مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز | خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال در شیراز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات یخچال در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 •  تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات یخچال در شیراز
نمایندگی تعمیرات یخچال در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیرات یخچال در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

تعمیر یخچال در شیراز

دستگاه یخچال به عنوان یکی از مهم‌ترین لوازم برقی خانگی محسوب می‌شود. از گذشته تا کنون از یخچال برای نگهداری مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن غذاها و حتی نگهداری برخی از داروها استفاده می‌کنند. درگذشته یخچال‌های به صورت انبارهایی در زیر زمین بود و بعد یخچال‌ها به صورت نفتی، گازی و برقی تولید شدند و با پیشرفت تکنولوژی ساختار یخچال‌ها هم پیچیده تر شده‌است.

همانطور که می‌دانید دستگاه یخچال بطور مداوم در حال کار کردن است پس باید نکات لازم جهت جلوگیری از خراب شدن یخچال و حتی افزایش طول عمر یخچال را رعایت کنید. مثلا هنگام غذا درست کردن تمام مواد غذایی لازم را یکباره از یخچال بیرون آورید و مدام و یکسره درب یخچال را بازو بسته نکنید. با خراب شدن یخچال نگرانی‌های زیادی سراغ هر فردی می آید. بنابراین توصیه می‌شود با بروز هر گونه نقص و ایرادی در یخچال سریعا به یکی از بهترین نمایندگی‌های خدمات تعمیر یخچال در شیراز مراجعه کنید. در این مقاله به بیان رایج‌‌ترین مشکلات یخچال و تعمیر یخچال توسط نمایندگی‌های معتبر می‌پردازیم.

نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز

خدمات تعمیر یخچال در شیراز

ممکن است یخچال شما بعد از چندین سال استفاده به دلایل متفاوتی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته‌باشد. برای تعمیر یخچال در شیراز می‌توانید به بهترین نمایندگی معتبر مراجعه کنید. تعمیرکاران ابتدا مشکل یخچال را بررسی می‌کنند و سپس اقدام به تعمیر یخچال و حل مشکل می‌کنند. تعمیرات یخچال در شیراز شامل موارد زیر می باشد که عبارتند از:

درست کار نکردن یخ ساز یخچال

ایراد در کمپرسور

تعمیر برد یخچال

تعویض قطعات یخچال

بروز صداهای غیر طبیعی از یخچال

تمام شدن گاز یخچال

خراب شدن لاستیک دور درب یخچال

ایراد در نوسانات جریان برق

برفک زدن یخچال‌های بدون برفک

یکسره کار کردن یخچال

در ادامه مقاله به طور مختصر و قابل فهم رایج‌‌ترین مشکلات یخچال می‌پردازیم. و شما می‌توانید برای تعمیر یخچال در شیراز به تعمیرکاران حرفه‌ای مراجعه کنید.

بروز صداهای بلند و غیر طبیعی از یخچال

در صورتیکه یخچال سر وصدای زیادی داشته‌باشد هر فردی را به فکر استفاده از خدمات تعمیر یخچال می اندازد. سر و صدای زیاد از یخچال ممکن است به دلیل خراب شدن موتور یخچال، تراز نبودن یخچال، مشکل در فن اپراتور، ایراد در فن کندانسور و یا کثیف شدن لوله‌های پشت یخچال و. . . باشد. در چنین شرایطی باید سریعا به بهترین نمایندگی خدمات تعمیر یخچال در شیراز مراجعه کنید.

نمایندگی یخچال در شیراز

یکسره کار کردن یخچال

یکسره کار کردن دستگاه یخچال می‌تواند دلایل متعدد و مختلفی داشته ‌باشد و باید سریعا به بهترین نمایندگی خدمات تعمیر یخچال در شیراز مراجعه کنید. علت یکسره کار کردن دستگاه یخچال عبارتند از:

 • قرار گرفتن یخچال در جای نامناسبی: یخچال باید در جایی به دور از وسایل گرمازا قرار بگیرد. و فاصله استاندارد از دیوار را داشته‌باشد.
 • خراب شدن کمپرسور یخچال: کمپرسور ممکن است ضعیف شده‌باشد یا در سیم پیچ آن مشکلی بوجود آمده‌باشد که در هر صورت باید از نمایندگی خدمات تعمیر یخچال در شیراز کمک بگیرید. در نهایت از یک متخصص بخواهید کمپرسور را تعویض کند.
 • کم شدن گاز یخچال: با کم شدن گاز یخچال فرایند خنک سازی یخچال هم مختل می‌شود و باعث می‌شود یخچال یکسره کار کند. برای برطرف کردن این مشکل باید گاز یخچال شارژ شود که باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای در نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز انجام شود.
 • خراب شدن ترموستات: یکی از اصلی ‌ترین و مهم‌ترین دلیل یکسره کار کردن یخچال خراب شدن ترموستات یخچال می‌باشد. ترموستات وظایف بسیار مختلفی دارد و از مهم‌ترین وظایف آن این است که فضای درونی یخچال را خنک و سرد می‌کند و باید دمای درونی یخچال را تنظیم کند.
 • مشکل در برد اصلی یخچال: برد یخچال به صورت مداوم دمای فضای داخلی یخچال را چک می‌کند و زمانی که دما به حالت ایده آل رسید فرمان قطع عملکرد موتور را می‌دهد تا یخچال مدتی خاموش باشد. در صورت خراب شدن برد یخچال این فرایند انجام نمی‌شود و باعث یکسره کار کردن یخچال می‌شود. بنابراین باید تعمیرات لازم برای برد یخچال توسط نمایندگی خدمات تعمیر یخچال در شیراز انجام شود.

خاموش و روشن پی در پی یخچال

یخچال به صورت اتومات کار می‌کند یعنی در فواصل زمانی منظمی خاموش و روشن می‌شود. اگر فاصله زمانی بین خاموش و روشن شدن یخچال کم باشد نشان دهنده بروز مشکل در یخچال می‌باشد. در نتیجه در چنین شرایطی نیاز به دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز است. دلیل خاموش و روشن شدن یخچال ممکن است ناشی از وجود مشکل در فن کندانسور یا مشکل در موتور یخچال و یا کثیف شدن لوله‌های پشت یخچال باشد. برای بررسی و عیب یابی این مشکل باید حتما توسط تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی خدمات تعمیر یخچال در شیراز انجام شود.

تعمیر یخچال در شیراز

خنک نکردن یخچال و دمای نامناسب یخچال

دمای استاندارد یخچال باید بین یک الی پنج درجه سانتیگراد باشد. در صورتیکه دمای یخچال در این محدوده نباشد مواد غذایی گرم می‌شوند و فاسد می‌شوند. بنابراین برای حل این مشکل باید با مرکز خدمات تعمیر یخچال در شیراز تماس حاصل نمایید.

یکی از دلایلی که منجر به خنک نکردن یخچال می‌شود خراب بودن یا پوسیده شدن لاستیک دور درب یخچال می‌باشد. بنابراین باید سریعا لاستیک را تعویض کنید تا مشکلات یخچال بیشتر نشود. در صورتیکه خنک نکردن یخچال دلایل دیگری داشته‌باشد باید تعمیرکاران نمایندگی خدمات تعمیر یخچال در شیراز کمپرسور یخچال و یا رله کمپرسور را بررسی کنند. همچنین باید گردش هوا درون یخچال هم مورد بررسی قرار گیرد.

جمع بندی

همانطور که گفته شد یخچال بطور مداوم در حال کار کردن است پس نباید در حفظ و نگهداری آن سهل انگاری کرد. به این دلیل که اگر مشکل یخچال نادیده گرفته شود منجر به ایجاد هزینه‌های هنگفتی می‌شود. بنابراین باید در اسرع وقت با نمایندگی‌های معتبر خدمات تعمیر یخچال در شیراز تماس حاصل نمایید. مرکز خدمات تعمیر یخچال در شیراز تکنسین‌ها و تعمیرکاران حرفه‌ای را در خدمت شما قرار می‌دهند.

در این مقاله به بررسی علت خراب شدن یخچال‌ها با هر برندی و راهنمایی‌های لازم جهت عیب یابی و تعمیر آن پرداختیم. در این مقاله سعی کردیم به مهم‌ترین دلایل خراب شدن یخچال و تعمیر آن توسط تعمیرکاران حرفه‌ای بپردازیم.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز:

تعمیر یخچال در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07138330976

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *