درخواست تعمیر داکت اسپلیت

مراحل ثبت درخواست تعمیرات داکت اسپلیت

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت جهت تعمیر و سرویس

۱۰ دلیل انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت جهت تعمیر و سرویس:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات داکت اسپلیت

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از گازهای برودتی درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت کورنیدو | تعمیر،نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف داکت اسپلیت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات داکت اسپلیت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات داکت اسپلیت :

۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور

۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

۴- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

۵ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی

۶-روشن نشدن داکت اسپلیت و یا صفحه نمایش

۷ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۹- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

۱۰ – کار نکردن کنترل دستگاه

۱۱- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

۱۲- عدم کارکرد فن

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات داکت اسپلیت

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو


در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی کولر گازی کورنیدو از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه کورنیدو برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر داکت اسپیلت در تهران

داکت اسپیلت ها سیستم های بروز سرمایش و گرمایشی هستند که با تنظیم دمای هوا در هر فصل دمای مناسب و مطلوبی را برای کاربران فراهم می کنند.داکت اسپیلت ها از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده اند.که بخش داخلی را هواساز و بخش خارجی را کندانسور تشکیل داده است.هواساز ها که در داخل محوطه ی قابل استفاده نصب می شوند اکثرا بصورت توکار نصب و فعال میگردند و فضای زیادی را درگیر نمی کنند.داکت اسپیلت ها بیشتر برای محیط ها و منازل بزرگ استفاده می شوند.این دستگاه سرمایش و گرمایش محیط را در تمام فصول تامین می کنند.

داکت اسپیت ها در دو نوع معمولی و اینورتر هستند.خاموش رو روشن شدن داکت اسپیلت ها برق زیادی را مصرف می کند و فسار زیادی را تحمل می کند که این مدل داکت اسپیلت معمولی است.اما در داکت اسپیلت اینورتر تنظیمات دمای ثبت شده با خوموشی دستگاه همراه نمی شود.وقتی دمای محیط بطور کامل با دمای تنظیم شدذه هماهنگ شده کندانسور خاموش نمی شود و فقد به دور کند تغییر حالت می دهد.

نصب داکت اسپیلت ها

همانطور که با مشخصات ممول داکت اسپیلت ها آشنا شدید.حال قصد داریم که در باره نصب این دستگاه توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم.نصب داکت اسپیلت ها چند مرحله ی تخصصی دارد : نصب کندانسور در بیرون از محیط که اکثرا در بالای پشت بام است انجام میشود.دیگر مرحله کانال کشی در کل محیط و نصب هواساز در محیط داخل است.

نصب داکت اسپیلت ها فرایند پیچیده و عظیمی دارد که نیازمند تخصص خاصی است که دستگاه شما در جای مناسب نصب شود و آسیبی به محیط یا دیواره ها وارد نشود.مرکز کورنیدو یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات نصب، سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

بهترین تکنسین ها، با سابقه طولانی در تعمیر داگ اسپیلت در تهران

سرویس داکت اسپیلت ها

داکت اسپیلت ها یکی از دستگاه های عظیم و پیچیده در صنعت سیستم های سرمایشی و گرمایشی است.علاوه بر بزرگی و پیچیدگی این دستگاه قیمت بسیار بالایی هم دارد.برای استفاده ی بهینه و عمر مفید، داکت اسپیلت ها باید بصورت منظم و مرتب سرویس های زمانی خاصی را انجام دهد. تا از به مشکل خوردن این دستگاه با ارزش و گران بها جلوگیری شود.شما با سرویس مناسب و به موقع داکت اسپیلت خودتان از ایجاد تعمیرات داکت اسپیلت اساسی و هزینه های بالا بسیار جلوگیری می کنید.

همانطور که از اهمیت سرویس به موقع داکت اسپیلت ها مطلع شدید.به این نکته هم باید توجه کنید که سرویس داکت اسپیلت ها هم مانند نصب آن نیازمند تکنسین های خاصی و حرفه ای است.یکی دیگر از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت که توسط مرکز کورنیدو بصورت تخصصی انجام می شود.

تعمیرات داکت اسپیلت

اهمیت تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت بقدری است که می تواند هزینه های شما را به شدت کاهش دهد.چون اگر قطعه یا قسمتی از دستگاه دچار مشکل شود دستگاه با ایرادی که دارد کار میکند و باعث معیوبی و مشکل در سایر قسمت های دیگر هم می شود.پس بهتر است تعمیرات جزئی و ابتدایی دستگاهتان را به موقع انجام دهید تا به تعمیرات اساسی تر و هزینه بالا برخورد نکنید.

مرکز کورنیدو با تجربه ی بالای خود طی این سال ها، مشکلات متعددی که مشتریان به آن برخورد میکنند را جمع آوری کرده و برای شما ارائه میکند.که در صورت مواجه شدین با چنین مشکلی با این مرکز تماس بگیرید که در سریع ترین زمان مشکلاتان را برطرف سازد.حال به شرح این مشکلات می پردازیم:

 • صدای زیاد و غیر معمول هواساز داخل محیط

داکت اسپلیت ها اگر بصورت تخصصی و درست نصب نشوند رفته رفته به هر دلیل ممکن است به صدا بیوفتند مثلا شل شدگی اتصالات و … .

 • موتور شروع بکار نمی کند

این مشکل دو لیل می تواند داشته باشد یکی معیوبی برد چاپی و دیگری سوختن موتور اصلی کندانسور.

 • عدم کارکرد مطلوب داکت اسپیلت

این مشکل در اکثر داکت اسپیلت ها ممکن است به دلیل خرابی در برد الکترونیکی باشد.این خرابی به خاطر مشکلات برقی و نوسانات بوجود می آید.در مواجهه با این مشکل سعی کنید سریعا با تکنسین متخصص در میان بگذارید تا برای بررسی دستگاه اقدام کنند.

 • بوی نامطبوع

در داکت اسپلیت ها به دلیل عدم تخلیه ی مناسب آب دستگاه ممکن است با گرد و غبار ترکیب شود و بوی بدی ایجاد کند.در مواجهه با این مشکل جای نگرانی نیست.

 • کویل ها یخ زده

وقتی سطح و میزان گاز دستگاه کاهش پیدا کند رفته رفته  باعث می شود. رطوبت دریافی روی کویل ها یخ میزند و دستگاه باید شارژ گاز شود.

 • روشن و خاموش شدن کمپرسور

در داکت اسپیلت ها که بیشتر در معرض گرد و غبار  آلودگی هستند کارکرد دستگاه کمتر میشود و دما تغییراتی میکند و این تغییرات باعث خاموش و روشن شدن کمپرسور می شود.

 • نشتی گاز

اتصالات اسپیت بصورت های لوله های پر پیچ و خم است که با گذشت زمان ایت اتصالات دچر پوسیدگی و سوراخی می شوند که عامل اصلی نشتی گاز است.

کورنیدو، وب سایت تخصصی تعمیر داگ اسپیلت در تهران

نکته ی پایانی

مرکز کورنیدو با تخصصی که طی سال ها اعتماد مشتریان بدست آورده از تنکسین های تخصصی و حرفه ای در زمینه داکت اسپیلت استفاده میکند.این تکنسین ها اولویت خود را بر تعمیرات قطعه قرار می دهند تا تعویض قطعه.در تعمیرات داکت اسپیلت مهم ترین قسمت تعمیر این است که قطعه ی اصلی و فابریکی دستگاه را حفظ کند.

مناطق تحت پوشش

تعمیرات داکت اسپلیت در مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۲۲۷۳۷۸ – ۲۲۱۱۱۱۵۹

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶   

تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکزی : ۸۸۵۴۳۰۳۲

8 thoughts on “تعمیر داکت اسپلیت | اعزام فوری تکنسین + ضمانت

 1. پویان مسلمی says:

  سلام مدت زمان کار کردن دستگاه ما وسرمای خونه زیاده چرا مشکلش چیه؟

 2. Nima aran says:

  سلام خسته نباشید من یه سوال فنی دارم داکت ما اصلا باد خنک نداره مشکلش چیه؟

  • Kornido says:

   با سلام
   یا موتور دستگاه شما از فشار افتاده است و یا خازن دستگاه دچار مشکل شده است.

 3. آرمین حسین زاده says:

  وقت بخیر داکت اسپیلت من موتورش کار نمی کنه.این مشکل رو باید چیکار کنم و چطور برطرف میشه؟

  • Kornido says:

   با سلام دوست عزیز این مشکل شما ممکن است دلیل خرابی خازن در داخل کمپسور باشد.برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست تعمیرات خود با مرکز کورنیدو تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *