مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی میله در اهواز

سوالات متداول تعمیر لباسشویی میله در اهواز

چرا ماشین لباسشویی میله می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی میله بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی میله به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی میله در اهواز تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی میله بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی میله اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند میله یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی میله در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی میله باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی میله در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی میله ۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی میله در اهواز
نمایندگی تعمیرات لباسشویی میله در اهواز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی میله در اهواز

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن4تخلیه نکردن آب پس از شستشو5تمیز نشستن لباس ها6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی  میله در اهواز »

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز

امروزه افراد زیادی هستند که در صنعت تعمیر لباسشویی میله درحال فعالیت می باشند. اما تنها به افرادی که از طرف نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز جهت تعمیرات به محل شما اعزام می شوند می توان اعتماد کرد. چرا که تعمیرکاران و متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز تمامی آموزش ها جهت تعمیر لباسشویی در اهواز دیده اند و همچنین در کوتاه ترین زمان می توانند عیب یابی کنند و هزینه ای جزئی بابت دستمزد از شما دریافت نمایند. در ادامه قصد داریم درباره ایرادات رایج لباسشویی های میله صحبت کنیم با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز

علل های رایج خرابی در لباسشویی میله

ماشین های لباسشویی برند میله یکی از بهترین ماشین های لباسشویی در بین دیگر برندها می باشد که خرابی کمتری نیز به نسبت دیگر ماشین لباسشویی ها دارد. اما گاهی ممکن است به علت استفاده نادرست و طی زمان و استفاده طولانی، این دستگاه به مشکلاتی برخورد کند. البته شما با کمک متخصصین و مراجعه به مرکز تعمیرات لباسشویی میله در اهواز می توانید به سادگی و در کوتاه ترین زمان این مشکلات را برطرف کنید. در ادامه قصد داریم درباره برخی از ایرادات رایج میان ماشین لباسشویی های میله صحبت کنیم:

 • علت تخلیه نشدن کامل آب موجود در لباسشویی به همراه صدایی ناخوشایند:

علت این اتفاق می تواند مشکل در پمپ تخیله باشد. در این مورد شما می بایست با یکی از کارشناسان تعمیر لباسشویی میله در اهواز تماس بگیرید تا متخصصین این مجموعه در اسرع وقت در جهت تعمیر دستگاه شما به محل زندگیتان مراجعه نمایند.

 • عمل نکردن آب گیری در حین شست وشو:

یکی دیگر از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی میله می تواند در زمان آبگیری آن باشد، اگر دستگاه شما به هنگام انجام این عملیات از کار ایستاد، به احتمال زیاد مشکلاتی در قسمت المنت دستگاه وجود دارد که می بایست توسط متخصص و تعمیرکار مورد بررسی قرار گیرد.

نمایندگی لباسشویی میله در اهواز

 • نچرخیدن دیگ لباسشویی میله:

این مشکل بسیار کم در لباسشویی های میله رخ می دهد؛ اگر به مشکل نچرخیدن دیگ برخورد کردید امکان دارد علت آن خرابی در موتور و یا کاسه نمد ماشین لباسشویی باشد. البته در برخی از مدل های این برند گاهی مشکل از تسمه ها و یا بلبرینگ ها است که در صورت مواجه با این مشکل حتما به نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز مراجعه نمایید.

 • قفل شدن درب لباسشویی در پایان کار شست و شو:

اگر درب ماشین لباسشویی پس از پایان کار باز هم به حالت قفل ماند و باز نشد به معنی این است که لباس ها در ماشین گیر کرده اند و تا زمان مراجعه تعمیرکار می توانید برای خارج کردن لباس ها از کلید اضطراری برای باز نمودن درب ماشین لباسشویی استفاده نمایید. این کلید اضطراری در کنار درب پمپ تخیله تعبیه شده است.

 • گرم نشدن آب در ماشین های لباسشویی میله:

اگر دستگاه شما هم آب موجود در دیگ را به اندازه دلخواه و مناسب گرم نمی کند، اولین کاری که می توانید انجام دهید تماس با نمایندگی لباسشویی میله در اهواز است. سپس می بایست قسمت های مختلف مانند المنت ها، هیدروستات ها و برد الکترونیکی را چک کنید و منتظر تکنسین جهت عیب یابی دقیق بمانید.

 

خدمات تعمیر لباسشویی میله در اهواز

 

10 ویژگی نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز

امروزه برای تعمیر هریک از وسایل برقی در سرتاسر کشور نمایندگی وجود دارد که یکی از آن ها، نمایندگی لباسشویی میله در اهواز می باشد. این نمایندگی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از دیگر نمایندگی های موجود در شهر اهواز متمایز می سازد. از جمله این ویژگی ها می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز دارای تعمیرکاران و متخصصین با حداقل 8 سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی می باشد.

 • تمامی تعمیرکاران دوره های مخصوص تعمیر ماشین لباسشویی برند میله را گذرانده اند.

 • این نمایندگی بیشتر سعی برتعمیر دستگاه شما دارد تا تعویض مواردی که خرابی دارند.

 • گارانتی هریک از قطعات از شش ماه تا حداکثر 36 ماه

 • نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز بصورت شبانه روزی به تمامی مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

 • سرویس ایاب و ذهاب تعمیرکاران برعهده نمایندگی است.

 • برای تعویض هریک از قطعات در صورت نیاز از قطعات فابریک و اورجینال جهت جایگزین قبلی استفاده می شود.

 • هزینه تعمیر بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

 • در کوتاه ترین زمان پس از تماس شما به نمایندگی، تعمیرکاران به محل اعزام می گردند.

 • تمامی تعمیرات توسط تعمیرکاران در محل و در حضور مشتری صورت می گیرد.

تعمیر لباسشویی میله در اهواز

راهنمای ارتباط با تعمیر لباسشویی میله در اهواز

برای ارتباط با مشاورین نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز به دو صورت آنلاین و حضوری می توانید اقدام نمایید. این نمایندگی طی شبانه روز سرویس دهی آنلاین دارد و مشتریان می توانند جهت آگاهی از هزینه و دیگر مشکلات خود در ارتباط با ماشین لباسشویی میله با مشاورین مجموعه نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز در ارتباط باشند و مشکلات خود را با آن ها درمیان بگذارند. تیم پشتیبانی در صورت نیاز یکی از متخصصین و تعمیرکاران را در جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه شما به محل سکونتتان اعزام می نمایند.

سخن پایانی

ماشین لباسشویی برند میله یکی از بهترین ها در میان دیگر برندهای موجود در بازار می باشد، این ماشین لباسشویی به ندرت دچار مشکل می شود و کمتر از دیگر ماشین لباسشویی ها نیاز به تعمیرات اساسی دارد. اما گاهی مواردی پیش می آید که موجب تخریب قطعات ماشین لباسشویی می شود که از جمله آن می توان به استفاده نادرست از دستگاه و نصب غلط و گذر زمان اشاره کرد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی میله در اهواز در هرساعت از شبانه روز به تمامی مشتریان خود خدمات ارائه می دهد و تمامی افراد می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین از طریق وبسایت این مجموعه با مشاورین در ارتباط باشند و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر و هزینه های جانبی آن، می توانید هم اکنون با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

مرکز تعمیرات لباسشویی میله در اهواز

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی میله در اهواز:

تعمیر لباسشویی میله در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *