بوتان پیش بیاید را شرح دادیم. همچنین نحوه برطرف کردن آن ها در منزل توسط خودتان هم در این مقاله آورده شده است تا در صورت داشتن دانش فنی خودتان به تعمیر پکیج خود بپردازید.

 

علت اتومات نکردن پکیج بوتان چیست؟

یکی از اصلی ترین مشکلات پکیج بوتان اتومات نکردن آن است. اولین عامل رخ دادن این مشکل، هوای سرد و دیر روشن شدن پکیج است. بعد از روشن شدن پکیج بوتان در هوای سرد، دستگاه به دمای مورد نظر نمی رسد. البته در چنین شرایطی، باید در حدود ۴۰ دقیقه به پکیج زمان داد، تا به دمای واقعی برسد. با گذشت زمان گفته شده اگر پکیج به دمای خود نرسید، به این معناست که سنسور دمای دستگاه یعنی NTC مشکل پیدا کرده است.

سنسور دمای NTC که دیده بان برد نیز نامیده می‌شود، وظیفه دارد دمای آب را به پکیج اعلام کند. اگر سنسور، این دما را با اختلاف به برد اعلام کند پکیج بوتان نیز اتومات نخواهد کرد.

سنسور دمای NTC برای اندازه گیری دمای پکیج به کار می‌رود، بهتر است قبل از عیب یابی پکیج، با اجزای تشکیل دهنده پکیج بوتان آشنا شوید. این حسگر‌ها از نوع مقاومتی بوده و نسبت به دما عملکردی معکوس دارند. به عنوان مثال در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد، ۱۰ کیلو اهم مقاومت دارند.

ساده‌ترین علت اتومان نکردن پکیج بوتان، به دلیل سردی هوا و دیر رسیدن پکیج به دمای واقعی است.

 

نشتی آب در پکیج بوتان

نشتی آب یکی از مشکلاتی است که در بعضی از پکیج ها به وجود می آید و علت آن خرابی و یا سوراخ بودن قسمتی از پکیج است. در صورتی که با این مشکل رو به رو شده اید می توانید برای تعمیر پکیج بوتان لوله هارا بررسی کنید گاهی قسمت ارتباطی لوله ها با یک دیگر دچار نشتی شده است، که می توانید آن را محکم کنید. گاهی با همین کار ساده مشکل حل خواهد شد. در برخی از مواقع هم احتمال سوراخی مخزن پکیج وجود دارد که با رو به رو شدن با این مشکل می توانید آن را با یک تعمیر کار ماهردر میان بگذارید.

 

چرا پکیج انفجاری روشن می‌شود؟

اگر پکیج با صدای زیاد و با حالت انفجاری روشن می‌شود، باید بدانید که فشار گاز شیر برقی در دستگاه زیاد شده است. البته این امکان نیز وجود دارد، که فاصله الکترود جرقه زن با مشعل به درستی تنظیم نشده باشد. رسوب و بسته شدن سوراخ میله جرقه زن نیز، می‌تواند باعث انفجاری روشن شدن پکیج شود. اغلب اوقات کاربران با کشیدن یک سمباده نرم روی میله، مشکل آن را برطرف می‌کنند. اما بهتر است برای جلوگیری از خسارات بیشتر به دستگاه، از تعمیر خودسرانه خودداری کرده و عیب یابی و تعمیر پکیج را به افراد ماهر بسپارید.

 

روشن شدن چراغ قرمز پکیج بوتان

روشن شدن چراغ قرمز در پکیج بوتان به معنای نیاز به ریست شدن دستگاه است، که می تواند دلایل بسیاری داشته باشد. همان طور که گفته شد زمانی که پکیج ها دچار مشکل شده باشند هشدار هایی روی دستگاه پکیج ظاهر می شود. چراغ قرمز پکیج زمانی روشن می شود که دستگاه روشن است اما به درستی کار نمی کند. این چراغ نشان دهنده خرابی و یا منجمد شدن لوله های گاز باشد. یا اینکه اتصالات برق قطع شده باشد و یا راه ورودی گاز مسدود شده باشد.

 

پکیج روشن است اما رادیاتور‌ها گرم نمی‌شوند

یکی از اولین دلایلی که، باعث می‌شود با وجود روشن بودن پکیج، رادیاتور‌ها گرم نشوند تنظیم نبودن فشار گاز است. در پکیج تنظیم شعله و کنترل گاز، برعهده شیر برقی و جنس آن از آلومینیوم است. با خرابی این شیر تنظیم گاز و کم و زیاد شدن شعله پکیج، به درستی انجام نگرفته و رادیاتور‌ها نیز گرم نمی‌شوند.

املاح و سختی درون آب، در لوله‌ها و قسمت‌های مختلف پکیج دیواری باعث رسوب گذاری می‌شوند. این رسوبات که مسیر آب پکیج را مسدود کرده و باعث افزایش فشار، سروصدای غیر عادی و افت حرارت رادیاتور‌ها می‌شوند. تنها راه برای رفع این مشکل، سرویس پکیج و رسوب گیری است، پس سرویس دستگاه را در برنامه خود بگذارید. وجود هوا درون سیستم پکیج نیز، از عوامل تاثیر گذار در گرم نکردن رادیاتور‌ها است. در چنین شرایطی تعمیرکار به شما، هواگیری پکیج را توصیه می‌کند. رسوب گیری پکیج کاری است که به صورت دوره ای باید انجام بدهید، این کار به سلامت و عمر دستگاه کمک می کند.

 

شعله مشعل پکیج زرد است

اگر پکیج دیواری در محیطی قرار بگیرد که هوای کافی نداشته باشد، نمی‌تواند اکسیژن کافی دریافت کرده و شعله نیز زرد می‌سوزد. عامل دیگری که در هنگام زرد سوختن شعله، باید به آن دقت کنید گرفتگی در دودکش پکیج است. در چنین شرایطی اگر دود تولید شده، از طریق دودکش به درستی خارج نشود شعله نیز زرد می‌سوزد. گرفتگی مسیر دودکش می‌تواند به دلیل، عدم رعایت ارتفاع مناسب دودکش و یا نصب نادرست آن باشد. موارد گفته شده، برخی از دلایل زرد سوختن مشعل پکیج دیواری هستند. اگر شناخت و تجربه کافی از قطعات پکیج ندارید، هرگز برای رفع این مشکلات به تنهایی اقدام نکنید و عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان را به دست افراد ماهر بسپارید.

 

یخ زدگی پکیج

در فصول سرد،در صورت روشن نکردن پکیج به مدت طولانی، ممکن است دستگاه دچار یخ زدگی شود. به خصوص پکیج هایی که در فضای خارجی نصب می شوند. پکیج هایی که در فضای باز و بالکن نصب می شوند به هیچ عنوان نباید مدت طولانی خاموش بمانند. در فصل زمستان در صورتی که قصد خروج طولانی از منزل را داشتید پکیج را روی حالت ضد یخ زدگی بزارید.

حالت ضد یخ زدگی به این صورت است که یکی از رادیاتورها را حداقل باز کرده و دمای پکیج را روی دمای پایین گذاشته و یا قبل از سرما با تماس با مراکز معتبر سرویسکاری برای تزریق ضد یخ زدگی به سیستم پکیج را درخواست کنید. در غیر این صورت چون در سیستم پکیج آب فراوانی وجود دارد و هوا یخبندان است آب داخل دستگاه یخ می زند. به این دلیل که حجم یخ از آب بیشتر است، اورینگ ها از آب بندی خارج شده و باعث ترکیدن پمپ مبدل و قطعات اصلی می شود.

 

علت صدای زیاد پکیج بوتان

در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها، امکان منقبض و منبسط شدن لوله ها وجود دارد که این اتفاق باعث سر و صدا در پکیج می شود. یکی دیگر از دلایل شنیدن سر و صدا از پکیج بوتان وجود هوا در لوله های پکیج و هوا کشی مدارها است. این یعنی پکیج شما باید هواگیری شود پس با یک سرویس کار پکیج تماس بگیرید. در غیر این صورت به سراغ ترموستات پکیج بروید و ببینید که آیا آب در حال جوشیدن است یا خیر. دمای ترموستات باید جوری تنظیم باشد که آب دائما در حال جوشیدن نباشد.

 

 

با مشکلات پکیج بوتان مدل پارما آشنا شوید

پکیج بوتان مدل پارما، برای اولین بار در سال ۱۳۹۳ به بازار عرضه شد. سیستم بای پس خودکار، سیستم عیب یاب الکترونیکی و سیستم ضد یخ زدگی برخی از ویژگی‌های پکیج بوتان مدل پرما هستند. پرما، در دسته پکیج‌های فن دار قرار گرفته و دود حاصل از احتراق را، از طریق دودکش به بیرون می‌فرستد. اما مدل پارما نیز، گاهی با ایراداتی مواجه می‌شود. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی، انواع مشکلات پکیج بوتان مدل پارما بپردازیم.

 

افت فشار پکیج بوتان مدل پارما

افت و پایین بودن فشار از مشکلات رایجی است که، در اکثر مدل‌های پکیج بوتان به خصوص مدل پارما یافت می‌شود. عوامل زیادی می‌توانند باعث بروز چنین مشکلی شوند، که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که، در پکیج‌هایی که بیش از ۳ سال از عمر آن‌ها می‌گذرد، هفته‌ای یکبار افت فشار رخ می‌دهد.

یکی از عواملی که می‌تواند روی افزایش یا کاهش فشار پکیج بوتان مدل پارما، تاثیر داشته باشد خرابی منبع انبساط است. این قطعه در پکیج وظیفه بالانس و ثابت نگه داشتن آب گرم، در سیستم گرمایشی را برعهده دارد. با سوراخ شدن منبع انبساط، تعادل فشار پکیج نیز بهم ریخته و اغلب با افت فشار مواجه می‌شوید.

عامل دیگری که می‌تواند، باعث افت فشار پکیج شود نشتی آب است. نشتی آب، از رادیاتور‌ها و بر اثر سوراخ شدن آن‌ها رخ می‌دهد. این پروسه هر چند بسیار کم، می‌تواند به شدت روی کاهش فشار پکیج تاثیر گذار باشد.

 

چرا آب پکیج بوتان مدل پارما سرد می‌شود؟

یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران پکیج بوتان مدل پارما، با آن روبرو می‌شوند سرد شدن آب مصرفی است. گرم نشدن آب پکیج می‌تواند، به دلیل خرابی سنسور NTC که وظیفه تشخیص دمای آب را دارد باشد. اگر سنسور دما به درستی کار نکند، دمای اشتباه را به برد پکیج فرستاده و از گرم شدن آن جلوگیری می‌کند.

اما این تنها خرابی سنسور دما نیست که، می‌تواند مانع از گرم شدن آب شود. گاهی اوقات مسیر گرمایشی پکیج دچار گرفتگی و یا افت فشار می‌شود. در چنین شرایطی آب داغ نمی‌تواند به درستی وارد مسیر گرمایشی شده و در نتیجه آب کمی وارد رادیاتور‌ها خواهد شد. این موضوع باعث فشار زیاد به پمپ و خرابی آن خواهد شد. اما قطعه سوپاپ بای باس، مانند یک میانبر عمل کرده و با اتصال مسیر رفت و برگشت گرمایشی به هم، آب داغ را قبل از اینکه به سمت رادیاتور‌ها برود، به ورودی پمپ متصل می‌کند. با خرابی سوپاپ بای پس، مقداری از آب مسیر گرمایشی، در سوپاپ اطمینان به حرکت در آمده و آب پکیج سرد خواهد شد.

اما عامل دیگری که می‌تواند، باعث سرد شدن آب پکیج شود کم بدون ارتفاع شعله مشعل است. مشعل به کار رفته در پکیج بوتان مدل پارما، از تولیدات داخلی بوده و کیفیت خوبی دارد. این پکیج ۱۲ شعله داشته و جزو دستگاه‌های با توان ۲۲۰۰۰ است. اما پکیج بوتان مدل پارما، در واحد‌هایی با متراژ بالای ۶۰ الی ۷۰ متر نمی‌تواند، آب گرم مطلوبی را ارائه داده و ارتفاع شعله آن بسیار کم می‌شود.

 

پکیج بوتان مدل پارما سروصدای زیادی دارد

پکیج بوتان مدل پارما، در دسته پکیج‌های فن دار قرار گرفته و برای واحد‌های مسکونی با متراژ کم بسیار مناسب است. فن پکیج بوتان مدل پارما، ایتالیایی بوده و کیفیت قابل قبولی داشته و صدای کمی تولید می‌کند. اما به مرور زمان و با مستهلک شدن قطعات، کاربران با مشکل سروصدای پکیج روبرو خواهند شد. سرد بودن آب ورودی، وجود هوا در پکیج و رسوب گذاری در لوله‌ها باعث سروصدای پکیج بوتان خواهد شد. سروصدای زیاد پکیج مدل پارما، می‌تواند به دلیل سردی آب ورودی باشد.

 

اگر با هر یک از خطاها و مشکلاتی که در بالا به آن ها اشاره شد رو به رو شدید و قادر به تعمیر آن نبودید، متخصصین و تکنسین های ما در کورنیدو آماده خدمت رسانی به شما در زمینه های نصب، سرویس و تعمیرات هستند. متخصصین کورنیدو با داشتن بیش از صدها تجربه در زمینه تعمیرات پکیج دیواری خیال شما را از بابت ایجاد هرگونه خرابی در دستگاهتان آسوده می کنند.

 

 

مناطق تحت پوشش

تعمیرات پکیج بوتان در مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶   

تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکزی : ۸۸۵۴۳۰۳۲

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
138 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد علی
3 سال قبل

سلام
از صبح روی پکیج ارور E06 افتاده.از چی میتونه باشه؟ مدل دستگاه perla هستش

shahbakhshi
3 سال قبل

منبع انبساط ها برای تمامی مدل ها یکی می باشد؟

کامران تبریزی
3 سال قبل

سلام
ارسال قطعات به شهرستان دارید؟

لیلا کاهانی
3 سال قبل

سلام.خواستم ازتون بابت اینکه تو روز برفی سرویسکار فرستادید و‌کارمون انجام شد تشکر کنم.

سیاوش نظری
3 سال قبل

سلام. میخواستم هزینه اسید شویی رو بدونم؟

گوهری
3 سال قبل

ایا سرویس پکیج تو محل انجام میشه یا باید ببرن؟

مهران عباسی
3 سال قبل

با تشکر ا ز خدمات شما

مجید سراینده فرد
3 سال قبل

پکیج ابوتان مدل اپتیما داریم و چراغ قرمزش ثابت مونده.مشکلش چی هست؟

حمید مولایی
3 سال قبل

لطفا ارورهای کلیه مدلهای بوتان رو در سایت قرار دهید.
با تشکر

هلیا حیرتی
2 سال قبل

سلام میشه راهنمایی کنی چه مدل پکیجی بخرم؟

بدری بندری
2 سال قبل

سلام پکیجمون ارور 01 میده ، علتش چیه ؟

صفدر غلامی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر پمپ پکیجمون کار نمیکنه میدونین مشکل از کجاست ؟

آریا عظیمی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد علت چیست؟

شیوا میرآخوری
2 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر
پکیجمون شعله اش تشکیل میشه و دستگاه بعد از 5 ثانیه ریست میشه مشکل چیه ؟

اردشیر یمانی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
پکیجمون اصلا جرقه نمیزنه و روشن نمیشه میدونین مشکلش چیه ؟

سعید اشرفی
2 سال قبل

سلام پکیج ما همش روی فنه میدونین مشکلش چیه ؟

هلیا قادری
2 سال قبل

سلام وقت بخیر شمعک پکیجمون کار نمیکنه جرقه نمیزنه. شمعکش باید عوض شه؟

ماندانا سلیمانی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر. اگه آب قطع شه پکیج کار میکنه ؟

عسل رحیمی
2 سال قبل

سلام پکیجمون داخلش فشار آب نداره . مشکلش چیه؟

عسل دماری
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر آب مصرفی پکیجون دچار نوسانات دمایی میشه مشکلش چیه؟

رویا حبیبیان
2 سال قبل

سلام وقت بخیر . سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد . میشه راهنمایی کنین مشکل از کجاست؟

پرستو مهاجر
2 سال قبل

چرا پس از یک حمام طولانی و پی در پی ، رادیاتورها گرمای اولیه را ندارند؟

هانیه رفیعی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر . پکیجون ارور 01 میده . میدونین مشکلش چیه؟

هادی رضایی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر هزینه اسید شویی و رسوب گیری چقدره؟

یلدا دارابی
2 سال قبل

تفاوت پکیج های شوفاژ دیواری مدل محفظه احتراق بسته یا همون فن دار با پکیج های شوفاژ دیواری معمولی چیست؟

احمد
2 سال قبل

سلام وقت بخیر پکیجمون ارور ۰۱ میده ، مشکلش چیه؟

مجید مقدسی
2 سال قبل

سلام شوفاژ دیواریمون شمعک روشن میشه و لی مشعلش روشن نمیشه مشکلش چیه؟

کوثر نظری
2 سال قبل

سلام وقت بخیر ما تبریز هستیم . شما تبریز هم کار انجام میدید؟

عباس زاده
2 سال قبل

سلام وقت بخیر پکیجمون دیسپلی اش بالا نمیاد مشکلش چیه؟

صالح میرزایی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر بدنه ی پکیجمون زنگ زده . بدنه شو جدا دارین؟

GODARZI
2 سال قبل

سلام وقت بخیر . پکیجمون با صدای انفجاری خیلی بد روشن میشه جوری که همه تو خونه میترسن .مشکلش چیه؟

چکاوک
2 سال قبل

سلام وقت بخیر . در فصل زمستان برای یک خانه 70 متری درجه پکیج باید روی چه مقداری باشه؟

نریمان
2 سال قبل

سلام وقت بخیر فشار پکیجمون بالا نمیاد.مشکلش چیه؟

مهرزاد
2 سال قبل

سلام خسته نباشید ما شیراز هستیم.شما شیراز هم شعبه دارین؟

Khaleqi
2 سال قبل

سلام خسته نباشید ، قیمت پکیج بوتان رو میخواستم بدونم؟

مجید
2 سال قبل

سلام آیا پکیج با قطع آب کار می‌کند؟

بیژن سلطانی
2 سال قبل

پکیج بوتان وقتی دما از ٧٠ بالا می رود چراغ چشمک زن قرمز ثابت مى شود ولى اگر پکیج را خاموش کنیم پس از مدتى که اب سرد مى شود مجدا اصلاح و چراغ چشمک زن سبز روشن میشود با تشکر

پرویز
2 سال قبل

سلام خسته نباشید.آب مصرفی مناسب ولی سیستم گرمایش کار نمیکند. علت چیست؟

فاطمه
2 سال قبل

سلام خسته نباشید ، گیج بار پکیجمون خراب شده ، شما تعویض میکنین؟

نیلوفر صحرایی
2 سال قبل

سلام پمپ پکیج ما کار نمیکندلطفا راهنماییم کنید؟

ستاره ملکی
2 سال قبل

سلام پمپ پکیج ما کار نمی کند لطفا راهنماییم کنید؟

علیرضا فرحی
2 سال قبل

سلام سیستم اب گرم پکیج ما گرم نیست دلیلش چیه؟

شهلا اسخری
2 سال قبل

سلام پکیج ما اب گرم نداره علتش چیه؟

نیما
2 سال قبل

سلام سیستم اب گرم ما گرما نداره دلیلش چی؟

یامور
2 سال قبل

سلام اب مصرفی ما دچار نوسانات میشه مشکلش چیه؟

رسولی اهواز
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر پکیج دیواری ما تو حالت اب گرم انفجاری روشن میشه دلیلش چی میتونه باشه؟

مهرداد شیرازی
2 سال قبل

سلام پکیج ما مدام خاموش روشن میشه مشکلش چیه؟

حسین ساداتی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر پمپ پکیج ما کار نمی کنه چرا شما میدونید مشکلش چیه؟

Mohamad rahmani
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر پکیج ما تو حالت فن میمونه شما میدونید مشکلش چیه؟

ستاره محمدی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر سیستم اب گرم ما گرمای نداره چرا علتش چیه لطفا راهنماییم کنید؟