مراحل ثبت درخواستتعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.

این مرکز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی سامسونگ در رشت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در رشت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت :

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت

2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات

7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در رشت
نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت:

1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5 – تمیز نشستن لباس ها

6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت:

لباسشویی یکی از مهم ترین و حائز اهمیت ترین وسایل موجود در آشپزخانه می باشد و انجام کار ها بدون آن بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن است. سامسونگ یکی از مورد اطمینان ترین و با کیفیت ترین برند های انواع لوازم مختلف از جمله لوازم آشپزخانه مثل لباسشویی و یخچال می باشد. نسل جدید لباسشویی های این برند دارای صفحه دیجیتالی می باشد که در صورتی که ایراد و یا مشکلی در این دستگاه ها به وجود آید توسط کد خطا و یا ارور هایی بر روی این صفحه دیجیتال نمایش داده خواهد شد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت زیر نظر متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در خصوص این امر انجام می شود. شما عزیزان قادر خواهید بود در صورت به وجود آمدن مشکل و یا ایرادی در ماشین لباسشویی خود از این شرکت کمک بگیرید. برای برقراری ارتباط با کارشناسان و متخصصان این نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

013-33262634

013-33262639

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت

تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت با توجه به ارور ها:

همانطور که پیش از این ذکر شد ایرادات و نقص های به وجود آمده در این دستگاه به شکل کد ها خطا و یا ارور هایی نمایش داده می شود و متخصصان و کارشناسان با دیدن کد ها و متوجه شدن دلایل آنها، تعمیر دستگاه شما را آغاز خواهند کرد. کد های خطا و یا ارو های نمایش داده شده بر روی نمایشگر این دستگاه به شرح زیر می باشند.

نمایش ارور یا کد خطا های HE1 وHE2  لباسشویی سامسونگ:

این کد خطا و ارور به طور معمول زمانی بر روی صفحه دیجیتال لباسشویی شما نمایش داده می شود که نقص و ایرادی در گرمکن و یا هیتر دستگاه وجود داشته باشد. بدین صورت که ارور HE1  مربوط به زمانی است که هیتر دستگاه آب لباسشویی را بیش از حد گرم می کند و ارور HE2  مربوط به زمانی است که هیتر آب لباسشویی را به اندازه کافی گرم نمی کند. ممکن است در هیتر دستگاه قطعی اتصال رخ داده باشد و یا اتصال کوتاه رخ داده باشد. به منظور رفع این مشکل می توان قطعات متنوعی از جمله حسگر دما یا ترمیستور، مقاومت ترمیستور، اتصالات هیتر، اتصالات سنسور دمایی را مورد برسی قرار داد.

از آنجایی که بررسی این موارد بسیار تخصصی می باشد بهتر است برای تعمیر لباسشویی در رشت از تیم نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت ، نمایش ارور یا کد خطا های 4E یا 4C :

به طور معمول این کد خطا زمانی بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود که نقص یا مشکلی در آبگیری دستگاه وجود داشته باشد و دستگاه به اندازه کافی از آب پر نشود. به منظور رفع این مشکل و نقص می توانید شیر ورودی و یا مجرای ورودی آب را مورد برسی قرار دهید زیرا معمولا علت این ارور آسیب دیدگی لوله آب ورودی می باشد. همچنین شما می توانید فیلتر شبکه ای دستگاه را مشاهده کنید و اطمینان حاصل نمایید که مسدود نمی باشد.

 تعمیر لباسشویی سامسونگ با نمایش ارور یا کد خطا های UE یا E4:

زمانی که این ارور را بر روی دستگاه خود مشاهده کردید باید بدانید که دستگاه شما بالانس نیست و متوازن نمی باشد. به منظور رفع این نقص و مشکل بهتر است پایه های دستگاه خود را به صورت متوازن قرار دهید. همچنین ممکن است به علت یکنواخت قرار ندادن لباس ها داخل دستگاه این اتفاق افتاده باشد پس لباس ها را تخلیه کرده و به صورت یکنواخت درون دستگاه قرار دهید. شما می توانید برای مشاوره از متخصصان نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت با شماره های زیر تماس بگیرید.

013-33262634

013-33262639

تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت

نمایش ارور یا کد خطا E2 :

به طور معمول این ارور زمانی نمایش داده می شود که ایرادی در خروج و تخلیه آب درون ماشین لباسشویی وجود داشته باشد. برای رفع این نقص و مشکل لازم است ابتدا آب درون دیگ دستگاه را تخلیه کنید. همچنین لازم است لوله ها و مجرا های تخلیه را برسی کنید و در صورت انسداد آن را رفع کنید. همچنین لازم است فیلتر پمپ تخلیه دستگاه نیز مورد برسی قرار بگیرد و در صورت عیب داشتن تعمیر یا تعویض شود.

نمایش ارور یا کد خطا های E5 یا SE :

این کد خطا یا ارور نیز همانند مورد قبلی نشانگر عیب و نقص در تخلیه آب دستگاه می باشد. تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت تحت نظر متخصصان و کارشناسان نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت صورت خواهد گرفت.

تعمیر لباسشویی سامسونگ با نمایش ارور یا کد خطا DE:

این ارور به این معنا می باشد که در بسته شدن درب دستگاه شما ایرادی وجود دارد این عیب ممکن است به این دلیل ایجاد شده باشد که زبانه درب تغییر شکل داده و به همین دلیل تماس سوئیچ برقرار نمی شود. همچنین ممکن است نقصی در برد ماشین لباسشویی وجود داشته باشد. شما برای رفع این مشکل ها می توانید از نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت کمک بگیرید.

نمایش ارور یا کد خطا های E8  یا E3 :

زمانی که این کد را مشاهده کردی باید بدانید که ایرادی در موتور لباسشویی شما وجود دارد و نیاز است که از متخصصان و تکنسین ها کمک بگیرید. تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت توسط کارشناسان با تجربه نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت انجام می شود. جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید.

013-33262634

013-33262639

نمایش ارور یا کد خطا های UC :

این ایراد نشانگر نقص در ولتاژ و برق ورودی به دستگاه می باشد. همچنین ممکن است ایراد از برق منطقه ای که در آن سکونت دارید باشد.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت ، نمایش ارور یا کد خطای CE:

این ارور نشان می دهد که ایرادی در دمای آب وجود دارد. دمای آب به اندازه ی خیلی زیادی بالا است و سبب می شود تخلیه صورت نگیرد. برای رفع این مشکل از تیم تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت کمک بگیرید.

نمایش ارور یا کد خطای LE :

این ارور به این معناست که دستگاه شما دارای نشتی است. نشتی ممکن است از قسمت های متفاوتی از دستگاه صورت بگیرد به منظور رفع این مشکل لازم است از متخصصان کمک بگیرید.

نمایش ارور یا کد خطا های IE  یا E1 :

این ارور ها به این معنا هستند که آب کافی برای دستگاه تامین نمی شود. شما می توانید به منظور رفع این مشکل شیر و مجراهای شیر ورودی آب را بررسی نمایید و در صورت وجود نقص آن را رفع کنید.

نمایش ارور یا کد خطای SUD :

برای رفع این ارور لازم نیست به کارشناسان مراجعه کنید. این خطا به این معناست که میزان شوینده و کف درون لباسشویی بسیار زیاد می باشد.

نمایش ارور یا کد خطا های OE  یا E3  :

این ارور زمانی نمایش داده می شود که احتمال سر ریز شدن آب از درون دستگاه وجود داشته باشد، این مشکل می تواند به دلیل استفاده بیش از حد از کف باشد. برای رفع این مشکل سریعا سیم لباسشویی را بکشید و یک دقیقه فرصت دهید سپس دستگاه را دوباره روشن کنید.

نمایش ارور یا کد خطای Be2 :

این ارور زمانی رخ می دهد که یکی از دکمه های دستگاه گیر کرده باشد.

نمایش ارور یا کد خطا های H2, H3 , H4  :

این کد ها نشانگر و بیانگر مدت زمان باقی مانده تا پایان شستشو می باشد و علائم عیب یا نقص در دستگاه نیستند.

جمع بندی:

از آنجایی که ماشین لباسشویی یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسایل در هر خانه ای می باشد باید هنگام نقص یا خرابی در آن سریعا اقدام به تعمیر دستگاه کنیم. شما برای رفع ایرادات و مشکلات دستگاه خود می توانید از تیم نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت کمک بگیرید.

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رشت

تعمیر لباسشویی سامسونگ در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 33262634-013 و 33262639-013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *