مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی کندی در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند کندی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی کندی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی کندی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی کندی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی کندی۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی کندی در اهواز
نمایندگی تعمیرات لباسشویی کندی در اهواز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی کندی در اهواز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز، عمل تعمیر و تعویض قطعات معیوب لباسشویی را برای بسیاری از ما راحت کرده است. با توجه به اهمیتی که لباس در زندگی ما دارد، جای تعجب نیست که به ماشین لباسشویی کندی اهمیت زیادی می دهیم. همه ما مبلغ قابل توجهی را برای تجهیزات با کارایی بالا سرمایه گذاری می کنیم، که لباسشویی کندی یکی از این لوازم است.

بنابراین، وقتی ماشین لباسشویی ما خراب می شود، دچار یک حمله پانیک واقعی می شویم. برای خلاص شدن از این مشکلات می توانید از سازمان نمایندگی لباسشویی کندی در اهواز کمک بگیرید و یا با اطلاعات کافی خودتان اقدام به تعمیر لباسشویی در اهواز نمایید. در ادامه مقاله به رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی و همچنین راه درست حل آنها اشاره می کنیم.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز

 

چرا ماشین لباسشویی کندی، به طور ناگهانی روشن نمی شود یا متوقف می شود؟

زمانی که ماشین لباسشویی شما از استارت زدن امتناع می کند، به تازگی شروع به شستشو می کنید. کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز معتقدند اولین قدمی که باید بردارید این است که بررسی کنید آیا برق و آب خودرو تامین می شود، زیرا ممکن است مشکل از جای دیگری باشد. همچنین ممکن است موتور بیش از حد گرم شود و ناگهان خاموش شود تا خنک شود. در این زمان فقط باید صبر کنیم تا لباسشویی دوباره کار کند.

نکته آخر اینکه ممکن است تایمر مشکل داشته باشد یا کف بیش از حد در وان دستگاه وجود داشته باشد. اگر هیچ یک از این خطاها را تشخیص ندادید، حتما با یک متخصص های نمایندگی لباسشویی کندی در اهواز مشورت کنید.

 

توصیه های کارشناسان برای زمانی ماشین لباسشویی آب را به درستی تخلیه نمی کند، چیست؟

کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز برای زمانی ماشین لباسشویی آب را به درستی تخلیه نمی کند توصیه می کنند که ابتدا وجود آب را چک نمایید. در صورتی که آب وجود نداشته باشد، تخلیه هم نمی شود.

اگر آب در حوضچه ماشین شما یا به طور چشمگیری در کف شما باقی بماند، ممکن است مشکل یکی از اجزای سیستم اگزوز باشد که ممکن است گرفتگی یا معیوب باشد. سعی کنید فیلتر پرز را تمیز کنید و بررسی کنید که آیا به طور تصادفی دکمه هایی را فشار داده اید که تخلیه آب یا آبکشی لباس را متوقف می کند. عیوب همچنین می تواند تخلیه، لوله یا سیفون باشد که در این مورد، توصیه می شود دستگاه را از برق بکشید و با متخصص های کارشناسان نمایندگی لباسشویی کندی در اهواز تماس بگیرید.

 

نمایندگی لباسشویی کندی در اهواز

 

چرا لباسشویی کندی وارد شستشو نمی شود؟

هر چقدر هم که دوست دارید، صدایی را که مدت ها انتظارش را میکشید، نمی شنوید که به شما می گوید ماشین لباسشویی شما آنطور که باید کار می کند. در اینجا شایع ترین دلایل وجود دارد:

 • فیلتر تخلیه یا فیلتر پرز ممکن است توسط یک جسم خارجی مسدود شود، تسمه گیربکس یا یکی دیگر از قطعات دیگر کار نمی کند، مشکلات موتور وجود دارد یا ماشین را خیلی سخت بارگذاری کرده اید.
 • در این زمان باید آب باقی مانده در ماشین و لباسشویی را بردارید و سپس سعی کنید برنامه شستشو و خشک کردن را بدون لباس اجرا کنید. اگر این راه حل هم جواب نداد، با یک کارشناس تعمیر لباسشویی کندی در اهواز تماس بگیرید.

 

مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز برای زمانی که لباسشویی آب را خارج می کند

آیا یک گودال آب زیبا جلوی ماشین لباسشویی وجود دارد؟

طبق تحقیقات نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز علت این مشکل، از سیفون سینک باشد، جایی که ممکن است نقص داشته باشد یا ممکن است به درستی به دستگاه متصل نباشد. در این مورد، با یک نصاب مشورت کنید. حتما لوله تخلیه و ورود آب به لباسشویی را چک کنید تا خمیدگی، له شدن یا گرفتگی نداشته باشند.

مشکل دیگر می تواند استفاده از مواد شوینده زیاد یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی باشد. البته برخی از اجزای ماشین لباسشویی کندی نیز می توانند مقصر باشند که از جمله آنها می توان به شیر برقی اشاره کرد.

 

مراکز تعمیر لباسشویی کندی در اهواز

 

درخواست مشاوره از نیروهای برای زمانی که ماشین لباسشویی کندی به شدت پر سر و صدا است

گاهی لباسشویی کندی شما می تواند بیش از حد سر و صدا تولید کند. زمانی که از نمایندگی لباسشویی کندی در اهواز برای این مشکل درخواست مشاوره میکنید، به شما راه حل های زیر را توصیه می نمایند:

 • اگر لباسشویی روی سطح صاف قرار نگیرد، می تواند بیش از حد سروصدا نماید. با جابجایی لباسشویی این مشکل برطرف می شود.
 • همین دلیل در مورد ماشین لباسشویی هایی که بیش از حد حرکت می کنند یا تکان میخورند نیز صدق می کند.
 • اگر لباس های داخل لباسشویی بیش از اندازه باشد، لباسشویی شما برای حرکت دادن آنها بیش از حد سعی می کنند. در نتیجه صدای زیادی تولید می شود.
 • اگر با برطرف نمودن این مشکلات، سروصدا کاهش نیابد، مشکل از قطعات معیوب موتور لباسشویی است. برای برطرف نمودن این نقص ها باید از دانش کافی برخوردار باشید.

 

تعمیر لباسشویی کندی در اهواز

 

چرا ماشین لباسشویی کندی، گاهی بوی بدی می دهد؟ 

با توجه به اینکه فضای داخلی ماشین لباسشویی شما مرطوب و تاریک است، محیط به شدت برای تکثیر کپک ها و باکتری ها مساعد است. شوینده ای که استفاده می کنید، این واقعیت که مخصوصاً با آب سرد می شوید یا حتی پمپ تخلیه می تواند مقصر باشد. چگونه پیشگیری می کنید؟ یک بار در ماه از چرخه شستشوی خالی استفاده کنید و قدرت های فوق العاده سرکه را فراموش نکنید!

 

چرا ماشین لباسشویی کندی از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

اگر ماشین لباسشویی کندی شما از مواد شوینده استفاده نمی کند، یا مواد شوینده در محفظه تخصصی خود یا روی لباس می ماند، باید سریعا تعمیر شود. برای برطرف کردن این مشکل محفظه مواد شوینده را با یک فنجان آب گرم و سرکه تمیز کنید یا روی یک شوینده با کیفیت سرمایه گذاری کنید، زیرا ممکن است شوینده ای که استفاده می کنید با دستگاه شما سازگار نباشد.

اگر این روش ها کارساز نباشد، می توانید از خدمات تعمیر نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز استفاده کنید. نمایندگی لباسشویی کندی در اهواز با متخصصین استثنایی، تیمی جوان و اجتماعی با بیش از چند سال تجربه در این زمینه، ماشین لباسشویی شما را در منزل یا در صورت عدم امکان در کارگاه خود تعمیر می کند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در اهواز:

تعمیر لباسشویی کندی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06134470344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *