مراحل ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی کنوود

جهت خرید و یا دیدن انواع ماشین ظرفشویی کنوود اینجا کلیک کنید

درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی کنوود | تعمیر،نصب و سرویس

برند کنوود ( KENWOOD) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس، نصب و تعمیرات ظرفشویی کنوود (KENWOOD)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های کنوود باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی کنوود برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی کنوود جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حدلقل ۸ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی کنوود

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 ۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۲۰۰۰۰ تومان می باشد).

دلایل انتخاب کورنیدو برای تعمیر ظرفشویی
دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ظرفشویی

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود :

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

مراقبت و نگهداری ماشین ظرفشویی کنوود

امروزه در خانه های ما ماشین ظرفشویی جایگاه بیشتری پیدا کرده‌اند چرا که امروزه مردم اکثرا در بیرون از منزل سپری میکنند و ارامش و استراحت خود را داخل خانه می‌آورند.حال ماشین ظرفشویی کار شستشوی ظروف را آسان تر کرده که افراد بیشتر زمان خود را به سایر کار های خود بپردازند.

ماشین های ظرفشویی با توجه به اینکه قیمت تقریبا بالایی دارند. باید برای عمر بیشتر آن ها، مورد سرویس و نگهداری قرار گیرند.شرکت کورنیدو با تخصص در نگهداری ماشین ظرفشویی و سرویس و تعمیرات به موقع دستگاهتان شمارا یاری میکند.

به برخی از مطالبی که مرتبط با ماشین ظرفشویی کنوود مورد بررسی قرار گرفته توجه کنید :

 • به اندازه ی پیشنهادی برای استفاده ی مواد شوینده توجه داشته باشید، چرا که اگر بیش از اندازه بریزید مواد شوینده روی ظروف باقی می‌ماند و اگر از آن مقدار کمتر بریزید ظروف به خوبی تمیز نمی‌شوند.
 • در صورتی که ماشین ظرفشویی پر است، شستشو را انجام دهید. در غیر این صورت، برای از بین رفتن بوی بد ظروف از دور آبکشی استفاده کنید. تا بوی بد آن از بین برود.
 • مایع براق کننده هم برای صرف جویی انرژی وهم برای کارکرد دستگاهتان تاثیگذار است. براق کننده، کشش سطحی آب را کاهش میدهد و مانع ایجاد لکه روی ظروفها می شود. به ویژه در مناطقی که آب سخت دارند، موجب خشک شدن سریعتر ظروف می‌شود و در مصرف انرژی برای خشک کردن ظروف صرف جویی میشود.
 • ظروف ها را با درجه حرارت کمی خشک کنید.چون حرارت زیاد روی برخی از ظروف لکه به جا می گذارد. پس سعی کنید بیشتر اوقات از دمای کم استفاده کنید

نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در تهران

از ظروف ذکر شده سعی کنید درماشین ظرفشویی استفاده نکنید:

 • ابزارهای پلاستیکی، کارد و چنگال با دسته های استخوانی، چوبی یا منبت کاری شده، تمام آلومینیوم، ظروف چینی با تزیینات متالیک،  کریستال، ظروف پلاستیکی که برچسب قابل شستشو در ماشین ظرفشویی را ندارند، قوطی و قاشق های چوبی.
 • از پودر ریختن روی قاشق و چنگال های نقره ای یا رنگی پرهیز کنید، چون لکه لکه رنگ را از بین می‌برد. بیشتر از شوینده های مختص به این ظروف استفاده کنید.
 • هرکدام از ظروف را در سر جای خود قرار دهید و از بیش از حد پر کردن جلوگیری کنید چون در برخی ظروف باعث ایجاد خط و خش میشود.
 • بعد از اتمام شستشوی ظرف ها، سعی کنید آنها را سریعا ازماشین ظرفشویی بیرون بیاورید تا عوامل بیماری‌زا به ظروف منتقل نشوند. بسیاری از افراد برای صرفه‌جویی در زمان، شستشوی را کوتاه می کنند و به جای شستشو با آب گرم و آبکشی نهایی، فقط یک مرحله آب کشی را انجام می دهند. این روش فقط بسیاری از میکروب ها و باکتری ها را در ظروف، مخصوصا  در نواحی کنج و غیر قابل دسترس می ماند وعاملی برای انتقال بیماری های گوارشی می باشد و سلامتی را به خطر می اندازد.
 • سعی کنید حداقل زمان شستشو کامل را انتخاب کنید و ماهی حداقل یک بار داخل  ماشین ظرف شویی را با مواد ضدعفونی کننده پاکسازی کنید.این عمل در هر ماشین ظرفشویی نیز باید انجام شود.

به بررسی معمول خرابی ظرفشویی کنوود می‌پردازیم :

 • مسدود شدن ورودی آب
 • گرم نشدن آب دستگاه
 • دمای بالای دستگاه
 • عدم تخلیه ی مناسب
 • از کار افتادن خشک کن
 • بالا آمدن سطح آب
 • کار نکردن صفحه نمایش
 • مشکلات موتور
 • و…

نمایندگی ظرفشویی کنوود در تهران

نکته ی پایانی

تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود باید توسط متخصصین این حوضه انجام شود. چرا که اگر تعمیری به درستی انجام نشود حتی اگر مشکل هم برطرف شده باشد امکان اینکه دوباره به همان مشکل بربخورید وجود دارد. چون اکثرا تعمیرکاران دست به تعویض قطعه میزنند و بدلیل اینکه قطعه های اصلی و فرعی در یک جلد در بازار عرضه می‌شوند اگر از قطعات غیر اصلی استفاده شوند ممکن است ماشین ظرفشویی شما باز به همان مشکل بر بخورد یا مشکل دیگری را برای دستگاه به بار بیاورد.

تکنسین های شرکت کورنیدو اولویت خود را در تعمیر قعطه قرار میدهند تا تعویض قطعه، این روش هزینه های مشتری تا 70% کاهش میدهد هم اینکه قطعات اصلیه و فابریک خود دستگاه دوباره برای شما استفاده میشود چرا که امروزه قطعات اصلی دستگاه کمتر پیدا میشوند یا اگر هم پیدا شود قطعه فابریک خود دستگاه عملکرد متفاوتی دارد.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی کنوود از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه کورنیدو برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش

تعمیرات ظرفشویی کنوود در مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۱۱۱۱۵۹ – ۲۲۲۲۷۳۷۸

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶   

تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکزی : ۸۸۵۴۳۰۳۲

36 thoughts on “نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در تهران | شعبه اصلی 22111159-021

 1. کاوه درویشی says:

  سلام
  ماشین موتورش کار میکند و بعد تایمر ظرفها مثل اول شسته نشده است و خشک مانده.

 2. بهرام دولتی says:

  سلام . ظرفشویی من روی تایم 15 دقیقه قفل شده و آبگیری و خروجی آب درسته . هر دکمه ای که میزنم نمیشه . لطفا راهنمایی کنید . ممنون از خدماتتون .

 3. نرگس ساجدی says:

  با سلام.
  برچسب روی درب ماشین ظرفشویی رو بعد از چند سال برداشتم که باعث شده درب ماشین 2 رنگ بشه و انگار رنگش رفته. چیکار میتونم کنم برای رفع این مشکل؟

 4. مهران عباسی says:

  سلام وقتتون بخیر .
  ظرفشویی ما روی 3 ساعت قفل شده و نمیتونم قفلشو باز کنم .
  چه کار کنم ؟

  • Kornido says:

   با سلام
   کامل از برق بکشید و بعد چند دقیقه دوباره وصل کنید، دستگاه ریست خواهد شد

 5. صدف مجیدی says:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما .
  سوالی داشتم از خدمتتون .
  قرص شستشو برای شستن ظرفها استفاده کردم ولی کار ماشین که تمام شد دیدم اصلا از مواد شوینده استفاده نکرده و همونطور باقی مانده .

  • Kornido says:

   مخزن مواد شوینده را چک کنید و اگر نتوانستید مشکا را حل کنید از یک مرکز تعمیراتی معتبر کمک بخواهید .

 6. علوی says:

  با سلام و خسته نباشید. در صورتی که از قرص‌های پلاتینیوم فیری استفاده می‌کنیم آیا به غیر از نمک دستگاه چیز دیگه ای هم نیاز به استفاده هست؟ نیازی به استفاده از پودر جرمگیر هست به صورت دوره ای؟ چه مارکی؟ چه مدت یکبار؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 7. شرط علی says:

  سلام. چند وقتیست که ماشین ظرفشویی ما ظروف رو خیلی تمیز شستشو نمیده، مخصوصا طبقه بالا. ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

  .

 8. محسن فریدونی says:

  ب سلام و خسته نباشید.
  من ظرفشویی دارم که خوب کار میکرد تا اینکه به خونه جدید انتقالش دادیم و بعد از جابه‌جایی هر زمان روشن کردم با تایم 125 شروع به کار میکنه و در تایم 86 همه چراغ ها خاموش روشن میشه و اخطار F5 میده… از جایی شنیدم که فاصله شیر اصلی با ماشین زیاده و به علت طولانی بودن شلنگ این مشکل پیش میاد. میخواستم ببینم درسته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Kornido says:

   علت ارور F5 ظرفشویی مربوط به کم بودن مقدار آب است و اگر فاصله شیلنگ زیاد است می‌تواند دلیل این کد خطا باشد.

 9. صابر says:

  سلام
  من ظرف شور دارم کارمیکرد سالم بود
  جابه جا شدم کلاقطع شده وصل نمیشه

 10. زهره says:

  با سلام.
  برچسب روی درب ماشین ظرفشویی رو بعد از چند سال برداشتم که باعث شده درب ماشین ۲ رنگ بشه و انگار رنگش رفته. چیکار میتونم کنم برای رفع این مشکل؟

 11. جواد says:

  سلام
  وقت بخیر
  ظرفشور ابریزی داره لاستیک های دورش پوسیده باید چیکارکنم

 12. نیما says:

  با سلام و خسته نباشید. در صورتی که از قرص‌های پلاتینیوم فیری استفاده می‌کنیم آیا به غیر از نمک دستگاه چیز دیگه ای هم نیاز به استفاده هست؟ نیازی به استفاده از پودر جرمگیر هست به صورت دوره ای؟ چه مارکی؟ چه مدت یکبار؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 13. شهلا says:

  با سلام.
  برچسب روی درب ماشین ظرفشویی رو بعد از چند سال برداشتم که باعث شده درب ماشین ۲ رنگ بشه و انگار رنگش رفته. چیکار میتونم کنم برای رفع این مشکل؟

 14. بابک صابری says:

  سلام و خسته نباشید. در صورتی که از قرص‌های پلاتینیوم فیری استفاده می‌کنیم آیا به غیر از نمک دستگاه چیز دیگه ای هم نیاز به استفاده هست؟ نیازی به استفاده از پودر جرمگیر هست به صورت دوره ای؟ چه مارکی؟ چه مدت یکبار؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 15. بیتا شمس says:

  سلام وقت بخیر
  ظرفشوییم به خوبی داشت کار میکرد یدفعه خاموش شده و روشن نمیشه دربشم باز نمیشه ظرفا داخلش موندن علت از چی میتونه باشه؟

  • Kornido says:

   با سلام
   مشکل از برد دستگاه می باشد و باز نشدن دستگاه به میکروسوییچ درب دستگاه مربوط می شود که باید تعویض شود.

 16. عاطفه حسینی says:

  با سلام
  در صورتی که از قرص‌های پلاتینیوم فیری استفاده می‌کنیم آیا به غیر از نمک دستگاه چیز دیگه ای هم نیاز به استفاده هست؟ نیازی به استفاده از پودر جرمگیر هست به صورت دوره ای؟
  چه مارکی؟
  چه مدت یکبار؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Kornido says:

   با سلام
   هز 4 ماه یک بار استفاده نمایید.
   جهت تهیه با مرکز تماس حاصل فرمایید

 17. ماندانا رییسی says:

  سلام درب ماشین ظرافشویی قفل نمیشه . اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنونم

  • Kornido says:

   با عرض سلام. معیوب بودن چفت درب، لاستیک دور درب یا فنرهای دورب لاعث این مشکل شده. جهت انجام تعمیرات با مرکز کورنیدو تماس بگیرید

 18. معینی says:

  سلام درب ماشین ظرفشویی کن وودبسته نمیشود انگارزبانه روی کیت درب آن مشکل پیداکرده

  • Kornido says:

   با عرض سلام. خرابی قفل درب، میکروسوئیچ، لاستیک دور درب، دکمه باز و بسته و دلایل دیگری ممکن است باعث شود درب دستگاه بسته نشود. جهت عیب یابی دقیق با کارشناسان مرکز کورنیدو تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *