مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

سوالات متداول تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

چرا ماشین لباسشویی وست پوینت می لرزد؟

اگر سیستم شما ناگهان می لرزد، ممکن است پای ماشین لباسشویی تنظیم نشود. مشکل با تنظیم پاها حل می شود. از طرفی ممکن است سیستم شما روی یک سطح سخت قرار گرفته باشد. مشکل را می توان با جلوگیری از تماس آن با زمین سخت حل کرد.

چرا لباسشویی وست پوینت بسیار پر سر و صدا عمل می کند؟

بلبرینگ درام ممکن است معیوب باشد. تسمه بین موتور و قرقره برداشته می شود و درام با دست چرخانده می شود و اگر صدا از یاتاقان های بلبرینگ می آید، آب بندی و یاتاقان های بلبرینگ تعویض می شوند. از طرفی ممکن است جسمی بین دیگ و درام گیر کرده باشد. جسم را پیدا کرده و ا لباسشویی خود خارج نمایید.

چرا لباسشویی وست پوینت به طور ناگهانی کار می کند؟

اگر دستگاه شما ناگهان حرکت می کند، احتمالا پاهای حامل دستگاه از تعادل خارج شده اند. پایه های حامل باید در حالت تعادل قرار دهید تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع فنرهای تعلیق ماشین ممکن است از جای خود جدا شده باشند. فنرهای تعلیق بررسی کرده و در صورت خارج شدن، در مرکز تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد تعویض نمایید.

چرا کف کشوی لباسشویی وست پوینت بیش از حد مواد شوینده تشکیل می شود؟

ممکن است شوینده اشتباهی استفاده شده باشد. فقط باید از مواد شوینده ای استفاده کرد که برای ماشین های لباسشویی وست پوینت اتوماتیک قابل استفاده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد| تعمیر، نصب و سرویس

برند وست پوینت یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی وست پوینت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی وست پوینت

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی وست پوینت در مشهد
نمایندگی تعمیرات لباسشویی وست پوینت در مشهد

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

یکی از ابزار های مهم در هر منزلی ماشین لباسشویی است به همین دلیل در صورت معیوب شدن آن امکان دارد دچار مشکلات بسیاری شویم. در زمان معیوب شدن ماشین لباسشویی یکی از دغدغه های مهم شما پیدا کردن دلیل خرابی دستگاه است.

همانگونه که می دانید امکان دارد بعضی از عیب های دستگاه کلی نباشد و در هنگام آموزش بتوانید خودتان معیوب بودن دستگاه را بدون احتیاج از حضور تکنسین رفع کنید این احتمال وجود دارد که مشخص کردن ایراد دستگاه کار کامل دشواری باشد که احتیاج به تجربه و تخصص تکنسین ها از نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد باشد.

ما در این محتوا می خواهیم به طور مختصر از انواع خرابی ماشین لباسشویی وست پوینت و تعمیر لباسشویی در مشهد به وسیله نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد توضیحاتی را بیان کنیم.

مرکز تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

روشن نشدن دستگاه و نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

در صورت به وجود آمدن این مشکل اول باید فیوز و سیم برق و پریز را کاملا بررسی کنید، احتمال هم دارد مشکل از بخش برد باشد ولی چراغ های ماشین روشن می شود و ماشین با چرخش ولوم کار نمی کند این می تواند یکی از دلایل روشن نشدن دستگاه باشد. اگر دستگاه شما روشن نمی شود قبل از تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد این موارد را بررسی کنید.

رابط های متصل از تایمر به کلید درب می رسند برای پیشگیری از آبریزی ماشین هنگامی که درب باز نیست اجازه کار را به دستگاه می دهد، برای پیدا کردن دلیل معیوب بودن دستگاه دو سیم رابط را به اهم سنج متصل کنید. اگر ایراد از سیم های رابط باشد، عقربه های اهم سنج در این شرایط منحرف می شوند و این یعنی اینکه کلید درب سالم است‌

اگر  اهم سنج حرکتی نکرد ایراد از میکروسوئیچ است و باید آن را جدا نمایید و با مولتی سنج بررسی کنید. هیدرو استات روی روشن نشدن دستگاه هم تاثیر دارد. اگر هیدرو استات خراب باشد باید نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد آن را ارزیابی کند.

هیدرواستات باید پر شدن آب را به شیر الکتریکی فرمان دهد تا آب پر شود و ماشین کار کند. برای مشخص کردن ایراد دستگاه با چرخش ولوم باید به سمت هیدرو استات بروید. در  صورتی که هیچ نتیجه ای نگرفتید به نمایندگی لباسشویی وست پوینت در مشهد مراجعه کنید.

 تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

نیامدن آب داخل دیگ و نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

علت های گوناگونی برای نیامدن آب درون دستگاه پس از روشن کردن آن وجود دارد به همین علت مشخص کردن ایراد لباسشویی در این موقعیت باید دقیق کار را انجام داد. برای هر کدام از ایراد ها راهکاری وجود دارد به همین دلیل باید اول ایراد را با دقت یافت کرد بعد برای برطرف کردن آن ها دست به کار شوید.

این مشکل علت هایی همچون معیوب بودن شیر ورودی آب، معیوب بودن شیر الکتریکی لباسشویی، معیوب بودن هیدرواستات، معیوب بودن برد دستگاه، فعال نشدن کلید درب و معیوب بودن مکانسیم قفل درب دارد. اول باید مشاهده کنید شیر ورودی به ماشین باز باشد در بعضی از مواقع نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد در محل اعزام شده با باز نمودن شیر خرابی را برطرف می کنند. برد باید دستور کارکردن هیدرواستات و شیر الکتریکی را بدهد و دستور بسته بودن درب را از کلید درب بگیرد.

اگر درب به خوبی بسته نمی شود ایراد از همین جا است یا اگر بسته می شود صدای کلیک بسته شدن کلید درب را باید بشنوید اگر صدایی ایجاد نشد دلیل معیوب بودن دستگاه همین می باشد. پس فورا به نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد مراجعه کنید. با اطمینان کامل دستگاه را به نمایندگی لباسشویی وست پوینت در مشهد بسپارید‌.

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد

کار نکردن ماشین لباسشویی پس از آبگیری

بعضی مواقع پیش می آید که دستگاه پس از تمام شدن فرآیند آبگیری قفل می کند و فرآیند بعدی را انجام نمی دهد. در این موقعیت برای مشخص کردن عیب دستگاه باید به این موارد توجه نمایید. احتمال دارد موتور تایمر دستگاه سوخته باشد، راه متوجه شدن آن نوع صدای چرخ دنده ها است، اگر صدای چرخ دنده ها را شنیدید، موتور تایمر بدون عیب است.

اگر  موتور تایمر سالم نبود سوخته است و باید بوبین دستگاه توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد عوض شود. بعضی اوقات علت این عیب اتصالی سیم کشی می باشد، برای پیدا کردن این مشکل از اهم سنج کمک بگیرید و به یاری آن از اتصال سیم کشی مطمئن شوید.

باید روی وضعیت اهم قرار دهید و جریان را ارزیابی کنید. یکی دیگر از علت های این مشکل خراب بودن هیدرو استات است که با یاری اهم سنج پس از قطع برق دستگاه سالم بودن آن را بررسی کنید اگر مشکل داشت هیدرواستات معیوب شده و نمی توان تعمیر کرد و باید به کمک تکنسین ها از نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد عوض شود.

نمایندگی لباسشویی وست پوینت در مشهد

آبگیری لباسشویی در خاموشی

هنگامی که می خواهید علت این مشکل را پیدا کنید اول باید به شیر الکتریکی توجه نمایید. در این وضعیت امکان دارد شیر الکتریکی آب خراب شده باشد، آن را از دستگاه جدا کنید و اگر احتیاج بود عوض نمایید. به غیر از شیر برقی معیوب بودن تایمر هم می تواند موجب بروز این عیب باشد. در این شرایط باید یک شخص متخصص از نمایندگی لباسشویی وست پوینت در مشهد برای تعمیر دستگاه اقدام کند.

سخن آخر

به طور کلی می توانیم بگوییم که نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد معتبرترین و حرفه ای ترین مرکز برای تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت است. مشخص کردن عیب دستگاه کار راحتی نیست و احتیاج به داشتن تخصص و تجربه بالا دارد.

در صورت ایجاد هر نوع مشکل در دستگاهتان حتما باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد مشورت کنید و اجازه دهید آن ها به طور دقیق همه ی دلایل معیوب بودن دستگاه شما را بیابند‌‌. در برخی مواقع ایراد های لباسشویی کلی نیستند و می توانید به تنهایی برای رفع آن اقدام نمایید، خیلی از مشکلات دستگاه ظاهرا پیچیده به نظر می آیند اما کاملا ساده هستند. هر سوالی که داشتید کارشناسان مجرب ما شما را راهنمایی می کنند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد:

تعمیر لباسشویی وست پوینت در مشهد| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *