مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال ال جی در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال ال جی در شیراز

برند ال جی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال ال جی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال ال جی برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال ال جی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در شیراز
تعمیرات یخچال ال جی در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال ال جی در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز

همانطور که می دانید یک اصل بسیار مهم برای هر آشپزخانه‌ای وجود یک یخچال می‌باشد. یک یخچال علاوه بر کیفیت و عملکرد عالی می‌تواند جلوه و ظاهری زیبا به آشپزخانه دهد. هنگام خرید یخچال شما با برندهای بسیار متنوعی روبه رو می‌شوید. از معروف‌ترین برندها و پرفروش‌‌ترین یخچال ها، برند ال جی می‌توان معروفی کرد. یخچال یکی از مهم‌ترین لوازم برقی محسوب می‌شود که اگر خراب شود و یا دچار مشکلاتی مثل سرو صدای زیاد، سرد نکردن و. . . شود شما باید از نمایندگی یخچال ال جی در شیراز و تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز کمک بگیرید‌.

ما در این مقاله قصد داریم علت‌های رایج خراب شدن یخچال و تعمیر یخچال در شیراز به کمک تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز و تعمیر یخچال ال جی در محل و. . . . ارائه دهیم.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز

مهم‌ترین علت خراب شدن یخچال ال جی

خراب شدن یخچال ال جی ناشی از دلایل مختلفی می‌باشد. در چنین مواقعی باید به کمک افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز مشکل یخچال را دقیق و به موقع عیب یابی کنید. از مهم‌ترین علت‌های خراب شدن یخچال ال جی، باز گذاشتن درب یخچال برای مدت طولانی یا باز کردن مکرر درب یخچال، خراب شدن و فرسودگی لاستیک‌های دور درب یخچال، خراب شدن موتور یخچال و کثیف شدن کندانسور یخچال می‌باشد.

در ادامه مقاله به علت‌های متداول یخچال ال جی و راه‌های تعمیر آن و برطرف کردن مشکل یخچال می‌پرداریم. توصیه می‌شود که برای تعمیر یخچال به دست افرادی که تخصص ندارند نسپارید چون علاوه بر اینکه مشکل یخچال برطرف نمی‌شود می‌تواند آسیب‌های جدی تری به یخچال وارد کنند. بنابراین با بروز هر گونه مشکل در یخچال ابتدا با مرکز تعمیرات یخچال ال جی در شیراز تماس برقرار کنید و از تعمیرکاران خبره در نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در شیراز کمک بگیرید.

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز

خراب شدن یخچال ال جی و تعمیر آن توسط نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز

یخچال به علت‌های مختلفی خراب می‌شوند تشخیص به موقع و رفع ایراد دستگاه به کمک تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز هم به صرفه تر است و در مدت زمان کمتری مشکل یخچال شما برطرف می‌شود. علت خراب شدن یخچال به شرح زیر است:

 • خراب شدن موتور یخچال:

یکی از بخش‌های مهم و کلیدی در یخچال، موتور یخچال می‌باشد. وظیفه موتور یخچال خنک کردن محفظه‌ی داخلی یخچال است. بنابراین با خراب شدن موتور کارکرد وعملکرد یخچال مقدور نمی‌شود. زمانی که یخچال به یکباره خاموش می‌شود یا روشن نمی‌شود علت آن خراب شدن موتور یخچال است که باید موتور به کمک تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی یخچال ال جی در شیراز تعمیر و تعویض شود.

 • خراب شدن ترموستات:

از وظایف ترموستات دمای محفظه داخلی یخچال را تنظیم می‌کند. در واقع ترموستات با ارسال فرمان به کمپرسور، خاموش و روشن شدن آن را تنظیم می‌کند. در صورت خراب شدن ترموستات عملکرد و کارکرد یخچال نادرست می‌شود و باید از نمایندگی یخچال ال جی در شیراز راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

 • کمبود و تخلیه گاز خنک کننده:

از مهم‌ترین علت‌های خراب شدن یخچال کمبود گاز خنک کننده یخچال می‌باشد. گاز خنک کننده در سیم پیچ‌های تبخیر کننده جریان می‌یابد و هوای خنک را به داخل یخچال هدایت می‌کند. زمانی که میزان گاز خنک کننده کم باشد سبب کار نکردن یا روشن نشدن یخچال می‌شود. برای حل این مشکل باید از سرویس کاران و تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز کمک بگیرید.

 • کثیف شدن کندانسور:

کویل‌های کندانسور در پشت یخچال قرار دارند در صورت کثیف شدن آنها باعث می‌شود گرما بخوبی از بین نرود در نتیجه باعث خنک نکردن یخچال و عملکرد نادرست آن می‌شود‌. حتی ممکن است گاهی اوقات سبب از کار افتادن یخچال شود.

 • روشن نشدن خازن‌های یخچال:

روشن نشدن خازن‌های یخچال باعث می‌شود حتی یخچال هم روشن نشود چون چرخه تبرید یخچال روشن نشده و باعث می‌شود یخچال به خوبی کار نکند یا حتی روشن نشود. برای تعمیر خازن‌های یخچال توصیه می‌شود به تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی یخچال ال جی در شیراز سپرده شود.

 • داغ شدن موتور یخچال:

در صورتیکه موتور یخچال بیش از اندازه داغ شود احتمال دارد موتوریخچال بسوزد. یکی از علت های داغ شدن موتور یخچال، آسیب دیدن فن یخچال می باشد چون فن باید موتور یخچال را خنک کند و زمانی که فن خراب باشد موتور هم داغ می شود. در چنین مواقعی باید نگران بودو باید حتما از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز کمک بگیرید.

تعمیر یخچال ال جی در شیراز

تعمیر یخچال در محل توسط نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز

یخچال یکی از سنگین‌‌ترین لوازم برقی خانگی محسوب می‌شود بنابراین جابجا کردن آن هم سخت است و هنگام خراب شدن نمی‌توانید به راحتی آن را به تعمیرگاه ببرید. علاوه بر جابجایی سخت این دستگاه ممکن است حتی موقع جابجا کردن مشکل یخچال بیشتر شود. در نتیجه بهترین راه کمک گرفتن از تعمیرکاران حرفه‌ای در محل است. نمایندگی یخچال ال جی در شیراز تعمیرکاران خبره و متخصصی دارند که شما می‌توانید از آنها کمک بگیرید.

رایج ‌ترین مشکلات یخچال که شما می‌توانید به کمک تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز، در منزل یخچال خود را تعمیر کنید عبارتند از: نشتی گاز یخچال، برفک زدن یخچال، کار نکردن یخ ساز یخچال، تغییر دمای یخچال، خراب شدن درب یخچال، خراب شدن لاستیک درب یخچال و تعویض آن، شارژ گاز یخچال و. . .

تعمیر یخچال در منزل علاوه برصرفه جویی در هزینه و اینکه مدت زمان کمتری صرف تعمیر یخچال می‌شود شما می‌توانید شاهد مشکل یخچال و عملکرد تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شیراز باشید و مشکل یخچال را بطور دقیق بررسی کنید.

سخن آخر

همانطور که گفته شد یخچال یکی از پرکاربرد‌ترین لوازم خانگی است که در تمام طول عمر خود درحال کارکردن است. هنگام خرید یخچال از نمایندگی یخچال ال جی در شیراز توصیه‌های لازم جهت خراب نشدن یخچال در اختیارتان قرار می‌دهند. با رعایت کردن نکات ساده می‌توانید از خراب شدن یخچال خود جلوگیری کنید و طول عمر دستگاه را افزایش دهید. دراین مقاله علت‌های رایج خراب شدن یخچال و مهم‌ترین آنها را توضیح دادیم.

نمایندگی یخچال ال جی در شیراز حرفه‌ای ‌ترین تکنسین‌های تعمیر یخچال ال جی در خدمت شما قرار می‌دهد. زمانی که یخچال دچار مشکل می‌شود نباید به دست افرادی که دانشی در تعمیر آن ندارند دهید چون می‌توانند آسیب جدی تری به یخچال وارد کنند. پس به شما توصیه می‌شود تعمیر یخچال رابه تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیرات یخچال ال جی در شیراز سپرده شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال ال جی در شیراز:

تعمیر یخچال ال جی در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *