مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی ال جی در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند ال جی (LG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر ظرفشویی ال جی (LG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی ال جی برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی ال جی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ در زنجان
تعمیرات ظرفشویی آاگ در زنجان

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ظرفشویی ال جی :

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان

آیا با نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان آشنایی دارید؟ آیا می دانید این نمایندگی چکاری انجام می دهد؟ در مورد تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان چه می دانید؟ نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در زنجان یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرگاه در زمینه تعمیرات این تجهیزات است و کار خدمات رسانی، تعمیر ظرفشویی در زنجان به صورت بیست و چهار ساعته و همه روزه، در کوتاه ترین زمان مثلا ظرف دو ساعت انجام می دهد‌. نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان با پرسنل تخصصی و تکنسین های مجرب خودش، برای رفع کردن ایرادات ماشین ظرفشویی شما در محل انتخابی‌تان حاضر می شوند. بنابراین اگر ماشین ظرفشویی‌تان کار نمی کند‌ یا این که طول عمر نسبتا کوتاهی دارد، می توانید در صورت بروز مشکل با این نمایندگی تماس بگیرید. حتی اگر می خواهید برای سالیان زیادی از این تجهیزات استفاده کنید، بهتر است برای جلوگیری کردن از خرابی دستگاه یا تعمیر قطعات آن، هر چند وقت یکبار برای سرویس دستگاه خود با نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان

تماس با نمایندگی ظرفشویی ال جی در صورت مشاهده مشکلات

یکی از عمده ترین مشکلات انواع ماشین ظرفشویی از جمله محصولات تولید شده توسط برند ال جی، روشن نشدن سیستم است که می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال سوختن یا از کار افتادن قطعات سازنده ماشین ظرفشویی، موجب روشن نشدن آن می شود. همچنین شسته نشدن اصولی و صحیح ظروف و خاموشی آن، دو مورد مهم از مشکلات ماشین های ظرفشویی برند ال جی است؛ پس با مشاهده هر کدام از این مشکلات با نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان تماس بگیرید. در مواردی هم مشاهده شده است که ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی تولید می کند و دچار نشتی آب شده است؛ به طوری که سطح زیرین یا آشپزخانه خیس می شود. از سایر ایرادات ماشین های ظرفشویی باید به قفل نشدن درب، خرابی برنامه های دستگاه، جلو نرفتن برنامه های تنظیمی یا گیر کردن در یک مرحله اشاره کنیم.

نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان به تعمیر مشکلات زیر می پردازد.

به طور کلی، ماشین های ظرفشویی بعد از مدت زمانی نیازمند تعمیر خواهند شد اما اگر از ماشین خود درست استفاده کنید، نیازی به تعمیر، تعویض قطعات و صرف هزینه های گزاف مربوط به آن به طور مداوم نخواهید داشت. بنابراین بهتر است به یکسری از نکات مهم که در دفترچه راهنمای ظرفشویی ال جی وجود دارد، توجه کنید. البته در بعضی از مواقع، ظرفشویی شما به خاطر استفاده بیش از حد یا تمام شدن عمر قطعه های داخلی خودش دچار خرابی می شود که اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست و تکنسین های نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان این مشکل را برای شما حل می کنند. اما اگر ایرادات زیر را مشاهده کردید، باید به فکر تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان بیفتید.

 1. روشن نشدن ظرفشویی
 2. روشن نشدن صفحه نمایش ماشین ظرفشویی ال جی
 3. تخلیه نشدن آب
 4. بعد از شست و شوی ظروف
 5. تمیز نشستن و کثیف بودن ظرف ها
 6. عیب در قطعات سازنده دستگاه
 7. کار نکردن درست تایمر ظرفشویی ال جی
 8. نشتی آب از جلوی درب
 9. خرابی لاستیک موجود در دور درب ظرفشویی
 10. باز یا نشدن درب ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب ورودی به اندازه کافی
 12. مشاهده کردن پیغام خطانمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان

معرفی برند و نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان

به طور کلی، برند LG یکی از مشهورترین برندهای موجود در کشور ما است که به تولید ماشین های ظرفشویی می پردازد. از آنجایی که شعبه اصلی این کمپانی در داخل ایران یست، نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان در صورت نیاز به تعمیر کردن این تجهیزات می پردازد. این نمایندگی بزرگ، به خاطر ارج گذاشتن به نظر مردم، تعمیرات اصولی و دقیق قطعات توانسته در بین مردم طرفداران زیادی پیدا کند. همچنین این نمایندگی که به تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان می پردازد، این کار خودش را با کمک تکنسین های حرفه ای، مهندسان متخصص و ماهر در زمینه سرویس، راه اندازی و تعمیرات انجام می دهد. نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان یک مرکز فوق تخصصی و البته منحصر به فرد بوده که می تواند به طور ۲۴ ساعته به مشتریان خودش خدمت کند.

 یکی از مهم ترین ویژگی های نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان آشنایی آن ها با ترفندهای به روز دنیا و همچنین مجهز بودن تکنسین های این مرکز به تکنولوژی های جدید جهان است. از طرفی تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان توسط این نمایندگی بدون احتیاج به جابه‌جایی و در خود محل انجام می گیرد تا هزینه تعمیر دستگاه برای افراد تا حد زیادی کاهش پیدا کند. توجه داشته باشید که همه سرویس کاران نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان کد تخصصی یا شماره پرسنلی مشخص دارند. بنابراین مهم ترین ویژگی های نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان را می توانیم به صورت زیر دسته بندی کنیم.

 • وجود تکنسین های متخصص با سابقه کاری بسیار بالا یعنی حداقل ۸ سال در این نمایندگی
 • وجود تکنسین های مجرب و دوره دیده که با زبان و تکنولوژی های برند ال جی آشنایی کامل دارند.
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در خود محل و اجتناب کردن از تعویض نمودن قطعات آن
 • تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان با نرخ تصویب شده مصوب اتحادیه یا نهادهای نظارتی
 • وجود ضمانت نامه کاری
 • استفاده از بخش های فابریکی یا اورجینال در صورت لزوم تعویض ماشین

تعمیرات ظرفشویی ال جی در زنجان

سخن پایانی

نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان با بهترین تجهیزات و متخصصان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن عیب ماشین شما را در محل زندگیتان حل کند. این نمایندگان بعد از عیب یابی کردن ماشین با مهارت بسیار بالا و داشتن ابزارهای پیشرفته به تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان می پردازد. مزیت مهم مراجعه به نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در زنجان این است که دیگر احتیاجی نیست هزینه زیادی برای حمل و نقل یا جابه‌جایی دستگاه مصرف کنید. پس فقط کافی است که با نمایندگی ماشین ظرفشویی LG در زنجان تماس بگیرید تا به مشکل شما رسیدگی بشود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی ال جی در زنجان

تعمیر ظرفشویی ال جی در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *