مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی بوش در رشت

نمایندگی لباسشویی بوش در رشت | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی بوش در رشت به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.

این مرکز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی بوش در رشت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی بوش باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی بوش در رشت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در رشت :

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی بوش در رشت

2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات

7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در رشت
تعمیرات لباسشویی بوش در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی بوش در رشت:

1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5 – تمیز نشستن لباس ها

6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی لباسشویی بوش در رشت:

لباسشویی یکی از پرکاربرد ترین وسایل در خانه و آشپزخانه می باشد. امروزه به طور معمول در هر خانه ای حداقل یک ماشین لباسشویی وجود دارد. بوش، یکی از برند های معتبر و با کیفیت لوازم خانگی می باشد که لباسشویی های این برند نیز بسیار با کیفیت می باشند.

شما در صورت مواجهه با خرابی یا نقص در ماشین لباسشویی بوش خود می توانید از کارشناسان و تکنسین های تعمیر لباسشویی کمک بطلبید. تعمیر لباسشویی در رشت زیر نظر متخصصان و کارشناسان با تجربه نمایندگی لباسشویی بوش در رشت انجام می شود. جهت اطلاعات بیشر با شماره های زیر تماس بگیرید.

013-33262634

013-33262639

نمایندگی لباسشویی بوش در رشت

خرابی ها و نقص های ماشین لباسشویی بوش:

هر دستگاه و وسیله ای فارغ از کیفیت آن ممکن است روزی به علت استفاده زیاد و یا استفاده نادرست دچار نقص و یا آسیب شود. نسل جدید لباسشویی ها دارای صفحه دیجیتالی هستند که عیب و ایراد های دستگاه بر روی آن به صورت کد نمایش داده می شود. متخصصان از روی این کد ها می توانند ایراد را دریافته و دستگاه را تعمیر کنند. برای تعمیر لباسشویی خود می توانید از نمایندگی لباسشویی بوش در رشت کمک بگیرد. ارور های این دستگاه به شرح زیر می باشد.

ارور APDATE ERROR  :

این ارور به معنای ایراد در برد دستگاه است. برد باید تعمیر یا تعویض شود.

ارور E16,F16 :

این ارور زمانی نمایش داده می شود که درب دستگاه شما باز باشد. به مظور رفع این مشکل ابتدا از بسته بودن درب دستگاه اطمینان حاصل فرمایید اگر مشکل رفع نشد احتمالا ایرادی در میکروسوییچ دستگاه وجود دارد. تعمیر لباسشویی بوش در رشت زیر نظر متخصصان با تجربه نمایندگی لباسشویی بوش در رشت انجام می شود.

ارور E17.F17  :

این ارور به این معناست که ایرادی در آبگیری دستگاه شما وجود دارد و زمان آبگیری بیش از حد طولانی است. به منظور رفع این مشکل از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل فرمایید. همچنین ممکن است نقصی در بیوآکوا وجود داشته باشد.

ارور E18,F18 :

این ارور و کد خطا به این معناست که پمپ تخلیه دستگاه شما دچار انسداد شده است. به منظور رفع این مشکل می توانید از نمایندگی لباسشویی بوش در رشت کمک بگیرید. جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

013-33262639

013-33262634

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در رشت

ارور E19,F19 :

این ارور به این معناست که زمان گرم شدن آب دستگاه بیش از حد زیاد است. این ارور ممکن است به این علت که نقصی در المنت دستگاه وجود دارد به وجود آمده باشد. البته ممکن است ایراد از ضعیف بودن ولتاژ باشد.

ارورE20,F20  در ماشین لباسشویی بوش:

این کد خطا زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایرادی در المنت دستگاه و یا NTC  حسگر دستگاه وجود داشته باشد. به منظور رفع این مشکل می توانید از نمایندگی لباسشویی بوش در رشت کمک بگیرید.

ارور E21,F21  :

این کد خطا و ارور مربوط به نقص و ایراد در موتور دستگاه شما می باشد. بنابراین برای رفع این مشکل باید موتور دستگاه و اجزای آن مورد برسی قرار بگیرد. همچنین برد الکترونیکی دستگاه را نیز چک کنید. از آنجایی که برس موتور کاری تخصصی است شما می توانید از تیم تعمیر لباسشویی بوش در رشت کمک بگیرید.

ارورE23,F23  :

زمانی که با این ارور مواجه شدید باز یا بسته بودن شیر ماشین لباسشویی مورد برسی قرار دهید. همچین پیشنهاد می شود اکوااستاپ را نیز برسی کنید زیرا ممکن است دچار نقص یا خرابی شده باشد.

نمایندگی لباسشویی بوش در رشت ، تعمیر لباسشویی بوش در رشت با ارورE25,F25  :

در این ارور حسگر آکوآاستاپ دچار مشکل شده، این سنسور شستشو را تشخیص می دهد. به منظور رفع این مشکل لازم است این سنسور و مقاومت آن را مورد برسی قرار دهید. لازم است در صورت نقص این سنسور تعمیر یا تعویض شود.

ارورE26,F26  :

این ارور زمانی نمایش داده می شود که سنسور فشار آنالوگ دچار نقص شده باشد. به منظور رفع این ارور باید هیدروستات دستگاه برسی شود و در صورت ایراد تعمیر یا تعویض شود. تعمیر لباسشویی بوش در رشت توسط کارشناسان نمایندگی لباسشویی بوش در رشت انجام می شود.

ارورE27,F27 :

این ارور به معنای گرفتگی شلنگ هیدروستات و یا عیب یا نقصی در هیدروستات می باشد که باید رفع شود.

ارورE28,F28 :

این ارور به معنای نقص و یا شکستگی در حسگر کف دیگ می باشد. برای تعمیر دستگاه خود می توانید از تیم تعمیر لباسشویی بوش در رشت کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در رشت

نمایندگی لباسشویی بوش در رشت ، ارورE29,F29 :

این ارور به این معناست که ایرادی در ورود آب به دستگاه رخ داده است. به منظور رفع این ایراد لازم است از باز بودن آب اطمینان حاصل فرمایید و شیر ورودی را چک کنید، سپس آکوآاستاپ و شیر برقی و شیر ورودی را مورد برسی قرار دهید.

ارورE31,F31  :

در این حالت ایرادی در تخلیه آب وجود دارد. بدین منظور لازم است شلنگ تخلیه آب را چک کنید تا گرفتگی نداشته باشد. همچنین پمپ تخلیه و فیلر آب، شلنگ، هیدروستات و منبع آن را بررسی کنید.

ارورE32,F32  :

در صورت مشاهده این ارور لباس ها را درون دیگ به صورت متوازن و بالانس قرار دهید.

ارورE34,F34,E35,E36  :

این ارور به این معناست که ایرادی در میکروسوئیچ درب یا برد الکترونیکی وجود دارد. میکروسوئیچ، زبانه قفل درب و برد الکتریکی دستگاه را مورد برسی قرار دهید.

ارورE37,F37,E38  :

در این صورت ایرادی در سیم کشی، سنسور NTC و برد الکترونیک نقصی وجود دارد و این موارد باید برسی شود. تعمیر لباسشویی بوش در رشت زیر نظر متخصصان نمایندگی لباسشویی بوش در رشت انجام می شود. جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید.

013-33262639

013-33262634

تعمیر لباسشویی بوش در رشت با ارورE4,F4  :

این ارور به معنای ایراد در سنسو  NTC، کابل و برد اصلی می باشد.

ارورE47,F47  :

این ارور نشانگر ایراد در سنسور دما و موتور دستگاه می باشد.

ارورE48,F48  :

این ارور یا به معنای ایراد در موتور است، یا ایرادی در ولتاژ برق وجود دارد.

ارورE49,F49  :

این ارور نشانگر زیاد بودن ولتاژ است. تعمیر لباسشویی بوش در رشت توسط متخصصان انجام می شود.

ارورE50,F50  :

در صورت مشاهده این ارور باید بدانید برد الکترونیک یا موتور لباسشویی دچار نقص است و باید بررسی شود.

ارورE51,F51 :

این ارور به معنای ایراد در سوییچ های قدرت موتور می باشد. برای رفع این نقص می توانید از تیم تعمیر لباسشویی بوش در رشت کمک بگیرید.

نمایندگی لباسشویی بوش در رشت ، ارورE57,F57 :

این ارور زمانی که ولتاژ برق کمتر از 200 ولت باشد نمایش داده می شود. در غیر این صورت ایراد از راه انداز برد است.

ارورE58,F58  :

ایراد در سنسور D3  وجود دارد و یا این که سرعت چرخش دستگاه پایین است.

ارورE59,F59  :

در این ارور برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است و باید برسی شود.

ارورE60,F60  :

در صورت نمایش این کد خطا یا ارور سنسور گردش و سنسور کف درام دچار نقص شده اند. برای رفع این ایراد ابتدا دستگاه را از برق کشیده سپس از نمایندگی لباسشویی بوش در رشت کمک بگیرید.

ارورE61,F61 :

در صورت بروز این مشکل ممکن است سیم کشی داخلی، میکروسوئیچ درب یا برد الکترونیکی دچار نقص شده باشد و این موارد باید مورد برسی قرار بگیرند.

جمع بندی:

از آنجایی که ماشین لباسشویی یک دستگاه پر کاربرد است باید در نگهداری آن تلاش بسیار کنیم و در صورت نقص یا خرابی در آن اقدام به تعمیر آن کنیم. تعمیر لباسشویی  توسط کارشناسان نمایندگی لباسشویی بوش در رشت انجام می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی لباسشویی بوش در رشت

تعمیر لباسشویی بوش در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 33262634-013 و 33262639-013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *