مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان 

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان | تعمیر، نصب و سرویس

برند جنرال الکتریک یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای جنرال الکتریک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان
نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان :

 • ۱ –  گرم نکردن مواد غذایی
 • ۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن
 • ۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر
 • ۴ –  باز نشدن درب مایکروفر
 • ۵ –  عدم چرخش سینی مایکروفر یا سولاردام
 • ۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه
 • ۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن
 • ۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر
 • ۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش
 • ۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده
 • ۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر
 • ۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها
 • ۱۳–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

همان طور که می دانید امروزه مایکروفر ها از جمله وسایل و اقلامی هستند که در اغلب خانه ها وجود داشته و با استفاده از آنها بسیاری از کارهای مربوط به پخت و پز تسهیل خواهند شد. مایکروفر جنرال الکتریک یکی از بهترین و با کیفیت ترین مایکروفر های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی می باشد که بسیاری از افراد از این مایکروفر در خانه های خود استفاده می کنند.

در هنگام بروز مشکل یا نقص در مایکروفر لازم است، هر چه سریع تر اقدام به تعمیر مایکروفر در زنجان نمایید تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوید. بدین منظور نمایندگی های بسیاری در سراسر ایران وجود دارند که به کاربران در تعمیر دستگاه خود یاری می‌ رسانند.

نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان یکی از بهترین نمایندگی ها بوده و کارشناسان و متخصصان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان مشغول به کار هستند.

نمایندگی های تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

 

 خرابی و نقص های رایج مایکروفر جنرال الکتریک

 برخی از نقص ها و ایراد هل در اغلب مایکروفر ها با هر برندی مشترک و رایج هستند. آشنایی با این نقص‌ ها و ایراد های رایج به کاربران و دارندگان این امکان را می دهد که بتوانند در هنگام بروز مشکل، ایراد دستگاه خود را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر آن نمایند.

کارشناسان و متخصصان بسیار با تجربه و خبره ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان مشغول به کار هستند که کاربران می‌ توانند برای تعمیر دستگاه خود از آنها یاری بجویند. بنابراین دارندگان و کاربران می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان بسپارند. در ادامه به شرح برخی از رایج ترین ایراد ها و مشکلات در مایکروفر جنرال الکتریک می پردازیم.

 علت نچرخیدن سینی مایکروفر جنرال الکتریک

 ممکن است کاربران و دارندگان مایکروفر جنرال الکتریک در حین کار کردن با دستگاه خود متوجه شوند که سینی دستگاه به درستی نمی چرخد.  به طور معمول اگر ذرات غذا در زیر سینی دستگاه تجمع یافته باشند. مانع از چرخش درست و صحیح سینی می شوند. همچنین خرابی غلتک زیر سینی و همچنین خود سینی دستگاه نیز از جمله دلایل این مشکل هستند. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان کمک بگیرید.

متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان بسپارند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

 

 علت گریل نکردن مایکروفر جنرال الکتریک

 یکی دیگر از ایراد ها و نقص هایی که در مایکروفر جنرال الکتریک وجود دارد، گریل نکردن دستگاه می باشد. به طور کلی ایراد یا نقصی در المنت یا ترموستات مایکروفر جنرال الکتریک وجود داشته باشد، دستگاه قابلیت گرم کردن خود را از دست خواهد داد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن، آن را تعمیر و تعویض کنید.

همچنین اگر مشکل جدی در برد الکترونیکی دستگاه وجود داشته باشد، ممکن است قابلیت گریل کردن دستگاه دچار مشکل شود. شما می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان مشغول به کار هستند.

 علت دود کردن مایکروفر جنرال الکتریک

 یکی از ایراد ها و نقص هایی که ممکن است خطرناک نیز باشند، دود کردن مایکروفر جنرال الکتریک در هنگام کار کردن با آن است. به طور کلی اگر اتصالات دستگاه دچار نقص و ایراد شده باشند یا این که خازن دستگاه نیم سوز شده باشد، ممکن است از دستگاه دود خارج شود. در این صورت لازم است هر چه سریع تر ایراد را بررسی کرده و آن را برطرف کنید.

شما می توانید به این منظور از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای که در نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال در زنجان وجود دارند به کاربران در تعمیر دستگاه خود یاری می رسانند.

نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

 

 علت باز نشدن درب مایکروفر جنرال الکتریک

 یکی دیگر از ایراد هل و نقص های رایجی که ممکن است در مایکروفر جنرال الکتریک خود مشاهده کنید، قفل شدن و باز نشدن درب دستگاه می باشد. اگر ایراد و نقصی در میکروسوئیچ درب یا ضامن درب دستگاه وجود داشته باشد، ممکن است در باز کردن دستگاه مشکل مواجه شوید یا این که دری دستگاه به طور کلی قفل شود.

بنابراین لازم است این قطعات را با دقت بررسی کنید و در صورت وجود ایراد یا نقص آنان را تعمیر و تعویض کنید. شما می توانید از نمایندگی هایی که در سراسر کشور وجود دارند، کمک بگیرید. یکی از بهترین نمایندگان نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان است‌ متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان مشغول به کار هستند.

علت خراب شدن دکمه های مایکروفر جنرال الکتریک

 خراب شدن دکمه های مایکروفر جنرال الکتریک یکی دیگر از ایراد ها و نقص های رایج این مایکروفر است. به طور کلی اگر ایراد و نقصی در برد پنل نمایشگر دستگاه وجود داشته باشد، ممکن است چند تا از دکمه های دستگاه به خوبی کار نکنند به اما اگر متوجه شدید که تمامی دکمه های دستگاه کار نمیکنند یا صفحه نمایشگر دستگاه به طور کلی خاموش شده است، احتمالا ایراد و نقصی در برد اصلی مایکروفر جنرال الکتریک وجود دارد. از آنجایی که بررسی و بر طرف کردن این موارد بسیار تخصصی هستند، پیشهاد می‌ شود از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان مشغول به کار هستند.

تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

 

 سخن پایانی

 مایکروفر ها از جمله وسایل الکتریکی بسیار پر کاربرد در زندگی روزمره هستند به طوری که می‌ توان بیان کرد امروزه در هر خانه ای حداقل یک از مایکروفر وجود دارد. کاربران و دارندگان می‌ توانند با استفاده از این وسایل کار های مربوط به پخت و پز خود را در سریع ترین زمان و بدون کمترین زحمت انجام دهند.

اگر ایراد و نقصی در این وسایل وجود داشته باشد، بسیاری از کار های خانه مختل خواهند شد. بنابراین پیشنهاد می‌ شود در صورت مواجه شدن با این ایراد ها در دستگاه خود سریعا اقدام به تعمیر آن نمایید‌ شما می توانید برای تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان دارای متخصصان و کارشناسان بسیار خبره و با تجربه ای در این زمینه است. بنابراین کاربران می‌ توانند با اطمینان خاطر برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان کمک بگیرند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *