مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی در اهواز

مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس لباسشویی

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان خوزستان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی در اهواز:

 • ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی
 • ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • ۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 • ۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات لباسشویی در اهواز
تعمیرات لباسشویی در اهواز

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی در اهواز:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی در اهواز

شستن لباس ها در خانه هنوز برای میلیون ها ایرانی یک عادت است و روز به روز بر رواج ماشین های لباسشویی افزوده می شود. با این حال، شستن لباس ها نیاز به لباسشویی سالم و عاری از هرگونه خرابی می طلبد. اگر می خواهید در هر زمان که به لباسشویی نیاز دارید، دسترسی داشته باشید، باید هنگام دیدن کوچکترین خرابی دست به تعمیر لباسشویی در اهواز بزنید.

در این مقاله می خواهیم به انواع خرابی های رایج در لباسشویی بپرداردازیم و شما را با اطلاعات کافی به سوی تعمیر لباسشویی در اهواز هدایت نماییم.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی در اهواز

 

در صورت خرابی ماشین لباسشویی چه کنیم؟

 1. آیا ماشین لباسشویی شما ایراد دارد؟ اگر با مشکلاتی مانند روشن نشدن، قطع شدن آب یا رد شدن از مرحله شستشو مواجه است، قبل از درخواست کمک تعمیر لباسشویی در اهواز، این نکات را رعایت کنید که زندگی شما را آسان تر می کند.
 2. مطمئن شوید که ماشین لباسشویی شما برق دارد. سیم کشی، کانکتور، دوشاخه و سوئیچ های مربوطه را بررسی کنید. به دنبال فیوزهای سوخته یا اتصال کوتاه روی برد اصلی باشید. اگر همه چیز درست است و ماشین لباسشویی هنوز کار نمی کند، دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید .
 3. بررسی کنید که آیا شیرهای آب باز هستند و آیا شیلنگ های تخلیه آب و صابون به خوبی کشیده شده اند، بدون هیچ گونه پیچ خوردگی.
 4. بررسی کنید که سوئیچ برق در موقعیت مناسب قرار گرفته باشد و درب آن کاملا بسته باشد. گیره را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با کف صابون یا بقایای پارچه کوچک مسدود نشده باشد.

 

مراکز تعمیر لباسشویی در اهواز

 

مراجعه به مرکز تعمیر لباسشویی در اهواز برای زمانی که ماشین لباسشویی روشن نمی شود

اگر ماشین لباسشویی شما حتی روشن نمی شود، می توانیم مشکلات اصلی را به دو دسته تقسیم کنیم:

– مشکلات ساده: عللی مستقل از قطعات دستگاه، مانند خروجی دوشاخه، نقص در خود پریز یا شبکه برق خانه و حتی باز بودن درب آن یا فشار ندادن دکمه روشن و خاموش.

– مشکلات قطعات: اینها نقص در قسمتی از خود دستگاه است که کارکرد آن را غیرممکن می کند. در میان موارد اصلی، به خم شدن/شکستگی میله میکرو سوئیچ یا باز یا کوتاه بودن سوئیچ نیز (فقط برای ماشین هایی که از آن استفاده می کنند اعمال می شود) می توان اشاره کرد. هنوز احتمال سوختن یکی از دو برد (اینترفیس/پاور) یا تایمر واشر نیز وجود دارد. توصیه می شود هر دو تست شوند تا قطعه اشتباه تعویض نشود. بعد از تشخیص درست می توانید به تعمیر لباسشویی در اهواز بپردازید.

 

نمایندگی لباسشویی در اهواز

 

زمانی که واشر لباسشویی پر شده است، چه کنیم؟

اگر لباسشویی شما روشن می شود، اما هنگام شروع فرآیند شروع به پر شدن می کند و متوقف نمی شود، اساساً دو دلیل احتمالی وجود دارد: یکی شیر ورودی آب و دیگری سوئیچ فشار (سنسور سطح آب).

برای تشخیص اینکه کدام یک از دو قسمت مشکل دارد، فقط دوشاخه را از پریز جدا کنید، اگر واشر همچنان پر می شود، مشکل از شیر است، اگر متوقف شود، احتمال اینکه سوئیچ فشار باشد بسیار زیاد است. در این حالت شیر ​​و فشار سوئیچ باید تست شوند.

یک مشکل کمتر رایج این است که برد برق دائماً به شیر برق می دهد، که آن را باز نگه می دارد و در نتیجه ممکن است واشر شما از پر شدن متوقف نشود. برای تعمیر این قطعات باید اطلاعات خوبی در خصوص لباسشویی داشته باشید، در غیر این حال می توانید از مرکز تعمیر لباسشویی در اهواز درخواست نیرو نمایید.

 

چرا ماشین لباسشویی من هنگام شستشو نمی چرخد؟

برای عمل شستشو لباسشویی به چندین قطعه نیاز دارد. مشکل در شستشو یا سانتریفیوژ یکی از دلایل احتمالی است که از قطعات مکانیکی و الکتریکی گرفته تا قطعات الکترونیکی را شامل می شود.

در فرآیند شستشو ممکن است مشکلاتی مانند کمبود ولتاژ در موتور اصلی (محل ثابت بودن قرقره) ایجاد شود که برای رفع آن ممکن است نیاز به تعویض شبکه برق، قطعات مکانیکی دنده (مانند بادامک، قرقره و مکانیزم)، قطعات الکتریکی (مانند محرک ترمز کوتاه یا کابل شکسته) یا بردهای الکترونیکی معیوب باشد. همچنین، حتی بار زیاد لباسشویی نیز می تواند همین مشکل را ایجاد کند.

در سانتریفیوژ علاوه بر مشکلات ذکر شده در فرآیند شستشو می توان به خازن راه اندازی موتور نیز اشاره کرد که رایج ترین مشکل برای خرابی لباسشویی است. این قطعه را می توان با ارزیابی مقاومت اهمی آن از طریق مولتی متر تست کرد. اگر به خرابی این قطعه به یقین رسیدید باید سریعا با سازمان تعمیر لباسشویی در اهواز تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی در اهواز

 

درخواست مشاوره از نیروهای تعمیر لباسشویی در اهواز برای زمانی که لباسشویی آب را تخلیه نمی کند!

اگر ماشین لباسشویی شما آب را تخلیه نمیکند، نیروهای تعمیر لباسشویی در اهواز به شما می گویند که مشکل می تواند مربوط به عدم عبور فرمان برد رابط و/یا عدم عبور برق از برد برق و فعال کردن پمپ تخلیه باشد.

اگرچه بردها می توانند این مشکل را ایجاد کنند، اما شایع ترین علت سوختگی خود پمپ است. برای آزمایش آن، فقط آن را مستقیماً به شبکه برق وصل کنید و بررسی کنید که آیا موتور پمپ کار می کند و باعث می شود پروانه پمپ بچرخد یا نه.

در صورتی که موتور پمپ کار کند، دیگر نیازی به مراجعه به دفتر تعمیر لباسشویی در اهواز ندارید.

 

چرا لباسشویی من در هنگام شستشو / چرخش سر و صدا می کند؟

شایع ترین دلیلی که باعث ایجاد صدای تشدید شده در فرآیند سانتریفیوژ می شود این است که میله اتصال شکسته شده و سبد را شل می کند، اما قطعات دنده که شل یا آسیب دیده اند (قرقره، بادامک، مکانیزم) همچنان می توانند این صدا را ایجاد کنند. حتی میله های تعلیق خم شده یا شکسته می شوند.

همچنین یاتاقان های فرسوده نیز باعث این مشکل می شوند. در این صورت پیشنهاد می شود بلبرینگ ها را تعویض کنید زیرا با وجود این مشکل تعمیر لباسشویی در اهواز عملا بی فایده است.

لازم به یادآوری است که در صورت فرسودگی یاتاقان، سایر قطعات مکانیکی مانند مکانیسم، بادامک، مجموعه تسمه و قرقره ممکن است در فرسودگی پیشرفته باشند. بنابراین پیشنهاد می شود این قطعات را تعویض و سایر قطعات را بررسی کنید تا به صورت پیشگیرانه تعویض شوند.

اگر با ادامه این مشکل به تعمیر لباسشویی در اهواز نپردازید، در نهایت قطعات مکانیکی فرسوده منجر به شروع لکه دار کردن لباس های شما می کند. با انجام این بررسی پیشگیرانه در ماشین لباسشویی خود از این مشکل جلوگیری کنید!

 

مرکز تعمیر لباسشویی در اهواز

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی در اهواز:

تعمیر لباسشویی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06134470344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *