مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان 

نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان | خدمات سرویس و تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان

برند الکترواستیل یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های الکترواستیل باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال الکترواستیل برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در زنجان
تعمیرات یخچال الکترواستیل در زنجان

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان

یخچال الکترواستیل یکی از برندهای یخچال در بازار داخلی بوده که به مانند دیگر یخچال ها پس از مدتی با خرابی مواجه خواهد شد. دلایل خرابی این یخچال مرتبط با استفاده نادرست و همچنین فرسایش بر اثر گذر زمان بوده که افراد جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان بایستی با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان تماس برقرار نمایند. تیم متبحر و متخصص نمایندگی یخچال الکترواستیل در شهر زنجان با استفاده از افراد توانمند در این زمینه در راستای تعمیر و عیب یابی یخچال الکترواستیل به شما کمک خواهد کرد.

یخچال یکی از کالاهای گران قیمت در بازار داخلی بوده  که نحوه نگهداری و مراقبت از این وسیله بسیار مهم است. افراد با قرار دادن حجم زیاد مواد غذایی و همچنین عدم رعایت نکان سبب خرابی قطعات این یخچال شده و دچار زیان خواهند شد. در صورت خرابی یخچال الکترواستیل تعمیر خود سرانه ان موجب آسیب به قطعات دیگر شده که مشتری باید از این امر اجتناب نماید. کاربران می توانند جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان ارتباط برقرار کنند.

نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان

دلایل مشاهده برفک در بدنه یخچال الکترواستیل

مشکل مشاهده برفک در بدنه یخچال در یخچال؜های قدیمی به دلیل نداشتن سیستم برف زدایی بوده که امروزه با پیشرفت تنکنولوژی یکی از تغییرات درون یخچال سیستم برفک؜زدایی خودکار می باشد. به صورت طبیعی در یخچال الکترواستیل باید هوای سرد وجود داشته و این هوا باید در تمامی قطعات یخچال جریان داشته باشد و باعث سرد شدن مواد غذایی شود. چنانچه هوای گرم یا مرطوب به هر دلیلی وارد یخچال الکترواستیل شود باعث ایجاد  برفک شده و در صورت عدم رفع مشکل این برفک  تبدیل به یخ خواهد شد. در صورت مواجه با چنین مشکلی با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان در ارتباط باشید.

مکان نامناسب

نصب یخچال الکترواستیل در محیط گرم باعث ایجاد برفک شده که برای رفع این مشکل بهتر است یخچال را در مکانی خنک نصب شود و فاصله آن با اجاق گاز در آشپزخانه رعایت گردد. فرد در صورت نیاز به تعمیر یخچال در زنجان بایستی از تعمیر کار یخچال کمک بخواهد. همچنین تراز نبودن یخچال سبب ایجاد برفک؜زدگی شده که برای رفع مشکل  باید یخچال را به صورت تراز به کمک یک شاقول نصب کرد.

خرابی نوار پلاستیکی دور درب

یکی دیگر از دلایل موجود، خراب شدن نوار لاستیکی دور درب یخچال الکترواستیل بوده که باعث بروز مشکلات زیادی خواهد شد. یکی از این مشکلات ایجاد برفک بوده که با ورود هوای گرم در یخچال و ایجاد شکل در سامانه هوایی یخچال شروع به برفک زدن می؜کند. افراد در صورت مواجه با این مشکل می توانند با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان در ارتباط باشند.

خرابی ترموستات بر اساس برآورد نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان

وظیفه ترموستات رساندن دمای یخچال به حد مطلوب و تنظیم کردن دما بوده و در صورتی که ترموستات یخچال الکترواستیل نتواند کار خود را به درستی انجام دهد؛ قطعه خراب شده و باعث ایجاد برفک می؜شود.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان

عدم تنظیم درجه دما

یکی از دلایل ساده ای که ممکن است یخچال به دلیل آن برفک بزند؛ پایین بودن و تنظیم نبودن درجه یخچال خواهد بود. اگر دمای یخچال بیش از حد پایین باشد فرصتی برای از بین رفتن رطوب یخچال ایجاد نمی؜شود و در نهایت یخچال برفک می زند. دمای یخچال الکترواستیل بایستی 37 درجه فارنهایت یا 3درجه سانتی؜گراد باشد که فرد جهت تنظیم درجه دمای یخچال خود می تواند با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان جهت راهنمایی در ارتباط باشد.

راه حل های از بین بردن برفک بدنه بر اساس تجربیات نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان

در قبل به دلایل مرتبط با برفک زدن بدنه یخچال الکترواستیل اشاره شد که در این بین عدم تنظیم درجه دما از همه رایج تر است. افراد در راستای رفع این مشکل بایستی به موارد زیر توجه نموده و در صورت نیاز به تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان در ارتباط باشند.

 • بیرون آوردن دو شاخه یخچال از برق
 • تنظیم درجه دما بر حسب مشاوره از نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان
 • بررسی نوار پلاستیکی دور درب یخچال الکترواستیل و تعویض آن در صورت خرابی
 • تراز کردن ییخچال و قرار دادن آن در محیط مناسب

در صورتی که مشکل یخچال مرتبط با خرابی ترموستات بوده که فرد باید با تعمیرکار نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان ارتباط برقرار نموده و از تعمیر خودسرانه پرهیز نماید.

دلایل روشن نشدن لامپ روشنایی درون یخچال الکترواستیل

یخچال الکترواستیل یکی از یخچال های معروف در بازار داخلی بوده که ممکن است پس از مدتی از استفاده با ایراداتی مواجه شده که به برفک بدنه یخچال به طور کامل پرداخته شد. یکی دیگر از مشکلات رایج درون این یخچال روشن نشدن لامپ روشنایی خواهد بود. عدم روشنایی این لامپ مرتبط با دلایل زیر بوده که افراد جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان باید با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان ارتباط برقرار کنند.

 • سوختگی لامپ باعث این مشکل شده است. در صورت سوخت لامپ و تعویض آن بایستی اطلاعات لازم در زمینه تهیه لامپ وجود داشته باشد.
 • اتصال سرپیچ به لامپ به درستی انجام نمی گیرد.
 • ایراد در سیم کشی یخچال سبب بروز این اختلال می شود. تعویض سیم کشی و تعمیر آن یک کار تخصصی بوده و از عهده مصرف کننده خارج است.
 • نشان دادن ارور مرتبط روی صفحه نمایش باعث خاموش شدن لامپ شده است. در این مورد بایستی ارور بررسی شده و مشکل رفع گردد.
 • آب شدن بیش از حد برفک داخل یخچال باعث آسیب به لامپ روشنایی می شود. جدا نمودن یخچال از برق و تماس با یک متخصص تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان در اولیویت خواهد بود.
 • صدای ناهنجار هم می تواند باعث بروز چنین مشکلی شود.

در صورت نیاز به آشنایی بیشتر با مشکلات مرتبط در این زمینه و همچنین رفع آن افراد می توانند با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان ارتباط برقرار کنند.

تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان

نتیجه نهایی

در بسیاری از موارد مشکل پیش آمده درون یخچال الکترواستیل به دلیل عدم اگاهی در رسیدگی به موقع خواهد بود. همچنین عدم تمیز نمودن یخچال و بار زیاد مواد غذایی سبب به وجود آمدن ایران در این کالای گران قیمت می شود. در این مقاله به بررسی دلایل ایجاد برفک بر روی بدنه یخچال الکترواستیل و همچنین راه حل های رفع ان پرداخته شد. در ادامه نیز دلایل عدم روشن شدن لامپ روشنایی درون یخچال و  نکات مرتبط با ان مورد بحث قرار گرفت. مشتری جهت تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان بایستی با نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان ارتباط برقرارکند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال الکترواستیل در زنجان

تعمیر یخچال الکترواستیل در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *