مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

چرا ماشین لباسشویی ریتون می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی ریتون بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی ریتون به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی ریتون بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی ریتون اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند ریتون یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ریتون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی ریتون

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ریتون در مشهد
تعمیرات لباسشویی ریتون در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

آن چه در این مقاله عرضه خواهد شد، راهنمای کلی عیب یابی ماشین لباسشویی ریتون است که با اهمیت به خرابی های شایع که افراد با آن رو به رو هستند، بیان شده است، شما می توانید با مطالعه ی این مطالب خیلی از ایراد های دستگاه خود را به تنهایی رفع کنید.

اما تاکید می کنیم که برای تعمیر برد و دیگر قطعاتی که تعمیر و عوض کردنشان احتیاج به تخصص دارد از نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد کمک بگیرید. چون اگر دستگاه اصولی تعمیر نشود، دارای مبلغ های سنگین است. اگر برای تعمیر یا مشخص کردن ایراد لباسشویی ریتون احتیاج به مشاوره داشتید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی های تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

برد الکترونیکی و نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی به طور کلی از ساختار های کوچک و بزرگ مثل انباره ها، فیوز ها و قطعه های دیگر تشکیل شده است. اگر در بخش برق ورودی لباسشویی نوسان به وجود بیاید موجب معیوب شدن و سوختن قطعه های به کار برده شده در برد دستگاه می شود. در آخر اگر میزان این نوسان شدید باشد برد به طور کامل می سوزد.

همچنین اگر لباسشویی در کارکرد خود دچار مشکل شده باشد و آب داخل برد لباسشویی برود، سیم پیچ داخلی دچار اتصالی خواهد شد، در آخر برد دستگاه می سوزد و از کار می افتد. حتی برای اشخاص خطر برق گرفتی هم وجود خواهد داشت. از مورد های دیگری که امکان دارد موجب ایراد و سوختن لباسشویی شود، بروز آتش سوزی در دستگاه است. در این موقعیت برد به طور کلی از کار می افتد و دیگر تعمیر نخواهد شد.

اگر مشکل از قطعه های به کار برده شده در برد الکترونیکی دستگاه باشد و به عنوان نمونه انباره یا فیوز ها به کار گرفته شده در برد، نیاز به عوض شدن و تعمیر داشته باشد، می توانید برد را تعمیر کنید و دوباره آن را استفاده نمایید، اگر خود برد سوخته باشد قابل تعمیر نخواهد بود.

پس برد تازه ای را تهیه کنید و آن را بر روی دستگاه نصب نمایید تا دستگاه بتواند مجدد فعالیت کند‌. نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد قطعه با کیفیتی را به شما ارائه خواهد کرد. برای رفع مشکلات دستگاه با نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد ارتباط برقرار نمایید.

تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

مشکل صافی ها و شلنگ و نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی ریتون این است که دستگاه به یاری شلنگ ها برای فراهم کردن آب ماشین به لوله کشی آب شهری اتصال پیدا می کند،  آبگیری انجام می شود . این شلنگ ها حدود ۳ متر هستند‌.

در انتهای شلنگ آب صافی ها وجود دارد و برای اینکه از وارد شدن رسوبات و هر مواد دیگری به داخل دستگاه و شیر الکترونیکی پیشگیری کنند، استفاده می شوند. برای رفع این مشکل نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد اطلاعات کاملی دارد. نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد در منزل شما ایراد را رفع می کند.

سوئیچ سطح آب و نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

به سوئیچ سطح آب دستگاه، سوئیچ فشاری هم می گویند که ولتاژ برق ورودی به شیر الکتریکی را نظارت می کند. در حقیقت جریان از برد الکتریکی به سوئیچ نیرو وارد می کند و از این بخش به شیر الکتریکی می رسد.

اگر سوئیچ سطح آب دارای مشکلی باشد، ممکن است قبل از اینکه آب به میزان مناسب برسد جریان را از شیر الکتریکی قطع کند و از همان اول این عمل را انجام دهد که در این صورت باید آن را به کمک نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد عوض کرد. ارزیابی معیوب نبودن سوئیچ به وسیله ابزار مولتی سنج احتیاج به دانسته های کامل در این عرصه دارد و حتما باید به کمک نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد انجام شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد

مشکل سلکتور و تایمر

تایمر اگر مکانیکی باشد مخصوص لباسشویی های قدیمی است و در نسل های جدید برد الکترونیکی نصب می شود. تایمر مسئولیت هدایت جریان به قسمت های گوناگون لباسشویی از جمله شیر الکتریکی را به عهده دارد که در هنگام وهله آبگیری چرخه شستشو هدایت جریان را انجام می دهد.

اگر ایراد هایی مثل ثابت ماندن تایمر دستگاه یا معیوب بودن برد دستگاه ریتون وجود داشته باشد، ممکن است ولتاژ کافی برای کارکرد شیر الکتریکی به آن نرسد و عمل آبگیری انجام نشود و برای تعمیر لباسشویی در مشهد باید تایمر عوض شود.

برای ارزیابی تایمر باید در هنگام آبگیری، پایانه های الکتریکی برد را اندازه بگیرید. اما این مشکل خطر برق گرفتی دارد که اندازه گرفتن آن باید توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد انجام شود‌. متخصصان از نمایندگی لباسشویی ریتون در مشهد کاملا با تجربه هستند.

فشار آب لباسشویی

شیر الکتریکی لباسشویی ریتون برای داشتن کارکرد درست خود به فشار آب ۲۰ پی اس آی احتیاج دارد. کاهش فشار آب می تواند مشکلی را ایجاد کند. برای مشخص کردن ایراد لباسشویی و پیدا کردن دلیل آب درون دستگاه باید فشار آب ارزیابی شود. تمامی این بررسی ها می تواند توسط نمایندگی لباسشویی ریتون در مشهد انجام گردد‌.

نمایندگی لباسشویی ریتون در مشهد

تخلیه نشدن آب دستگاه

خارج نشدن آب دستگاه یکی از ایراد هایی است که در هر موقعیتی امکان دارد رخ بدهد. این که به چه علت لباسشویی آب را تخلیه نمی کند، دلایل گوناگونی دارد، هر زمان که مایل بودید با نمایندگی لباسشویی ریتون در مشهد تماس حاصل کنید تا علت های این مشکل را توضیح دهند و برای رفع آن در منزلتان دستگاه را تعمیر کنند.

تراز نبودن ماشین لباسشویی ریتون

تراز نبودن دستگاه یکی از علت های لرزش شدید لباسشویی در هنگام شستشوی البسه است. اصولا حین مشخص کردن عیب دستگاه و تعمیر نمودن لرزش ماشین، متخصصان از نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد به این موضوع توجه می کنند.

سخن پایانی

برای مشخص کردن ایراد ماشین لباسشویی ریتون و دلیل عیب های آن باید اول قطعه های گوناگون مورد ارزیابی قرار بگیرند‌. بنابر این بهتر می باشد که از کارشناسان مجرب از نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد در خواست کمک نمایید‌ تا به غیر از ارزیابی کلی، دلیل مهم شناسایی و رفع شود تا مجبور نشوید مبلغ های سنگین پرداخت کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد:

تعمیر لباسشویی ریتون در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *