مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان

سوالات متداول تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان

دلیل اصلی نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی پاکشوما چیست؟

این مشکل دلایل متعددی دارد که می‌توان گفت مهمترین آنها ایراد در تسمه ماشین لباسشویی و یا از کار افتادن کوپلینگ موتور لباسشویی می‌باشد.

به جز پمپ تخلیه چه مواردی در عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی اثرگذار هستند؟

زمانی که مواد شوینده روی لباس‌ها باقی مانده‌اند به احتمال زیاد مقدار زیادی از آن را استفاده کرده‌اید. می‌توانید از متخصصین تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان راهنمایی‌های بیشتری را بخواهید.

در صورت آبگیری نکردن لباسشویی پاکشوما ابتدا چه قطعه‌ای را مورد بررسی قرار دهیم؟

در صورت بروز چنین مشکلی ابتدا است شیر ورودی آب روند عیب یابی را شروع کنید. سپس کار خود را با چک کردن قطعاتی مانند شیر برقی ادامه دهید.

چرا بعد از شستشو درب ماشین لباسشویی پاکشوما باز نمی‌شود؟

مهمترین علت گیر کردن درب ماشین لباسشویی بعد از پایان شستشو خراب شدن لولای درب دستگاه می‌باشد. همچنین بد نیست به وضعیت میکروسوئیچ نیز نگاهی بیندازید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان| تعمیر، نصب و سرویس

برند پاکشوما یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی پاکشوما باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تماس با ما ثبت تعمیر لباسشویی
محتوای جدول

محتوای برگه

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان

۱دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات لباسشویی پاکشوما

۲تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

تعمیرات لباسشویی پاکشوما در اصفهان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی پاکشوما در اصفهان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان

1- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5تمیز نشستن لباس ها

6معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12آبریزش آب از زیر لباسشویی

« لیست قیمت تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان»

نوع خدمات تعمیرات لباسشوییهزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشوییاز 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی300 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان

اگر این مقاله را بخوانید اطلاعات مفیدی در مورد نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان و یا نمایندگی لباسشویی پاکشوما در اصفهان بدست خواهید آورد. همچنین توضیحات کاملی در زمینه تعمیر لباسشویی در اصفهان خواهیم داد.

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی ماشین های لباسشویی نیز بسیار پیشرفت کرده اند و با افزایش پیدا کردن سیستم امنیتی ماشین های لباسشویی تا زمانی که درب آن به صورت کامل و بسته نشود، شستشوی لباس و آبگیری لباس ها آغاز نمی شود.

 به همین دلیل بسته شدن کامل درب ماشین لباسشویی از اهمیت بسیاری برخوردار است، که در این مقاله به بررسی این موضوع و همچنین نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان می پردازیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان

شیوه بستن درست درب ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان در هنگام راه اندازی باید آموزش های لازم در خصوص بستن درب ماشین لباسشویی را به شما بدهد. در زمان عمل کردن صحیح ماشین لباسشویی ما این مورد را دیده ایم که بعد از طی شدن و تمام شدن فرآیند شستشو درب لباسشویی اتوماتیک باز می شود. تا هنگامی که فرایند شستشو به اتمام نرسیده باشد، درب لباسشویی باز نمی شود.

 همچنین بعد از قرار دادن لباس ها درون دیگ لباسشویی و انجام دادن تنظیمات مورد نیاز بر روی آن، باید حتما درب ماشین لباسشویی را ببندیم تا مراحل شست و شو آغاز شود. اما گاهی کسانی که از ماشین لباسشویی استفاده می کنند از بسته نشدن درب ماشین لباسشویی خود گله می کند. علت این امر ندانستن بستن صحیح درب ماشین لباسشویی می باشد.

 

علت های بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

 پس از قرار گرفتن لباس ها به شکل کامل در درون دیگه لباسشویی می بایست درب ماشین لباسشویی را به طور کامل ببندید، بسیار توجه کنید که اندازه لباس در لباسشویی به میزان استاندارد باشد. چرا که اگر حجم لباس ها بیشتر از حد استاندارد باشد درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود.

 پس از آن به راحتی با اندکی فشار می توانید درب لباسشویی را به راحتی ببندید و بعد از بستن درب لباسشویی تنظیمات مورد نیاز برای انجام فرآیند شستشو را به راحتی انجام دهید. اصولا نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان همه این نکات را برای شما در زمان راه اندازی دستگاه توضیح می دهد.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما در اصفهان

چهار علت بسته نشدن در ماشین لباسشویی

برای همه ما پیش آمده است که لباس ها را درون ماشین لباسشویی بزاریم، ولی در ماشین لباسشویی بسته نشود. در این صورت باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان مشورت کنیم و وقتی که درب ماشین لباسشویی بسته نشود، قطعا ماشین لباسشویی روشن نمی شویم.

 در بخش زیر به چهار علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی می پردازیم:

  • اگر که حجم لباسی که درون دیگ قرار می دهید بسیار زیاد باشد، در این حالت درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود و باید از حجم لباس ها کم کنید.
  • امکان دارد که یک جسم خارجی در دور لاستیک لباسشویی قرار بگیرد و باعث عدم بسته شدن درب ماشین لباسشویی می شود.
  • اگر که لاستیک دور لباسشویی پاره شود هم امکان بسته شدن درب وجود ندارد.
  • ضمنا اگر درب لباسشویی دچار آسیب شود، دیگر در بسته نمی شود اگر که کلید باز و بسته شدن در  خراب باشد، باعث عدم بسته شدن درب می شود.

شیوه های جلوگیری نمودن از بسته نشدن درب ماشین لباسشویی 

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان تمامی این شیوه ها را در اختیار شما قرار می دهد که شما هرگز دچار مشکلات این چنینی نشوید. در این بخش شیوه های جلوگیری از مشکل قفل شدن درهای لباسشویی را بیان می‌کنیم، که از این عمل جلوگیری به عمل آید:

  • اگر که پارگی در دور لاستیک لباسشویی مشاهده نمودید، سریعاً با نمایندگی آن تماس بگیرید و در کمترین زمان لاستیک آن را تعویض کنید. چرا که ممکن است قسمتی که پاره شده است، مانع از بسته شدن درب لباسشویی شود.
  • در هنگامی که قصد شستن لباس را دارید به حجم لباس توجه کنید و بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی در آن لباس قرار ندهید، که درب آن به راحتی بسته شود.
  • در صورت شکسته بودن یا خراب بودن قفل در حتماً جهت برطرف کردن این مشکل با نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان تماس بگیرید و قفل در را تعویض نمایید.

 تمامی این نکات را خودتان باید بررسی بکنید و در صورت معیوب بودن با نمایندگی آن تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان

نتیجه گیری در مورد بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

بسته نشدن درب ماشین های لباسشویی برابر است با عدم شستن لباس ها، در نتیجه این نکات یک مورد بسیار مهم می باشد. که به موقع باید کنترل و رفع شود و در صورت بسته نشدن در سبب آزردگی خاطر ما می شود و کارهای روزمره ما دچار اختلالاتی می شود.

 این مقاله راهکارهای بسیار خوب و مفیدی را در مورد بسته شدن درب ماشین های لباسشویی ارائه نموده ایم. که با مطالعه این ها تا اندازه بسیار زیادی مشکلات شما کاربران گرامی حل می شود. در صورت حل نشدن این مشکلات می‌بایست شما با نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان تماس بگیرید و از آنها کمک بگیرید.

 در اغلب موارد اگر تمامی نکات ذکر شده بالا را درست و دقیق چک کنید و همه را رعایت کنید. به آسانی می توانید درب ماشین لباسشویی خود را ببندید و بروز این مشکلات جلوگیری نماید. همچنین به راحتی دستورات لازم را جهت شستشوی لباس ها به دستگاه دهید.

شایان ذکر است که اگر ماشین لباسشویی شما قفل کرد و هیچ کلیدی در آن کار نکرد می بایست از دکمه ریست استفاده کنید، تا مشکل رفع شود.

دلیل لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی پاکشوما چیست

لرزش ماشین لباسشویی از جمله مشکلاتی می‌باشد که می‌تواند شما را با دردسر‌های متفاوتی مواجه سازد و نیاز است هرچه سریع‌تر علت این موضوع را پیدا کرده و برطرف نمایید. در مرحله اول از وضعیت تراز پایه‌های دستگاه خود مطمئن شوید و اگر متوجه شدید مشکل ادامه دارد از کارشناسان تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان کمک بخواهید. البته دقت داشته باشید گاهی ممکن است لباس‌های خود را به صورت یکنواخت داخل دیگ لباسشویی نریخته و یک سمت آن سنگین‌تر شده باشد. اما احتمال مشکلات جدیدتر مانند خراب شدن برد الکترونیکی یا ایراد در فنر لباسشویی نیز وجود دارد.

عیب‌یابی مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما

شاید شما هم با مشکل آبگیری نکردن در لباسشویی پاکشوما برخورد کرده باشید و نمی‌دانید عیب‌یابی این مشکل را باید از کدام بخش دستگاه خود شروع کنید. در ابتدا نگاهی به شلنگ‌های ورودی آب داشته باشید و همچنین مطمئن شوید شیر آب لباسشویی را باز کرده‌اید. پس از این کار با استفاده از یک اهم متر وضعیت شیر برقی را مورد بررسی قرار داده و از کارکرد مناسب این قطعه مطمئن شوید. موارد دیگری مانند هیدرواستات یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی نیز لازم است مورد بررسی قرار گیرند که بهتر است این کار توسط افراد متخصص صورت پذیرد.

عیب‌یابی مشکل تخلیه نکردن آب در ماشین لباسشویی

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی یکی از موارد رایج دیگر می‌باشد که در بسیاری از موارد به دنبال گرفتگی در فاضلاب یا بسته شدن مسیر شلنگ‌های خروجی آب اتفاق می‌افتد. اگر این دو مورد چک شده و فیلتر تخلیه را نیز تمیز کرده‌اید با متخصصین تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان تماس بگیرید. مواردی مانند خراب شدن پمپ تخلیه یا خراب شدن برد الکترونیکی می‌توانند در این وضعیت لباسشویی تأثیرگذار باشند. با هرگونه اختلال در عملکرد پمپ تخلیه ممکن است مجبور به تعویض این قطعه شوید.

کلام پایانی

سعی کنید که چهار عامل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی خود را کامل و دقیق چک کنید و در صورت بروز هر مشکلی از قبیل شکسته شدن قفل و پاره شدن لاستیک با نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان و یا نمایندگی لباسشویی پاکشوما در اصفهان تماس بگیرید.

  با تعمیر به موقع ماشین لباسشویی خود از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری نماید و به موقع و هر وقت که تمایل داشته باشید لباس های خود را شسته و شو دهید. توجه کنید که مقدار لباس نباید از ظرفیت ماشین لباسشویی بیشتر باشد تا درب آن بسته شود.

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان:

تعمیر لباسشویی پاکشوما در اصفهان| مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اصفهان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 03191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *