مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی میتسوبیشی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در اهواز
تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز

کولر گازی ها از جمله وسایل کاربردی و بسیار موثر در خانه ها هستند که اهمیت و  نیاز به آن‌ها در فصل های سرد سال همچون فصل زمستان بسیار واضح تر خواهد بود.  در صورت نبود یا خرابی این وسایل در خانه ها، افراد خانه بسیار اذیت خواهند شد بنابراین ضروری و واجب است که در هنگام مشاهده ایراد یا نقص در دستگاه خود به تعمیر و تعویض اجزای آن در صورت نیاز اقدام کنید. همچنین لازم است بدانید در سال های گذشته با استفاده از برد الکترونیکی در دستگاه الکتریکی و هوشمند، امکان تشخیص دقیق علت نقص و خرابی دستگاه مشخص شده است.

 افراد در صورتی که در کولر گازی میتسوبیشی خود نقص و ایرادی مشاهده کردند، می توانند از نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز کمک بگیرند. نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه است که در تعمیر کولر گازی در اهواز را یاری می کنند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز

ایراد ها و کد خطا در کولر گازی میتسوبیشی

 به طور کلی امکان به وجود آمدن ایراد و خطا در کولر گازی میتسوبیشی به سبب استفاده طولانی مدت از آن و یا استفاده نادرست از آن بسیار محتمل است. از آن جایی که در این دستگاه ها برد الکترونیکی به کار رفته و دارای صفحه نمایشگر هستند، افراد می‌توانند با مشاهده کد خطای نمایان شده بر روی دستگاه ایراد و نقش آن را شناسایی کند و از آن جایی که اغلب ایراد و نقص هایی که در کولر گازی به وجود می آیند، تخصصی هستند لازم است برای تعمیر کولر گازی از نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز کمک بگیرید.  برخی از رایج ترین کد خطا و ارور هایی که در این کولر گازی به وجود می آیند به شرح زیر هستند.

بروز کد خطا و ارور E1 در کولر گازی میتسوبیشی

این ارور و کد خطا نشانگر این موضوع بوده که ایراد و نقصی در برد الکترونیکی کولر گازی میتسوبیشی به وجود آمده است. بنابراین لازم از برد الکترونیکی دستگاه با دقت مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می شود از نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز برای تعمیر دستگاه خود کمک بگیرید. نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در اهواز دارای کارشناسان خبره و با تجربه ای است که می‌ توانند در تعمیر این دستگاه به شما یاری رساند.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز

علت بروز کد خطا و ارور E3  در کولر گازی میتسوبیشی

این ارور و کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی میتسوبیشی نمایان می‌ شود که ایراد و نقصی در موتور فن داخلی کولر گازی وجود داشته باشد‌‌. از آن جایی که تعمیر و بررسی این مورد بسیار تخصصی بوده افراد عادی نمی توانند از پس آن بر بیایند‌. بنابراین لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه کمک گرفته شود. نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز یکی از معتبر ترین نمایندگی ها در زمینه تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله کولر گازی است.

بررسی بروز کد خطا و ارور E4 در کولر گازی میتسوبیشی

ارور و کد خطای E4  نشان می دهد که کمپرسور کولر گازی میتسوبیشی بیش از اندازه برق مصرف می کند. بنابراین برای رفع این ارور است کمپرسور دستگاه را با دقت تمام بررسی نمایید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن اقدام به تعمیر آن نمایید. متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز مشغول به کار هستند، می توانند به کاربران و دارندگان این کولر گازی در تعمیر دستگاه خود یاری برساند.

بروز کد خطا و ارور  E6 در کولر گازی میتسوبیشی

ایراد و خطای E6 یکی از مهم‌ترین ارور هایی بوده که ممکن است در کولر گازی میتسوبیشی به وجود آید. این ارور و کد خطا نشانگر ایراد و نقصی در سنسور یا حسگر دمای دستگاه شما است. بنابراین لازم است این سنسور و حسگر را با دقت مورد بررسی قرار داده و چک نمایید. همچنین لازم است بدانید که ممکن است ایرادی در سیم کشی های کولر گازی به حسگر وجود داشته باشد، بنابراین لازم است این سیم کشی ها نیز با دقت چک شوند. متخصصان و کارشناسان بسیاری در نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز وجود دارند که می توانند کاربران را در این امر یاری رسانند.

نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در اهواز

بروز کد خطا و ارور  E7 در کولر گازی میتسوبیشی

این ارور و کد خطا نشانگر وجود ایراد و نقصی در سنسور یا حسگر کندانسور کولر گازی میتسوبیشی بوده از آن جایی که بررسی این مورد در این کولر گازی بسیار تخصصی است، پیشنهاد می‌ شود کاربران و دارندگان برای تعمیر دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان باتجربه کمک بگیرند‌. نمایندگی تعمیرات کولر گازی میتسوبیشی در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در این زمینه است که افراد می‌ توانند در زمان بروز این ارور در کولر گازی خود از آنها کمک بگیرند.

رفع بروز ارور و کد خطا E8 در کولر گازی میتسوبیشی

اگر ایراد و نقصی در سیم‌های و کابل‌های ارتباطی بین دو یونیت داخلی و خارجی دستگاه وجود داشته باشد، این ارور بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی شما نمایان خواهد شد. بنابراین در هنگام بروز این کدخطا لازم است کابل و اتصالات بین دو یونیت داخلی و خارجی کولر گازی را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود قطعی در آن ها، آن ها را تعمیر کنید. شما می توانید برای تعمیر کولر گازی خود از مراکز مربوطه کولر گازی میتسوبیشی در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی از جمله کولر گازی ها هستند

سخن پایانی

از آن جایی که در فصول گرم سال وجود کولر گازی سالم بسیار حائز اهمیت است، لازم است کاربران و دارندگان انواع کولر های گازی در زمان بروز ارور و کد خطا در کولر های خود اقدام به تعمیر آن ها نمایند. یکی از با کیفیت ترین کولر هایی که در بازار وجود دارند، کولر گازی میتسوبیشی بوده که این کولر گازی نیز از به وجود آمدن نقص و ایراد مستثنی نخواهد بود و در زمان‌ هایی دچار نقص خواهد شد. در این مواقع کاربران می‌ توانند برای تعمیر کولر گازی خود از نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در اهواز کمک بگیرند. مراکز تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز دارای تکنسین های با تجربه ای است که با تمامی ارور ها و کد خطا های بیان شده در این متن آشنا هستند، بنابراین می توانند به آسانی مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز:

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *