مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان 

نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان | خدمات سرویس و تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان

برند سامسونگ (SAMSUNG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان (SAMSUNG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال سامسونگ برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در زنجان
تعمیرات یخچال سامسونگ در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان

یخچال سامسونگ بهترین برند یخچال در بازار بوده که در مدل های مختلاف عرضه شده است. این یخچال خارجی با توجه به کیفیت بالا از هزینه بیشتری نسبت به دیگر یخچال ها برخوردار است. قطعات یخچال سامسونگ کیفیت لازم را داشته، اما به دلیل استفاده نادرست مصرف کننده دچار مشکلات و خرابی می شوند. خرابی یخچال موجب نگرانی مشتری شده که در این راستا جهت تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان می تواند با نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان ارتباط برقرار کند.

یکی از اساسی ترین نیازهای انسان نگهداری از مواد غذایی بوده که در گذشته به شیوه های مختلف انجام می شد. با اختراع یخچال این دستگاه با گرفتن گرمای مواد غذایی و خروج آن به محیط اطراف سبب خنک سازی  این مواد و نگهداری از آن ها خواهد شد. مراقب و نگهداری از این کالا از موارد مهم بوده که بایستی مورد توجه قرار گیرد. افراد در راستای کسب مشاوره و همچنین تعمیر یخچال در زنجان این امکان را داشته تا با نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان تماس بگیرند.

نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان

بررسی دلایل روشن نشدن یخچال سامسونگ

یخچال سامسونگ نیز به مانند برندهای دیگر موجود در بازار داخلی پس از مدتی از استفاده دچار فرسایش و خرابی ی شود که یکی از این خرابی ها عدم روشن نشدن آن خواهد بود. در این مورد فرد جهت عیب یابی بایستی به موارد زیر توجه کرده و جهت تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان می تواند با نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان ارتباط برقرار کند.

خرابی اورلود یخچال سامسونگ

در مسیر کمپرسور یخچال سامسونگ اورلود قرار داشته که خرابی آن سبب خاموشی یخچال سامسونگ می ؜شود.  در جهت برطرف نمودن  این مشکل به نیاز به دانش کافی در این زمینه بوده که فرد ببایستی با یک تعمیرکار متخصص در این حیطه تماس بگیرد.

پاره شدن سیم های داخلی مدار یخچال 

 درون یخچال سیم؜های متعددی در مدار قرار داشته که در صورت آسیب دیدن، پارگی و قطع شدن سیم؜ها یخچال روشن نخواهد شد. در این مورد بررسی اتصالات و سیم ها از جمله موارد مهعم بوده که این کار توسط برقکار انجام شده و از عهده مصرف کننده خراج است.

پریز برق و جریان برق در محافظ یخچال

خرابی پریز برق و عدم رسانایی جریان برق درون آن سبب شده تا یخچال خاموش شود. همچنین در برخی موارد نیز ممکن بوده تا محافظ یخچال خراب شده و  چنین مواردی یخچال سامسونگ خاموش می شود.

تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان

معیوب بودن ترمواستات یخچال سامسونگ

یکی از کارهای ترمواستات صادر کردن دستور شروع کار و دستور قطع کار به کمپرسور بوده که اگر ترمواستات آسیب ببیند کمپرسور نیز کار نخواهد کرد و باعث خاموش شدن یخچال می ؜شود. افراد جهت تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان بایستی با نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان ارتباط برقرار نمایند.

دلایل صدای زیاد در یخچال سامسونگ بر اساس تجربیات نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان

یکی از مشکلات سرسام آورد در هر یخچال سر و صدای زیاد بوده که به دلایل مختلف بستگی دارد. مصرف کننده در صورت شنیدن صدای ناهنجار از یخچال سامسونگ نیاز به تعمیر ان داشته که  در صورت عدم تعمیر ممکن بوده  تا یخچال دچار خسارت بیشتری گردد. تماس با نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان جهت تعمیر  این یخچال از موارد ضروری است. در زیر به دلایل سر و صدای زیاد یخچال سامسونگ پرداخته شده که باید مورد توجه قرار گیرد.

 • درون کمپرسور روغن ریخته شده و سبب ایجاد سر و صدا می شود.
 • در پره های فن یخچال مشکل ایجاد شده که ممکن است پره های فن شکسته باشد
 • ایراد در موتور فن کنداسور موجب به وجود آمدن سر و صدای زیاد یخچال سامسونگ است.
 • ایراد در موتور فن اپراتور نیز یکی از دلایل سر و صدا بوده که بایستی مورد بررسی قرار گیرد.
 • عدم تراز بودن یخچال سامسونگ باعث ایجاد سر و صدا می شود که فرد بایتس یخچال را تراز نماید.
 • در صورت شل شدگی و باز شدن بست و لرزهخ گیر یخچال شروع به ایجاد سر و صدا خواهد کرد.
 • فرسودگی درون لوله های یخچال نیز باعث ایجاد صدا است.
 • خوردگی های موتور توسط گاز مبرد باعث ایجاد صدا خواهد شد.
 • چکه کردن آبی که از یخچال سامسونگ نشتی کرده به داخل سینی سبب ایجاد صدا می شود.
 • نزدیکی یخچال به درب، دیوار و کابینت باعث شده تا سر و صدا ایجاد گردد.

هر یک از دلایل اشاره شده بر اساس تجربه نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان بوده که افراد جهت رفع مشکل می توانند با متخصص تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان تماس حاصل نمایند. در برخی موارد نیز به مانند عدم تراز بودن یخچال فرد مشکل را تشخیص داده و بدون کمک دیگران آن را رفع می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان

داغ شدن موتور یخچال سامسونگ چه دلایلی دارد؟

از اصلی ترین قطعات یخچال سامسونگ موتور بوده که درجه داغی ان تا 80 درجه سانتی گراد به صورت طبیعی بالا می رود. در برخی موارد داغی موتور یخچال بیش از این حد بوده که نشان دهنده مشکلاتی درون موتور خواهد بود. در زیر به دلایل داغ شدن موتور یخچال سامسونگ اشاره شده که فرد در صورت عدم رفع مشکل می تواند با نمایندی یخچال سامسونگ در زنجان ارتباط برقرار کند.

 • یکسره و زیاد کار کردن موتور یخچال سامسونگ سبب داغ شدن آن می شود. در این مورد بایستی یخچال را از برق کشیده تا موتور خنک گردد.
 • اختلال در کندانسور موجب داغی موتور یخچال شده که بایستی توسط تعمیرکار نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان مورد بررسی قرار گیرد.
 • گذاشتن زیاد مواد غذایی در یخچال سبب آسیب های زیادی به یخچال شده که یکی از این موارد داغ شدن موتور یخچال خواهد بود.
 • باز بودن درب یخچال به هر دلیلی از جمله خرابی نوار پلاستیکی دور درب نیز باعث عملکرد زیاد موتور یخچال سامسونگ شده که در نتیجه باعث داغ شدن آن می شود.

هر یک از موارد بالا از دلایل داغ شدن موتور یخچال سامسونگ بوده که بر حسب اتفاق برخی از دلایل دیگر نیز به مانند خرابی قطعات دیگر می تواند در این اختلال نقش داشته باشد. کاربران جهت تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان ارتباط برقرار نمایند.

نتیجه گیری

یکی از موارد مهم در نگهداری و مراقبت از یخچال عدم قرار دادن مود غذایی بیش از حد درون آن بوده که بایستی مورد توجه  مصرف کننده قرار گیرد. در این مقاله دلایل روش نشدن یخچال سامسونگ و مشکل سرو صدای زیاد این یخچال مورد بحث قرار گرفت. همچنین در ارتباط با دلایل داغ شدن موتور یخچال سامسونگ و راه حل های رفع آن ها صحبت شد. افراد جهت تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان ارتباط برقرار کنند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال سامسونگ در زنجان

تعمیر یخچال سامسونگ در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *