مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد | تعمیر، نصب و سرویس

برند مدیا یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی مدیا باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی مدیا

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی مدیا در مشهد
نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد

پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه‌های زندگی باعث افزایش رفاه و راحتی مردم شده است. یکی از دستاوردهای این پیشرفت ساخت ماشین لباسشویی هوشمند است. لباسشویی هوشمند دارای صفحه نمایشی می‌باشد که در صورتی که هر یک از قطعات دچار مشکلی شده باشد شما می‌توانید خطا را فهمیده و در اولین فرصت آن را برطرف نمایید. در واقع با آگاهی از این کدها می‌توانید به راحتی اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه کنید و به صورت کاملاً دقیق متوجه شوید که ایراد کار دستگاه از کدام قسمت است. کدهای خطای ظاهر شده بر روی صفحه نمایشگر هر ماشین لباسشویی با یکدیگر متفاوت است و شرکت‌های مختلف برنامه نویسی‌های مختلفی را برای نمایش کدهای خطا انجام دادند. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به بررسی خطاهای ماشین لباسشویی مدیا بپردازیم تا شما بتوانید خودتان در منزل این خطاها را برطرف کنید. البته لازم است بدانید در صورتی که مشکل فنی و پیچیده بود برای تعمیر لباسشویی در مشهد بهتر است در اولین فرصت با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد تماس بگیرید تا تکنسین‌های مجرب ما مشکل را حل کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر از نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد

ایرادات رایج لباسشویی طبق نظر نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد

همانطور که گفنمایندگی کدهای خطا در ماشین لباسشویی‌های مختلف متفاوت است. برای آشنایی با کدهای خطای ماشین لباسشویی مدیا امروز پرتکرارترین کدهای خطا از نظر نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد را برای شما گردآوری کرده ایم.

خطای F0 ماشین لباسشویی مدیا

علت بروز این خطا در ماشین لباسشویی مدیا عدم برق رسانی صحیح به دستگاه است. برای رفع این مشکل باید برق دستگاه را قطع کنید و پنج دقیقه بعد مجدداً آن را به برق متصل نموده و راه اندازی نمایید. مسیر منبع تغذیه را نیز چک کنید و مطمئن شوید که برق ماشین لباسشویی به طور صحیح وصل شده است. این قطعی می‌تواند از سیم برق پریز یا منبع تغذیه دستگاه باشد. در صورت تداوم مشکل برای تعمیر با ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد تماس بگیرید.

خطای F2 ماشین لباسشویی مدیا

اگر ماشین لباسشویی نتواند با موفقیت eeprom بخواند کد خطای F2 اعلام می‌شود. برای برطرف کردن این کد به احتمال زیاد لازم است که برد اصلی دستگاه عوض شود. این کار تخصصی است و برای انجام آن باید از نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد کمک بگییرید.

کد خطای F8 ماشین لباسشویی مدیا

این کد خطا نشان می‌دهد که احتمالاً سنسور آب دستگاه دچار مشکل شده و قادر به کنترل سطح آب نمی‌باشد. برای رفع این کد خطای ماشین لباسشویی مدیا سنسور آب ماشین لباسشویی باید خارج شده و یک سنسور دیگر بر روی آن تعبیه شود. این کار باید حتماً توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد انجام شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در مشهد

کد خطای E1 ماشین لباسشویی مدیا

اگر این ارور بر روی صفحه نمایش ظاهر شود بدین معناست که دستگاه تشخیص داده فشار آب ورودی برای راه اندازی چرخ شستشو کم است و باید فشار آن بیشتر شود. برای رفع این کد خطا مطمئن شوید شیر آب ورودی باز است و چنان که شیر آب باز است اما فشار کافی نیست نسبت به برطرف کردن مشکل کم بودن فشار آب اقدام نمایید. همچنین لازم است که لوله‌های ورودی کوچک شود تا دچار تا خوردگی و یا پیچ خوردگی نشده باشد. اگر مشکل همچنان ادامه داشت با نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد تماس بگیرید و یا از نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد کمک بخواهید.

ارور E2 در ماشین لباسشویی مدیا

این ارور در ماشین لباسشویی مدیا بیانگر هشدار عدم تخلیه کامل آب دستگاه می‌باشد. ماشین لباسشویی پس از اتمام فرآیند شستشو آب اضافه را تخلیه می‌کند. چنانچه دستگاه نتواند آب باقی مانده را به طور کامل تخلیه کند این کد اعلام می‌شود. همچنین اگر آب اضافی تهیه نشود در دستگاه باز نخواهد شد. برای برطرف کردن این خطای ماشین لباسشویی مدیا طبق نظر نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد لازم است این اقدامات را انجام دهید:

 ابتدا بررسی کنید که آیا شلنگ تخلیه آب به درستی متصل شده است یا خیر. سپس لوله خروجی را کاملا تمیز کنید تا هرگونه گرفتگی و انسداد از درون لوله پاکسازی شود.

خطای E3 ماشین لباسشویی مدیا

این خطا نشانگر این است که درب محفظه دستگاه به هر دلیلی باز مانده و به خوبی بسته نشده است. برای برطرف کردن این خطا در لباسشویی مدیا کافیست درب محفظه را به خوبی ببندید. بررسی کنید که لباس‌ها لای درب گیر نکرده باشند، زیرا این امر می‌تواند از بسته شدن در جلوگیری نماید. همچنین لازم است که میکروسوئیچ درب و لاستیک دور درب را چک کنید. چنانچه میکروسوئیچ مشکل داشت برای تعمیر از نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد کمک بگیرید.

خطای E4 ماشین لباسشویی مدیا

این خطا بیانگر هشدار جمع شدن لباس‌ها در یک سمت دیگر لباسشویی می‌باشد. گاهی لباس‌هایی که در محفظه لباسشویی قرار می‌دهیم به صورت متوازن درون پخش نمی‌شوند. این مسئله می‌تواند باعث نمایش خطای E4 به روی صفحه نمایشگر دستگاه باشد. برای رفع این مشکل باید لباس‌ها را یکبار از درون ماشین لباسشویی خارج نموده و سپس مجددا به طور یکنواخت درون محفظه قرار دهید تا تعادل دستگاه برقرار شده و خطا از روی صفحه نمایشگر حذف شود. چنانچه پس از انجام این کار خطا رفت نشد با نمایندگی لباسشویی مدیا در مشهد تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد

خطای E5 ماشین لباسشویی مدیا

این خط و نشان می‌دهد که آب بیش از حد مجاز وارد محفظه شده و سطح آن از حد مجاز تعیین شده فراتر رفته است. ماشین لباسشویی برای آغاز شستشو به مقدار مشخصی آب نیاز دارد. چنانچه آب ورودی از حد تعیین شده بیشتر شد ماشین با کد خطای E5 به شما هشدار می‌دهد. در صورت بروز این مشکل و جهت برطرف کردن خطا می‌توانید از نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد کمک بگیرید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل لباسشویی طبق نظر نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد

به خاطر بسپارید که کدهای خطاب در تمامی برند‌ها یکسان نیست و فهرستی که در این مطلب توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد تهیه شد مربوط به انواع خطاهای ماشین لباسشویی مدیا بود. گاهی حتی مدل‌های مختلف یک برند کدهای خطای متفاوتی دارد. این راهنما صرفاً برای آموزش رفع خطای ماشین لباسشویی مدیا تهیه شده است. چنانچه برای رفع مشکل موفق نشدید می‌توانید در تمامی ایام هفته با نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد:

تعمیر لباسشویی مدیا در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :  05132288866

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *