مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال امرسان در زنجان 

نمایندگی یخچال امرسان در زنجان | خدمات سرویس و تعمیر یخچال امرسان در زنجان

برند امرسان یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال امرسان در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال امرسان در زنجان ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های امرسان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال امرسان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در زنجان :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر یخچال امرسان در زنجان
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در زنجان
تعمیرات یخچال امرسان در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال امرسان در زنجان :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی یخچال امرسان در زنجان

برخی افراد با نحوه عیب یابی و یافتن مشکل در یخچال امرسان آشنا نبوده و به دنبال آگاهی در این زمینه هستتند. پیش آمده که فرد با شنیدن صدای ناهنجار در این یخچال و مشاهده مشکل با سردرگمی روبرو شده و دچار نگرانی شود. در همین راستا مشتری می تواند جهت تعمیر یخچال امرسان در زنجان با یک متخصص ارتباط برقرار نماید. نمایندگی یخچال امرسان در زنجان با بهره گیری از افراد متخصص در زمینه تعمیر و عیب یابی یخچال در خدمت مشتریان بوده و به آن ها کمک خواهد کرد.

در گذشته انسان جهت نگهداری از مواد غذایی از روش های سنتی مختلف استفاده می کرده که به مرور با گذشت زمان شیوه نگه داری از مواد غذایی تغییر کرده است. امروزه یخچال یکی از لوازم مورد نیاز هر خانه بوده که جهت نگهداری مواد غذایی از آن استفاده می شود. این کالا از قسمت های مختلف تشکیل شده و ممکن بوده هر یک از این موارد با ایراداتی مواجه شود که در این مقاله به آن ها پرداخته خواهد شد. افراد در صورت نیاز به تعمیر یخچال در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط برقرار کنند.

نمایندگی یخچال امرسان در زنجان

دلایل سر و صدای زیاد یخچال امرسان

یکی از مشکلاتی که مشتری در یخچال امرسان با آن می شود سر و صدای زیادی بوده که به دلایل مختلفی بستگی دارد. بررسی این مشکل چندان آسان نبوده  و نیاز به آگاهی کمی در این زمینه دارد. در زیر به دلایل سر و صدای یخچال امرسان پرداخته شده که بایستی مورد توجه قرار گیرد. افراد جهت تعمیر یخچال امرسان در زنجان با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان تماس گرفته و تعمیر خود سرانه اجتناب خواهند کرد.

 • تراز نبودن سطح زیرین یخچال
 • خراب شدن پره های فن
 • مشکل در فن کمپرسور و اپراتور
 • خراب بودن موتور فن تبخیر یخچال
 • اختلال در موتور فن کندانسور یخچال
 • عیب در سیستم نوفراست
 • عدم رعایت فاصله مناسب یخچال
 • فرسایش لرزه گیر بست و سایر اجزا

هر یک از دلایل بالا که سبب ایجاغد مشکل صدا شده قابل رفع بوده که به عنوان مثال فرد با تراز کردن یخچال می تواند مشکل را رفع کند. در صورت خرابی پرهای فن نیاز به تعویض آن ها بوده و همچنین مشکل در فن کمپرسور نیاز به تعمیرکار در این زمینه داشته که مشتری باید با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط برقرار کند.

موتور فن کندانسور بر اثر کارکرد طولانی مدت و کثیفی ممکن بوده که  باعث بروز مشکلاتی مانند صدای زیاد یخچال شود. تمیز کردن، گردگیری و روغن کاری از راه حل های اولیه برای حل مشکل موتور فن کندانسور محسوب می شوند. کم بودن میزان روغن فن نیز می؜تواند باعث چنین مشکلی شود.  باید با استفاده از روغن ماری یا تعویض قطعه مشکل حل شود. در صورت عدم رفع مشکل با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط حاصل کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در زنجان

ضعیف شدن موتور یخچال امرسان بر اساس برآورد نمایندگی یخچال امرسان در زنجان

یکی دیگر از مشکلات یخچال امرسان این بوده که با گذشت زمان موتور عملکرد قبلی خود را نداشته و  مشتری با این احساس مواجه شده که موتور یخچال امرسان ضعیف شده است. موتور اصلی ترین عضو یخچال بوده و در این مواقع فرد ابتدا باید یخچال را از برق جدا کرده و سپس با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان در تماس باشد. تیم متخصص این نمایندگی در زمینه تعمیر یخچال امرسان در زنجان فعالیت دارند.

ضعیف شدن موتور یخچال امری بوده که می؜تواند به مرور زمان یا آنی اتتفاق بیفتد در صورت از کار افتادگی آنی موتور یخچال دلایلی مانند جریان برق، ضربه، ریختن آب و فرسایش قطعات دیگر در این مشکل نقش دارند. نصب یخچال در محیط درست  از آسیب آن با چنین مواردی جلوگیری خواهد کرد. همچنین نوسانات جریان برق نیز با یک محافظ استاندارد قابل رفع شدن بوده که باید مورد توجه قرار گیرد. نمایندگی یخچال امرسان در زنجان جهت راهنمایی در محافظت از یخچال در خدمت شما است.

همچنین در عدم کارکرد درست  موتور یخچال مشکلاتی از قبیل خرابی درب و لاستیک دور درب که سبب در نتیجه برودت هوا شده و موارد دیگر نقش دارند. تنظیم درب یخچال با تراز کردن یخچان و بازبینی نوار پلاستیکی دور درب یخچال مهم بوده و مورد توجه قرار می گیرد. جهت تعمیر یخچال امرسان در زنجان با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط برقرار نمایید.

دلایل خرابی کمپرسور یخچال امرسان چیست؟

کمپرسور یخچال یکی از قطعات آسیب پذیر در یخچال امرسان بوده که ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. افراد با عیب یابی این قطعه می توانند از مشکل پیش آمده مطلع شده با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط برقرار نمایند. عیب یابی کمپرسور نیاز به دانش سطحی در این زمینه داشته که در این قسمت به آن پرداخته شده است.

یکی از دلایل آلودگی موتور کمپرسور بوده که  با گرد و خاک، آلودگی قطعات مربوط به لحیم کاری و موارد دیگر در موتور کمپرسور دچار خرابی می؜شود. قابل ذکر بوده که در موتور کمپرسور نباید چیزی به جز روغن و مبرد وجود داشته باشد. دلیل دیگر خرابی مپرسور وجود فن تهویه برای موتور کمپرسور بوده که با ایجاد گرمای زیاد باعث خرابی کمپرسور می شود. افراد در صورت بروز چنین مشکلی بایستی با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط برقرار نمایند.

روغن کاری کمپرسور بسیار مهم بوده که اگر انجام نشود بر کارکرد کمپرسور تاثیر می؜گذارد و گرمای بیش از حد تولید می؜کند و در نتیجه به دلیل گرمای بیش از حد موتور کمپرسور شما خراب شود. جهت تعمیر یخچال امرسان در زنجان با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط برقرار کنید. از دلایل دیگر خرابی کمپرسور می توان به خنک نبودن فضای یخچال و خرابی دکمه استارت کمپرسور اشاره کرد. اگر کمپرسور خاموش شده و دیگر کار نکند؛ این امکان وجود داشته که مشکل از صفحه کنترل کمپرسور باشد. یعنی فشار کمپرسور بیش از حد شده و نیاز به تعمیر دارد جهت تعمیر با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان تماس حاصل نمایید.

تعمیر یخچال امرسان در زنجان

برآورد نمایندگی یخچال امرسان در زنجان

افراد با توجه به سلیقه خود در بازار نوع برند یخچال خود را انتخاب نموده و پس از مدتی استفاده از این وسیله با مشکلاتی مواجه می شوند. در این مقاله به دلایل سر و صدای زیاد یخچال امرسان، ضعیف شدن موتور یخچال و خرابی کمپرسور و دلایل آن اشاره شد. افراد جهت تعمیر یخچال امرسان در زنجان می توانند با نمایندگی یخچال امرسان در زنجان ارتباط برقرار کنند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال امرسان در زنجان

تعمیر یخچال امرسان در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *