مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی دوو در رشت

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.

این مرکز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی دوو در رشت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی دوو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی دوو در رشت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو  در رشت :

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی دوو در رشت

2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات

7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 

تعمیرات لباسشویی دوو در رشت
نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی دوو در رشت:

1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5 – تمیز نشستن لباس ها

6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت:

لباسشویی جز پرکاربرد ترین و حائز اهمیت ترین لوازم موجود بین وسایل خانه و آشپزخانه می باشد و حتی می توان بیان داشت زندگی کردن بدون آن بسیار سخت و ناممکن است زیرا شستن لباس ها با دست علاوه بر آسیب رساندن به دست های شما زحمت زیادی را می طلبد. دوو یکی از شرکت های صاحب نام در دنیا است که محصولات با کیفیت و مرغوبی را تولید می کند. یکی از لوازمی که این شرکت تولید می کند لباسشویی دوو می باشد که بسیار با کیفیت بوده و افراد بسیاری از خرید لوازم دوو راضی هستند.

اگر شما یکی از دارندگان این ماشین لباسشویی هستید باید بدانید که در مواجهه با نقص ها و ایراد های این دستگاه چه عملی را نجام دهید. متخصصان و کارشناسان در تیم نمایندگی لباسشویی دوو در رشت به شما در تعمیر لوازم خانگی خود کمک خواهند کرد. جهت هماهنگی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

013-33262634

013-33262639

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت

خرابی های ماشین لباسشویی دوو:

به طور کلی در نسل جدید لباسشویی های تولیدی به علت وجود صفحه دیجیتال در آن ها، نقص ها و عیب هایشان بر روی آن صفحه به صورت کد خطا و ارور هایی نمایش داده میشود. بعضی از این ارور ها را خودتان نیز می توانید بر طرف کنید ولی برای برخی از آنها نیاز است که از تکنسین های این امر کمک بگیرید. تعمیر لباسشویی دوو در رشت تحت نظر متخصصان و کارشناسان  انجام می شود.

ارور IE :

این خطا زمانی نمایش داده می شود که ایرادی در پر شدن دیگ ماشین لباسشویی وجود داشته باشد و ماشین لباسشویی به اندازه کافی از آب پر نشود. به منظور رفع این ارور و مشکل لازم است که شیر برقی آب و مجرای ورودی آب را به دقت برسی کنید. همچنین بررسی پمپ های تخلیه و میکروسوییچ فشار نیز لازم است.

ارور OE  :

این ارور زمانی بر روی صفحه دیجیتال دستگاه نمایش داده می شود که آب ماشین لباسشویی به خوبی تخلیه نشود. در این صورت ابتدا لازم است آب باقی مانده در دستگاه را تخلیه کرده سپس به بررسی اجزای مختلف از جمله پمپ تخلیه، سیم ‌ها، حسگر سطح آب و اتصالات شیر برقی بپردازید و در صورت ایراد آن را رفع کنید. تعمیر لباسشویی دوو در رشت توسط متخصصان با تجربه نمایندگی لباسشویی دوو در رشت انجام می شود. جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

013-33262634

013-33262639

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت ، ارورUE  :

این ارور بیانگر متوازن نبودن و بالانس نبودن دستگاه شما و لباس های درون آن است. می توانید برای رفع این مشکل پایه های دستگاه را تراز قرار دهید و یا اینکه لباس های درون دستگاه را به صورت متوازن و یکنواخت قرار دهید.

ارورLE  :

این خطا بیانگر این موضوع است که درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشده. ابتدا از بسته بودن آن اطمینان حاصل فرمایید. ممکن است ایراداتی در قطعاتی از جمله درب، میکروسوییچ درب، گیره‌ی درب و PCB وجود داشته باشد.

ارورE2 :

این ارور به این معناست که احتمال سر ریز شدن آب از دستگاه وجود دارد. به منظور رفع این مشکل لازم است شیر برقی ورودی آب برسی شود. همچنین پمپ تخلیه حسگر فشار آب یا سطح آب نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد. برای رفع این مشکل می توانید از نمایندگی لباسشویی دوو در رشت کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در رشت

ارورE3  :

این ارور هنگامی نمایش داده می شود که ایرادی در موتور فن دستگاه وجود داشته باشد. برسی این مورد کمی تخصصی بوده و بهتر از متخصصان کمک بگیرید و تعمیر لباسشویی در رشت توسط کارشناسان با تجربه ای انجام می شود.

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت ، ارورE5 :

این ارور زمانی نمایش داده می شود که خطا و ایرادی در برق ورودی به لباسشویی وجود داشته باشد. هنگامی که ولتاژ برق ایراد داشته باشد این ارور به وجود می آید. ممکن است ایراد از ولتاژ برق محل سکونتتان باشد.

ارورE6  :

این ارور به معنای وجود خطا در EMG می باشد. رفع این ارور تخصصی بوده و نیاز است از کارشناسان کمک بگیرید. تعمیر لباسشویی دوو در رشت توسط کارشناسان با تجربه نمایندگی لباسشویی دوو در رشت انجام می شود. جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید.

013-33262634

013-33262639

ارورE7 :

این کد خطا مربوط به زمانی است که خطایی در جهت چرخش دستگاه وجود داشته باشد. برای رفع این مشکل بهتر است سرعت سنج یا تاکو متر دستگاه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت ایراد، تعمیر و یا تعویض شود.

ارورE8 :

این ارور مربوط به زمانی است که ایرادی در موتور دستگاه شما وجود داشته باشد. البته این خطا به علت نامتوازن بودن بار نیز می تواند به وجود آید. برای برسی و تعمیر موتور دستگاه می توانید از تیم نمایندگی لباسشویی دوو در رشت کمک بگیرید.

ارورE9 :

این ارور زمانی نمایش داده می شود که ایرادی در حسگر یا سنسور فشار آب دستگاه وجود داشته باشد. شما می توانید به منظور رفع این مشکل حسگر سطح آب دستگاه را بررسی کنید همچنین ممکن است ایراد از سیم های این سنسور باشد پس آن ها را نیز مورد برسی قرار دهید.

تعمیرات لباسشویی دوو در رشت

تعمیر لباسشویی دوو در رشت با ارورH1  :

این ارور زمانی به وجود می آید که ایراد و نقصی در حسگر دمای خشک کن دستگاه شما وجود داشته باشد. به منظور رفع این مشکل پیشنهاد می شود سنسور دما برسی شود. همچنین می توانید سیم ها و اتصالات حسگر خشک کن را نیز چک کنید.

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت ، ارورH2  :

این ایراد مربوط به سنسور دما می باشد. به منظور رفع آن حسگر دما  اتصالات آن را مورد برسی قرار دهید.

ارورH3  :

این ارور مربوط به گرم شدن بیش از حد المنت خشک کن می باشد. به منظور رفع این مشل موتور فن و سیم های مرتبط با آن و همچنین حسگر گرمای خشککن را برسی کنید. تعمیر لباسشویی دوو در رشت زیر نظر متخصصان با تجربه انجام می شود.

ارورH4 :

این ارور مربوط به گرم شدن بیش از حد دستگاه است. به منظور رفع آن حسگر دما مورد برسی قرار بگیرد.

ارورH6  :

در این ارور، ایراد از المنت حرارتی دستگاه می باشد. پیشنهاد می شود المنت حرارتی شستشو، سیم‌ها و ترمیستور برسی شود.

نمایندگی لباسشویی دوو در رشت ، ارورH7  :

در این ارور نقصی در المت حرارتی خشک کن وجود دارد. به منظور رفع این ایراد المنت حرارتی خشک‌کن و اتصالات آن و ترمیستور و اتصالات آن را برسی کنید.

کد خطا یا ارورH8 :

این ارور یا به معنای دمای زیاد لباسشویی است و یا به معنای نبود آب در آن است. به منظور رفع این ایراد، سنسور سطح آب، سیم‌ها، ترمیستور و PCB را برسی کنید. تعمیر لباسشویی دوو در رشت توسط کارشناسان نمایندگی لباسشویی دوو در رشت انجام می شود.

ارور PEF :

این ارور به این معناست که فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی مسدود شده است.

جمع بندی:

از آنجایی که لباسشویی یکی از پر کاربرد ترین وسایل آشپزخانه می باشد، مشاهده ایراد یا نقص در آن امری طبیعی است ما باید سعی کنیم در رفع این عیب ها دقت بسیاری کنیم تا آسیب های بیشتری به بار نیاید. شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی خد از تیم نمایندگی لباسشویی دوو در رشت کمک بگیرید تا با صرف کمترین وقت و هزینه تعمیر دستگاه شما انجام شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی لباسشویی دوو در رشت

تعمیر لباسشویی دوو در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 33262634-013 و 33262639-013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *