مراحل ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی

درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی

مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی | تعمیرات، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10 دلیل انتخاب مرکز تخصصی ماشین ظرفشویی جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص هر برند

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 ۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۲۰۰۰۰ تومان می باشد).

تعمیرات ماشین ظرفشویی
تعمیرات ماشین ظرفشویی

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی :

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نکته هایی در مورد بایدها و نباید های ماشین ظرفشویی

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه کورنیدو برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

کورنیدو، مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی در سراسر تهران

امروزه در خانه های ما ماشین ظرفشویی جایگاه بیشتری پیدا کرده‌اند چرا که امروزه مردم اکثرا در بیرون از منزل سپری میکنند و ارامش و استراحت خود را داخل خانه می‌آورند.حال ماشین ظرفشویی کار شستشوی ظروف را آسان تر کرده که افراد بیشتر زمان خود را به سایر کار های خود بپردازند.

ماشین های ظرفشویی با توجه به اینکه قیمت تقریبا بالایی دارند. باید برای عمر بیشتر آن ها، مورد سرویس و نگهداری قرار گیرند.شرکت کورنیدو با تخصص در نگهداری ماشین ظرفشویی و سرویس و تعمیرات به موقع دستگاهتان شمارا یاری میکند.

 

نصب ماشین ظرفشویی

 

ماشین ظرفشویی از جمله مواردی است که نصب آن نیازمند تخصص و حرفه ی خاصی است.در صورت نصب ماشین ظرفشویی اگر مناسب و در جای درستی قرا نگیرد امکان دارد دستگاه هنگام کار به سر و صدا بی افتد.

ماشین ظرفشویی امروزه با پیشرفت هایی که در این زمینه صوت گرفته اکثر برند های معروف به دنبال ساخت تکنولوژی ای هستند که دستگاه کاملا بی صدا کار خود را انجام دهد.پس نصب ماشین ظرفشویی از جمله موارد مهمی است که باید به آن پرداخته شود.

 

سرویس و عیب یابی ماشین ظرفشویی

 

ماشین های ظرفشویی هم مانند سایر لوازم پر مصرف برقی به گونه ای است که برای اینکه دستگاه عمر مفیدی را کار کند و سلامتش حفظ شود نیازمند سرویس های سر موقع است.این سرویس ها باید هر چند وقت بصورت منظم انجام شود.

این سرویس ها از اینکه دستگاه به تعمیرات اساسی و هزینه ی بالا نیازمند شود جلویری می کند.قطعات ماشین ظرفشویی در هنگام کار باید با سایر قطعات هماهنگ باشد.این هماهنگی است که عملکرد مطلوب ماشین ظرفشویی را حاصل می شود.

سرویس ماشین ظرفشویی باید توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه انجام شود.متخصصین تاثیر زیادی در سرویس ماشین ظرفشویی دارند.چون تکنسین های متخصص باید به درستی قطعه ی نیازمند به سرویس را شناسایی کند و به تنظیم و سرویس آن بپردازد.عیب یابی قطعه از نظر اینکه اگر به درستی تشخیص داده نشوند می تواند مشکلات دیگری نیز به وجود بیاورد.چرا که تمام قطعات بصورت هماهنگ باهم کار می کنند.

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی هم مانند سایر لوازم مهم خانگی از اهمیت زیادی برخوردار است.چرا که در تعمیرات باید بسیاری تجربه داشت وعیب یابی بی نقص انجام شود.تعمیرات ماشین ظرفشویی باید بگونه ای باشد مشکلات و نواقص ماشین ظرفشویی به درستی حل شود.

البته همکاران غیر تخصصی علاوه بر اینکه مشکلات را حل نمیکنند بلکه مشکلات و هزینه های دیگری نیز به بار می آورند.تعمیرات تخصصی بگونه است که یک قسمت دستگاه اگر به مشکل اساسی برخورد کرد.باید آن قسمت در اولویت اول تعمیر شود.تعمیر یک قطعه از دستگاه خیلی می تواند مفید و ارزشمند باشد.

چرا که هزینه های مشتریان را به شدت کاهش میدهد.علاوه بر کاهش هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی می توان به این نکته هم اشاره کرد که قطعه اصلی و فابریک ماشین ظرفشویی مشتریان دوباره در عملکرد دستگاه قرار میگیرد.اینکه یک قطعه ی اصلی ماشین ظرفشویی تعویض نشود یک امتیاز مهمی به حساب می آید.چرا که امروزه در بازار قطعه های اصلی و فیک کاملا مشابه هم در حال عرضه است.

اینکه قطعه ی اصلی دستگاه مشتریان تعمیر شوند و دوباره کارکرد خود را در دستگاه انجام دهند، خیلی با ارزش است.شرکت کورنیدو با سابقه ی بالای خود در زمینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی و تکنسین های حرفه ای که با شرط تخصص جذب این مجموعه ی حرفه ای شده اند، آماده ی ارائه ی خدمات نصب، سرویس وتعمیرات ماشین ظرفشویی در سطح تهران است.متخصصین شرکت کورنیدو اولویت خود را بر تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی قرار میدهند و در صورت لزوم دست به تعویض قطعه میزنند.

 

نکته ی پایانی

 

شرکت کورنیدو با سابقه ی اعتماد مشتریان خود است که به این رتبه از تخصص دست یافته است.بنابراین خدماتی که به مشتریان ارائه می شود توسط پشتبان های کورنیدو ارزیابی می شوند که خدمات به بهترین نحو به مشتریان ارائه شود.

مناطق تحت پوشش

مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم،جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

تلفن محدوده شمال: ۲۲۱۱۱۱۵۹ – ۲۲۲۲۷۳۷۸

تلفن محدوده غرب : ۴۴۴۵۴۱۰۰ -۴۴۴۸۹۳۹۶   

تلفن محدوده شرق: ۷۷۱۳۱۶۹۴

تلفن محدوده مرکزی : ۸۸۵۴۳۰۳۲