مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی مجیک، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی مجیک در اهواز
نمایندگی تعمیرات کولر گازی مجیک در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز

کولر گازی ها از جمله مهم ترین وسایل در خانه ها هستند که در فصول گرم سال استفاده از این وسایل بسیار افزایش یافته و به همین سبب ممکن است ایراد ها و نقص هایی نیز در آن ها به وجود آید. از آن جایی که استفاده از این وسایل در فصل های گرم بسیار ضروری است، پیشنهاد می‌ شود در صورت به وجود آمدن نقص در آن ها، هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن ها نمایید.  نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور وجود دارد که به کاربران و دارندگان انواع کولر گازی در تعمیر کولر گازی در اهواز یاری می رسانند.

یکی از این نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز بوده که افراد می توانند در صورت بروز مشکل در کولر گازی خود از آن کمک بگیرد.  یکی از کولر های با کیفیت موجود در بازار، کولر گازی مجیک بوده که بسیاری از افراد از این کولر گازی استفاده می نمایند. با وجود کیفیت بالا، این کولر گازی در برخی مواقع دچار نقص و ایراد می شود که لازم است سریعا اقدام به تعمیر آن نمایید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز

خرابی ها و نقص های رایج در کولر گازی مجیک

 همان طور که پیش از این ذکر کردیم ممکن است به دلایل مختلفی ایراد ها و نقص هایی در کولر گازی مجیک به وجود آید که در این صورت لازم است کاربران هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. برخی از ایراد ها در اغلب کولر گازی ها رایج هستند و راه های خاصی برای بر طرف کردن آن ها وجود دارد. در ادامه سعی داریم شما را با برخی از این ایراد ها آشنا نموده و  راهکار هایی را برای تعمیر این مشکلات به شما ارائه دهیم.

تعمیر کولر گازی در صورتی که کولر سرما نمی دهد

یکی از نقص ها و مشکلات رایجی که ممکن است در انواع کولر گازی ها و همچنین در کولر گازی مجیک به وجود آید، خنک نکردن کولر است. به طور معمول این ایراد به سبب وجود نقص در  کویل های کندانسور و وجود ایراد در خازن کولر گازی به وجود می آید. همچنین ممکن است دلایلی همچون نشتی و کمبود گاز سبب بروز این مشکل شوند. کاربران می توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز کمک بگیرند. نمایندگی کولر گازی مجیک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است.

تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز

 در صورت باز نشدن دریچه کولر گازی چه کنیم؟

یکی دیگر از نقص های رایج در کولر گازی مجیک، باز نشدن دریچه آن است. این نقص ممکن است به دلایل مختلفی همچون انجام عملیات یخ زدایی و یا باز بودن دمپر کولر به وجود آید. برای رفع این ایراد لازم است این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود نقص، آن را تعمیر کنید. نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز به کاربران در تعمیر کولر خود یاری می رساند. نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات است.

تعمیر کولر گازی مجیک در صورت چکه کردن آب از کولر

 یکی از مشکلات رایج دیگری که ممکن است در کولر گازی مجیک به وجود آید، چکه کردن آب از اسپیلت است‌. به طور معمول این مشکل به سبب دلایل مختلفی همچون کمبود گاز و برفک زدن اپراتور به وجود می آید. از آن جایی که بررسی و رفع این مشکل بسیار تخصصی است، لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان با تجربه در این زمینه کمک بگیرند. نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز به کاربران و دارندگان این کولر گازی در تعمیر دستگاه خود یاری می رساند. نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز بسیار معتبر است که افراد می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به متخصصان این نمایندگی بسپارند.

راهکار در صورت کار نکردن کولر گازی مجیک

یکی دیگر از ایراداتی  که ممکن است در کولر گازی مجیک به وجود آید، کار نکردن این کولر گازی است. به طور معمول این مشکل به سبب به دلایل مختلفی همچون خرابی سیم های برق ورودی یا ایراد در برد الکترونیکی دستگاه به وجود می‌ آید. پیشنهاد می شود برای رفع این مشکل از متخصصان و کارشناسان خبره کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی است.

نمایندگی کولر گازی مجیک در اهواز

 بررسی کولر گازی مجیک در صورت صدا دادن کولر

 یکی از ایراد ها و مشکلات بسیار آزار دهنده که ممکن است در انواع کولر گازی از جمله کولر گازی مجیک به وجود آید صدا دادن کولر در حین کار کردن است. از آن جایی که این مشکل بسیار آزار دهنده است لازم است افراد هر چه سریع تر اقدام به تعمیر آن کنند تا علاوه بر آسودگی خود مشکلات بیشتری به وجود نیاید.  از جمله دلایلی که سبب به وجود آمدن این مشکل می‌ شوند می‌ توان به ایرادات به وجود آمده در فن دستگاه اشاره کرد‌. بنابراین لازم است فن را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

سخن پایانی

یکی از نکات مهمی که دارندگان انواع کولر گازی از جمله کولر گازی مجیک باید در نظر داشته باشند، این است که در صورت به وجود آمدن مشکل یا نقص در این دستگاه ها سریعا اقدام به تعمیر آن ها نمایند.  کولر گازی مجیک بسیار با کیفیت بوده و در برخی مواقع به سبب استفاده بیش از حد یا نادرست دچار ایراد ها و نقص هایی می شوند که در این صورت لازم است دارندگان اقدام به تعمیر آن ها در نمایندگی کولر گازی مجیک در اهواز نمایند.

از آن جایی که تعمیر لوازم الکترونیکی به علم بسیار زیاد و تخصص نیاز دارد، لازم است کاربران از متخصصان و کارشناسان نمایندگی کولر گازی مجیک در اهواز در جهت تعمیر دستگاه خود کمک بگیرند. نمایندگی های مختلفی در شهر اهواز وجود دارند که به کاربران در تعمیر دستگاه خود یاری می رسانند‌‌. یکی از معتبر ترین نمایندگی ها، نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز است که کاربران می‌ توانند برای تعمیرات دستگاه خود از آن ها کمک بگیرند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز:

تعمیر کولر گازی مجیک در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *