مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر هاردستون در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند هاردستون یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر اهاردستون، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای هاردستون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر هاردستون
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات مایکروفر هاردستون در زنجان
نمایندگی تعمیرات مایکروفر هاردستون در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

 امروزه یکی از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین وسایلی که در خانه‌ ها و آشپزخانه‌ ها وجود دارد، مایکروفر ها هستند. با استفاده از این وسایل کاربران و دارندگان می‌ توانند با سرعت بسیار بیشتر و به صورت راحت تری غذا های خود را آماده و یا گرم کنند. بنابراین اگر ایراد و نقصی در مایکروفر هاردستون به وجود آید، کاربران و دارندگان ملزم هستند که هرچه سریع تر اقدام به تعمیر مایکروفر در زنجان نمایند.

مایکروفر هاردستون یکی از باکیفیت ترین مایکروفر هایی است که می توانید در بازار های فروش لوازم خانگی آن را تهیه کنید. اما با این وجود این امکان وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است هر چه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایید. نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که در این راستا به شما یاری می رسانند. یکی از این نمایندگی‌ ها، نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان است. کارشناسان و متخصصان بسیار زیادی در نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان مشغول به کار هستند.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

 ایراد و نقص های رایج در مایکروفر هاردستون

همان طور که در مقدمه ذکر کردیم با این وجود که مایکروفر هاردستون دارای کیفیت بسیار بالایی است اما از خرابی و نقص مستثنی نخواهد بود و امکان دارد به دلایل مختلف همچون استفاده نادرست دچار ایراد ها و نقص هایی شود. آشنایی با انواع ایراد های محتمل در مایکروفر هاردستون به کاربران کمک می کند که مشکلات دستگاه خود را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن نمایند. شما می توانید برای تعمیر مایکروفر هاردستون خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان مشغول به کار هستند. در ادامه به شرح برخی از رایج ترین ایراد هایی که ممکن است در مایکروفر هاردستون به وجود آید، می پردازیم‌.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

 علت روشن نشدن مایکروفر هاردستون

 یکی از ایراد هایی که ممکن است در مایکروفر هاردستون به وجود آید، روشن نشدن دستگاه می باشد. به طور معمول این مشکل به دلایل مختلفی همچون ایراد در میکروسوئیچ و فیوز های دستگاه به وجود می آید. البته لازم به ذکر است که اگر ایرادی در مگنترون یا دیود مایکروفر هاردستون وجود داشته باشد نیز احتمال دارد دستگاه روشن شود. برای تشخیص درست و تعمیر دستگاه خود می توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار خبره و تجربه‌ ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان مشغول به کار هستند که می‌ توانند به شما کمک کنند.

 علت نچرخیدن سینی مایکروفر هاردستون

 این امکان وجود دارد که کاربران و دارندگان مایکروفر هاردستون در حین کار کردن با دستگاه خود متوجه شوند که سینی دستگاه به درستی نمی چرخد. در این صورت لازم است مواردی را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد و نقص در آن‌ ها، آن ها را تعمیر کنند. به طور کلی این مشکل به سبب وجود آسیب و نقص در سینی دستگاه یا موتور گرداننده سینی به وجود می‌ آید، بنابراین لازم است این قطعات را با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را تعمیر و تعویض کنید. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان کمک بگیرید. نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی خانگی است.

نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان

 علت صدا دادن مایکروفر هاردستون

 ممکن است کاربران و دارندگان مایکروفر هاردستون در حین کار کردن با دستگاه خود متوجه شوند که دستگاه صدا می دهد، در این صورت احتمال ایراد و نقص فنی در موتور گردان، کوپلینگ یا ریل ها و غلطک های دستگاه وجود دارد. در این صورت لازم است این قطعات را با دقت بررسی کنید. همچنین لازم به ذکر است اگر ایرادی در مگنترون مایکروفر هاردستون وجود داشته باشد شما صدای ناهنجاری را از دستگاه خواهید شنید. برای برطرف کردن این ایراد می توانید از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان کمک بگیرید.  متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان مشغول به کار هستند.

 علت باز نشدن درب مایکروفر هاردستون

 یکی دیگر از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر هاردستون به وجود آید، باز نشدن درب دستگاه می باشد. به طور کلی این ایراد به سبب وجود نقص و مشکل در قفل اهرم و قلاب های درب مایکروفر به وجود می آید، بنابراین لازم است این موارد را با دقت چک کنید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن ها، آن ها را تعمیر یا تعویض نمایید. شما می توانید برای تسهیل عملکرد خود و تسریع  تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله مایکروفر‌ ها است.

تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

علت سوختن غذا در مایکروفر هاردستون

 یکی دیگر از ایراد ها و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر هاردستون به وجود آید، سوختن غذا در این دستگاه می باشد. به طور کلی اگر کاربران زمان پخت و پز در دستگاه را به درستی تنظیم نکرده باشند، این اتفاق رخ می‌ دهد. همچنین اگر ایراد و نقصی در برد الکترونیکی دستگاه به وجود آید، ممکن است سبب سوختن غذا ها در مایکروفر شود. شما می توانید برای تعمیر مایکروفر هاردستون خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان کمک بگیرید. نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در این زمینه است.

 سخن پایانی

 امروزه با سرعت پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از انواع وسایل الکترونیکی در خانه و آشپزخانه افزایش یافته است. مایکروفر ها یکی از پرکاربرد ترین و پیشرفته ترین وسایلی هستند که به منظور تسهیل پخت و پز در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. مایکروفر هاردستون یکی از باکیفیت ترین مایکروفر های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند این محصول را در خانه های خود استفاده کنند. در برخی مواقع ممکن است ایراد ها و نقص هایی در مایکروفر به وجود آیند که لازم است در این مواقع کاربران و دارندگان هرچه سریع تر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است که به افراد در تعمیر دستگاه خود یاری می رساند.  دارندگان می توانند با اطمینان خاطر از نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان برای تعمیرات دستگاه خود کمک بگیرند‌.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان

تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *