درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی

مراحل ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی جهت تعمیر و سرویس :

 

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص هر برند

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی جهت تعمیر و سرویس

مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی | تعمیرات، نصب و سرویس

 

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی :

 

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو

 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه کورنیدو برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی در تهران

 

امروزه در خانه های ما ماشین ظرفشویی جایگاه بیشتری پیدا کرده‌اند چرا که امروزه مردم اکثرا در بیرون از منزل سپری میکنند و ارامش و استراحت خود را داخل خانه می‌آورند.حال ماشین ظرفشویی کار شستشوی ظروف را آسان تر کرده که افراد بیشتر زمان خود را به سایر کار های خود بپردازند.

ماشین های ظرفشویی با توجه به اینکه قیمت تقریبا بالایی دارند. باید برای عمر بیشتر آن ها، مورد سرویس و نگهداری قرار گیرند.شرکت کورنیدو با تخصص در نگهداری ماشین ظرفشویی و سرویس و تعمیرات به موقع دستگاهتان شمارا یاری میکند.

بهترین تکنسین ها، با سابقه طولانی و در سریع ترین زمان ممکن در تعمیر ظرفشویی

نصب ماشین ظرفشویی

 

ماشین ظرفشویی از جمله مواردی است که نصب آن نیازمند تخصص و حرفه ی خاصی است.در صورت نصب ماشین ظرفشویی اگر مناسب و در جای درستی قرا نگیرد امکان دارد دستگاه هنگام کار به سر و صدا بی افتد.

ماشین ظرفشویی امروزه با پیشرفت هایی که در این زمینه صوت گرفته اکثر برند های معروف به دنبال ساخت تکنولوژی ای هستند که دستگاه کاملا بی صدا کار خود را انجام دهد.پس نصب ماشین ظرفشویی از جمله موارد مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

 

سرویس و عیب یابی ماشین ظرفشویی

 

ماشین های ظرفشویی هم مانند سایر لوازم پر مصرف برقی به گونه ای است که برای اینکه دستگاه عمر مفیدی را کار کند و سلامتش حفظ شود نیازمند سرویس های سر موقع است.این سرویس ها باید هر چند وقت بصورت منظم انجام شود.

این سرویس ها از اینکه دستگاه به تعمیرات اساسی و هزینه ی بالا نیازمند شود جلویری می کند.قطعات ماشین ظرفشویی در هنگام کار باید با سایر قطعات هماهنگ باشد.این هماهنگی است که عملکرد مطلوب ماشین ظرفشویی را حاصل می شود.

سرویس ماشین ظرفشویی باید توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه انجام شود.متخصصین تاثیر زیادی در سرویس ماشین ظرفشویی دارند.چون تکنسین های متخصص باید به درستی قطعه ی نیازمند به سرویس را شناسایی کند و به تنظیم و سرویس آن بپردازد.عیب یابی قطعه از نظر اینکه اگر به درستی تشخیص داده نشوند می تواند مشکلات دیگری نیز به وجود بیاورد.چرا که تمام قطعات بصورت هماهنگ باهم کار می کنند.

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی هم مانند سایر لوازم مهم خانگی از اهمیت زیادی برخوردار است.چرا که در تعمیرات باید بسیاری تجربه داشت وعیب یابی بی نقص انجام شود.تعمیرات ماشین ظرفشویی باید بگونه ای باشد مشکلات و نواقص ماشین ظرفشویی به درستی حل شود.

البته همکاران غیر تخصصی علاوه بر اینکه مشکلات را حل نمیکنند بلکه مشکلات و هزینه های دیگری نیز به بار می آورند.تعمیرات تخصصی بگونه است که یک قسمت دستگاه اگر به مشکل اساسی برخورد کرد.باید آن قسمت در اولویت اول تعمیر شود.تعمیر یک قطعه از دستگاه خیلی می تواند مفید و ارزشمند باشد.

چرا که هزینه های مشتریان را به شدت کاهش میدهد.علاوه بر کاهش هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی می توان به این نکته هم اشاره کرد که قطعه اصلی و فابریک ماشین ظرفشویی مشتریان دوباره در عملکرد دستگاه قرار میگیرد.اینکه یک قطعه ی اصلی ماشین ظرفشویی تعویض نشود یک امتیاز مهمی به حساب می آید.چرا که امروزه در بازار قطعه های اصلی و فیک کاملا مشابه هم در حال عرضه است.

اینکه قطعه ی اصلی دستگاه مشتریان تعمیر شوند و دوباره کارکرد خود را در دستگاه انجام دهند، خیلی با ارزش است.شرکت کورنیدو با سابقه ی بالای خود در زمینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی و تکنسین های حرفه ای که با شرط تخصص جذب این مجموعه ی حرفه ای شده اند، آماده ی ارائه ی خدمات نصب، سرویس وتعمیرات ماشین ظرفشویی در سطح تهران است.متخصصین شرکت کورنیدو اولویت خود را بر تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی قرار میدهند و در صورت لزوم دست به تعویض قطعه میزنند.

 

خرابی های رایج در ماشین‌های ظرفشویی

 

ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود

 

اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نمی‌شود لازم است ابتدا جریان برق و اتصال پریزها را چک کنید. اگر جریان برق مشکلی نداشت، مثل خیلی از وسایل برقی که روشن نمی‌شوند، ممکن است دلایل متعددی وجود داشته باشد که خرابی قفل و میکروسوییچ در، تایمر یا کنترل الکترونیکی و رله استارت، سلکتور و فیوز حرارتی از جمله آنهاست.

برای بررسی این مورد و تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران می‌توانید به صورت آنلاین با  همکاران ما در ارتباط باشید.

ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی‌شورد

 

دومین دلیلی که مشتریان برای رفع آن به تعمیرکاران مراجعه می‌کنند شسته نشدن درست ظرف‌هاست. این مساله ممکن است به دلیل خرابی بازوهای اسپری و آبپاش باشد. اما پیش از این باید از کثیف نبودن تمام اجزای دستگاه از جمله کناره ها و اطراف واشر لاستیکی درب، فیلتر تخلیه و نیز منافذ بازوهای اسپری باشید.

بهتر است پسماندهای غذا را از ظرف ها پاک کنید تا منافذ ظرفشویی را نگیرند.

 

ماشین ظرفشویی مشکل آب‌گیری دارد

 

اولین دلیل ساده این مشکل می‌تواند خرابی قفل در باشد. در ماشین های ظرفشویی قفل در به برد دستگاه متصل است و تا زمانی که دستگاه از بسته بودن قفل اطمینان حاصل نکند، دستور شروع شستشو را صادر نمی‌کند. دقت کنید این مساله به باز و بسته بودن در ارتباط پیدا نمی‌کند. ممکن است در بسته باشد اما سنسور مورد نظر کار نکند. دلیل دیگر معیوب بودن شیر ورودی آب یا شیر برقی و نیز شیلنگ های متصل به آن می باشد. خرابی شناور یا سوییچ آن دلیل سوم مشکل آبگیری در ماشین های ظرفشویی است.

رفع این مشکل کار تکنسین ماهر است. برای پیدا کردن تکنسین ماهر برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران با ما در ارتباط باشید.

 

ماشین ظرفشویی بوی بدی می‌دهد

 

گرفته شدن فیلتر تخلیه و بسته شدن آبپاش های ظرفشویی با چربی و پسماند غذا، از دلایل اصلی بوی بد ماشین ظرفشویی است که اگر به آن رسیدگی نشود بدتر می‌شود و بوی بسیار تند و زننده‌ای ایجاد می‌کند.

برای تمیز کردن این فیلتر آن را از کف دستگاه خارج کنید، با آب داغ بشویید، با برس مخصوص سطح و داخل آن را تمیز کنید. برای تمیز کردن آبپاش های ظرفشویی هم به همین ترتیب آن را باز کنید و با دستمال پنبه ای یا نخی آن را تمیز کنید. از تمیز بودن شلنگ تخلیه نیز مطمئن شوید.

برای از بین بردن بو، یک چهارم لیوان سرکه را با یک چهارم لیوان جوش شیرین قاطی کنید و کف ظرفشویی بریزید. ظرفشویی را به صورت خالی و با بالاترین دما در حالتی که کوتاهترین شستشو را انجام می‌دهد، روشن کنید.

یکی از دلایل ایراد پیدا کردن و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران و شهرهای بزرگ دیگر رسوبات زیاد در آب است که می‌تواند به فیلترها و وروردی و خروجی ماشین آسیب برساند.

کورنیدو، وب سایت تخصصی تعمیر ظرفشویی در تهران

ماشین ظرفشویی نشتی آب می‌دهد

 

موضوع آزاردهنده دیگر در ماشین های ظرفشویی نشتی آب است. این مساله به دلیل خیس کردن کف آشپزخانه آزاردهنده است. اگر با این اتفاق مواجه شدید لازم است واشر لاستیکی و واشر در را چک کنید. سپس شلنگ تخلیه آب ظرفشویی و پمپ آب را هم چک کنید تا مشکل را پیدا کنید. تعمیر یا تعویض این قطعات هزینه نسبتا کمتری نسبت به تعمیر بقیه قطعات ماشین ظرفشویی در تهران دارد.

 

 

ماشین ظرفشویی ظرف ها را خشک نمی‌کند

 

اگر در این مرحله به مشکل خوردید، احتمالا هیتر یا المنت گرمایی زیر لگن مشکل دارد و باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. دلیل محتمل دیگر خرابی ترموستات دستگاه است که وظیفه چک کردن دمای محیط را به عهده دارد. مشکل در مخزن آب کشی و کلاهک شوینده دستگاه سومین علت خشک نشدن ظرفهاست. با چک کردن این قطعات می‌توانبد مشکل این مرحله از سیکل شست و شو را بیابید.

 

در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران چه کار کنیم؟

 

اگر دستگاه شما دچار هر کدام از مشکلات بالا یا مشکلات دیگر شد و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران پیدا کردید همکاران ما در تهران سرویس آماده ارائه خدمات و معرفی بهترین تعمیرکاران تهران به شما هستند. تعمیر ماشین ظرفشویی کاری تخصصی است و نیاز به تجربه کاری قابل توجهی دارد تا سبب تحمیل هزینه اضافه به مشتری نشود. تهران سیستم با جذب نیروهایی با حداقل هشت سال خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران، و معرفی آن ها به مشتریان و ارائه نود روز خدمات تضمینی به مشتریان بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به همشهریان گرامی ارائه می‌کند. 

 

نکته ی پایانی

 

شرکت کورنیدو با سابقه ی اعتماد مشتریان خود است که به این رتبه از تخصص دست یافته است.بنابراین خدماتی که به مشتریان ارائه می شود توسط پشتبان های کورنیدو ارزیابی می شوند که خدمات به بهترین نحو به مشتریان ارائه شود.

مناطق تحت پوشش

مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم،جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۱۱۱۱۵۹ – ۲۲۲۲۷۳۷۸

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶   

تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکزی : ۸۸۵۴۳۰۳۲