مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی در اصفهان

مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی در اصفهان | تعمیر، نصب و سرویس لباسشویی

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی در اصفهان:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی در اصفهان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی در اصفهان:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی در اصفهان ممکن است گاهی نیاز به تبحر خاصی داشته باشد. برای شما بسیار پیش‌ آمده است که همواره به دنبال راهی برای عیب یابی لباسشویی خود باشید. هر برندی از لباسشویی را هم که خریداری کنید، صد درصد گاهی ممکن است به تعمیر احتیاج داشته باشد. چرا که تمامی لوازم خانگی، جزو کالای مصرفی هستند. از این رو طول عمر و دوام مصرفی آن ها نیز محدود است. بنابراین لازم است تا نکاتی را در خصوص عیب یابی و تعمیر آن ها بدانید.  بنابراین در این مطلب قصد داریم تا به تعمیر لباسشویی در اصفهان بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

تعمیر لباسشویی در اصفهان

عیب یابی و تعمیر لباسشویی در اصفهان در چهار مرحله

می توان گفت که نحوه عیب یابی و تعمیر تمامی برند های لباسشویی احتیاج به درک این چهار مرحله دارد. چرا که در حالت کلی درک مراحل و نحوه صحیح مشاهدات، می‌تواند شما را سریع تر به هدفتان برساند. از این رو در این قسمت قصد داریم تا این چهار مرحله را برای رفع مشکل و خرابی لباسشویی برای شما عزیزان شرح دهیم.

 • اولین مرحله

می توان گفت که اولین و در واقع مهم ترین مرحله در خصوص تعمیر لباسشویی در اصفهان، روشن کردن ماشین لباسشویی است. همچنین در این مرحله باید نحوه عملکرد لباسشویی را نیز به خوبی مشاهده کنید. در صورت مشاهده عملکرد غیر طبیعی لباسشویی لازم است تا مرحله دو را به دقت انجام دهید.

 • دومین مرحله

پس از گذر از مرحله اول، در واقع نوبت به طی کردن دومین مرحله می‌رسد. در دومین مرحله شما باید کارکرد موتور را مورد بررسی قرار دهید. پس از مشاهده کارکرد موتور، نوبت به کارکرد برد الکترونیکی، پمپ تخلیه و صدای بلبرینگ ها می‌رسد. علاوه بر موارد ذکر شده لازم است تا عملکرد دور خشک کن لباسشویی و المنت ها را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 • سومین مرحله

حال نوبت به طی کردن مرحله سوم می‌رسد. در این مرحله لازم است تا قطعات خراب را تعویض و یا تعمیر کنید. از این رو باید در این مرحله قطعات معیوب را دور بندازید و قطعات جدید را جایگزین کنید.

 • چهارمین مرحله

پس از تعویض و یا تعمیر لباسشویی در اصفهان، حال نوبت به مرحله چهارم می‌رسد. در مرحله چهارم باید قطعات پس از جایگزینی، بسته شوند. از این رو باید در این مرحله لباسشویی را  روشن کنید. سپس اقدام به تست عملکرد لباسشویی کنید. در صورتی که لباسشویی روشن نشد، قطعاً مراحل را به درستی طی نکرده ید. از این رو از یک فرد متخصص بخواهید تا عملکرد لباسشویی را مورد بررسی قرار دهد. دقت داشته باشید که هر کدام از این مراحل باید به درستی و به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی در اصفهان

روشن نشدن لباسشویی و تعمیر لباسشویی در اصفهان

فکر می کنید که چرا لباسشوی نباید روشن شود؟ گاهی ممکن است زمانی که اقدام به روشن کردن لباسشویی می‌گیرید، با مشکل روشن نشدن لباسشویی مواجه شوید. در این صورت شما با یک ماشین لباسشویی خاموش روبه رو می شوید که به هیچ وجه قصد روشن شدن ندارد. در این صورت، باید اقدام به عیب یابی ماشین لباسشویی کنید. برای عیب یابی ماشین لباسشویی و تعمیر لباسشویی در اصفهان، به صورت زیر عمل کنید.

 • مرحله اول

در مرحله اول لازم است تا در ابتدا برق ورودی را  به طور کامل چک کنید. دقت داشته باشید که اکثر لباسشویی ها با ولتاژ برق 220 ولت روشن و شروع به کار می‌کنند.

 • مرحله دوم

در مرحله دوم باید کابل های برق را به طور کامل چک کنید. برای این کار از یک اهم متر کمک بگیرید. از این رو اهم متر را بر روی حالت بیزر قرار دهید. حتماً باید از وصل بودن کامل کابل مطمئن شوید.

 • مرحله سوم

در مرحله سوم لازم است تا به طور کامل فیلتر برق ورودی به ماشین لباسشویی را را مورد برسری قرار دهید.برای این کار نیز لازم تا از یک اهم متر کمک بگیرید. بنابراین می توانید اهم متر را بر روی حالت تست خازن قرار دهید.

 • مرحله چهارم

در مرحله چهارم باید از سالم بودن مسیر سیم کشی تا برد اصلی ماشین لباسشویی مطمئن شوید. چرا که ممکن است گاهی بر اثر لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی، سیم کشی به طور کامل قطع شده باشد.

 • مرحله پنجم تعمیر لباسشویی در اصفهان

در مرحله پنجم از عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان، باید سوکت های برد اصلی را چک کنید. چرا که گاهی ممکن است بر اثر مشکلاتی، سوکت های لباسشویی سولفاته شده باشند.

دقت داشته باشید که اگر با طی کردن این مراحل لباسشویی روشن نشود، مشکل از برد لباسشویی است. از این رو برای تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی باید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

نمایندگی لباسشویی در اصفهان

عیب یابی مشکل آبگیری نکردن لباسشویی و تعمیر لباسشویی در اصفهان

ممکن است که گاهی ماشین لباسشویی آبگیری نکند. در این صورت پس از انتخاب برنامه لباسشویی، آبگیری انجام نشده و به طور کلی لباسشویی قطع می شود. در این حالت ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که علت این امر چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که ممکن است قطعات مربوط به آبگیری لباسشویی دچار نقص و خرابی شده باشند. در حالت کلی قطعاتی که مربوط به آبگیری لباسشویی هستند، به شرح زیر می باشند.

 • خرابی، بسته بودن آب یا به طور کلی قطع بودن آب ورودی
 • خرابی و یا کثیفی در قسمت صافی شیربرقی
 • خرابی در قسمت شیر برقی
 • نقص و خرابی در قسمت هیدروسنسور و یا همان سنسور تشخیص دهنده مقدار آب داخل لباسشویی
 • خرابی در قسمت برد الکترونیکی

 

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان پرداختیم. از این رو نکاتی را در این خصوص برای شما عزیزان شرح دادیم. دقت داشته باشید که گاهی ممکن است یک خرابی کوچک در قسمتی از ماشین لباسشویی، عملکرد کلی لباسشویی را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو باید برای تعمیر لباسشویی در اصفهان نزد افراد متخصص مراجعه کنید. دقت داشته باشید که می توان با طی کردن چهار مرحله بسیار مهم، عیب یابی لباسشویی را انجام دهید. بهتر است در صورت خرابی لباسشویی از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. دقت داشته باشید که افراد متخصص با سرعت بیش تری می توانند مشکل لباسشویی شما را حل کنند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی در اصفهان:

تعمیر لباسشویی در اصفهان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03136606646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *