مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان

نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان | خدمات مرکزی

برند ال جی (LG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان (LG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی های ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر لباسشویی ال جی برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان :

 1.  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان
 2. 2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
 3. 3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 4. 4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 5. 5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 6. 6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 7. 7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 8. 8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
 9. 9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود). 
نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان
نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در زنجان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان:

 1.  1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 2. 2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. 3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن
 4. 4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 5. 5 – تمیز نشستن لباس ها
 6. 6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی
 7. 7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها
 8. 8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار
 9. 9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 10. 10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 11. 11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 12. 12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان

یکی از برندهای شناخته شده و معروف در کل دنیا که بهترین محصولات لوازم خانگی را عرضه می کند، ال جی می باشد که متنوع ترین محصولات را اعم از لباسشویی در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. برای تهیه لباسشویی ال جی می توانید به نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوید خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان با بالاترین سطح کیفیت و قیمت مقرون به صرفه ارائه می­شود.  همانطور که می­دانید، یکی از مهمترین تجهیزاتی که در هر خانه­ ای به کار برده می شود و به نوعی نمی­توان اهمیت آن را نادیده گرفت، ماشین لباسشویی است. پس زمانی که لباسشویی خراب شده و دچار آسیب می شود، باید سریعا برای تعمیر آن اقدام کرد. لباسشویی ال جی یکی از محبوب­ترین‌ها در نزد مردم است که با وجود کیفیت درجه یکی که دارد، باز هم ممکن است به دلایل گوناگونی اعم از عدم نگهداری صحیح دچار آسیب و خرابی شود.

یکی از مهمترین تجهیزاتی که در خانه به کار برده می شود و به نوعی نمی توان اهمیت آن را نادیده گفت، ماشین لباسشویی است. پس زمانی که لباسشویی خراب شده و دچار آسیب می شود، باید سریعا برای تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان اقدام کرد. بر این اساس،  لباسشویی ال جی یکی از محبوب ترین ها در نزد مردم است که با وجود کیفیت درجه یکی که دارد، باز هم ممکن است به دلایل گوناگونی اعم از عدم نگهداری صحیح دچار آسیب و خرابی شود.

نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان

در این زمان است که باید برای تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان، به نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان مراجعه کرد و از خدمات آن بهره برد. این نمایندگی به صورت تخصصی در کلیه نقاط زنجان فعالیت می کند و تعمیرات لازم را انجام می دهد. پس به راحتی می توانید بدون نگرانی به آن مراجعه کنید. از جمله رایج ترین مشکلاتی که در این لباسشویی ایجاد می شود، شامل موارد ذکر شده در زیر هستند:

تعمیر مشکل داغ شدن بیش از حد آب داخل ماشین لباسشویی ال جی

از آنجایی که داغ شدن بیش از حد آب داخل ماشین باعث خراب شدن لباس ها می شود، باید برای تعمیر لباسشویی در زنجان اقدام کرد. این مشکل در بیشتر موارد به دلیل تنظیم نبودن برنامه ماشین، خرابی المنت یا سنسور یا اتصال نادرست شیرالات سرد و گرم ماشین رخ می دهد.

تعمیر نشتی آب لباسشویی ال جی در نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان

نشتی آب یک مشکل رایج است که از قسمت جا پودری یا لاستیک زیر ماشین رخ می دهد. این مشکل می تواند به دلیل پارگی لاستیک دور درب ماشین  یا پارگی اتصالات یا شلنگ تخلیه رخ داده باشد که نیاز به تعمیرات دارد.

تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان

تعمیر چرخش نداشتن دیگ لباسشویی ال جی

پاره شدن تسمه یا از جای در آمدن آن در بیشتر مواقع باعث از حرکت ایستادن دیگ ماشین می شود. همچنین این آسیب می تواند ناشی از خراب شدن موتور یا برد الکترونیکی ماشین باشد. برای درخواست تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان باید به نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان مراجعه کرد.

تعمیر صدای غیر طبیعی در لباسشویی ال جی

ایجاد صدای غیر طبیعی معمولا آزار دهنده و نشان از یک مشکل جدی در ماشین لباسشویی ال جی می دهد. این مشکل می تواند ناشی از خرابی کمک فنرها، بلبرینگ و کاسه نمد، خرابی شفت و سه نظام ماشین لباسشویی ال جی، تراز نبودن ماشین و موارد این چنینی باشد. برای حل این مشکل می توانید به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان مراجعه کنید.

تعمیر مشکل تخلیه نکردن آب در لباسشویی ال جی

تخلیه نشدن آب ماشین یکی از مشکلات رایجی است که به دلیل وجود یک شی خارجی در پمپ تخلیه ممکن است رخ دهد. این مشکل می تواند به دلیل خرابی سیم کشی و یا قطعی اتصالات نیز ایجاد شده باشد. در هر صورت باید مورد بازدید تکنسین های متخصص در نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان قرار داده شود تا بتوان برای تعمیر آن اقدام کرد.

تعمیر باز نشدن درب لباسشویی ال جی

زمانی که شستشو اتمام پیدا می کند، ممکن است درب ماشین باز نشود که این مشکل به دلیل خرابی میکروسوئیچ ممکن  است رخ دهد. همچنین ممکن است دستگیره درب ماشین شکسته و یا از داخل با مشکل روبرو شده باشد. برای حل این مشکل و تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان باید سریعا به یک نمایندگی نزدیک مراجعه نمود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان

تعمیر اختلال عملکرد خشک کن در نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان

خشک نکردن لباس ها مشکل سرسام آور دیگری است که باید هر چه سریع تر توسط مراجعه به نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان حل شود. این مشکل زمانی رخ می دهد که ظرفیت لباس تکمیل شده و ماشین سنگین شده باشد. به این منظور برای رفع کردن آن باید از ریختن لباس ها در وزن اضافه خودداری کرد. همچنین در صورت خرابی جدی، باید برای تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان به نمایندگی این برند مراجعه کرد.

تعمیر شروع نشدن برنامه لباسشویی ال جی

از رایج ترین مشکلات لباسشویی ال جی، روشن نشدن و شروع نشدن برنامه انتخابی در ماشین است. بنابراین این مشکل می تواند به دلیل قطعی برق، بسته نشدن کامل درب ماشین و مسائل این چنینی رخ داده باشد. در این زمان باید با کارشناسان تعمیرات نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان مشورت کنید تا بتوانید دلیل اصلی خرابی را دریابید.

تعمیر اجرا نکردن دور تند در لباسشویی ال جی

خرابی خازن گاهی می توان باعث خشک نکردن لباس ها و عدم اجرای دور تند در ماشین لباسشویی ال جی شود. در نمایندگی ال جی در زمان تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان تکنسین ها به بررسی موضوع پرداخته و مشکل را به صورت تخصصی و اصولی حل می کنند. این مشکل می تواند به دلیل جدا شدن سیم های رابط و سیم دور تند و … رخ داده باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان

تعمیر برق داشتن بدنه لباسشویی ال جی

یکی دیگر از مشکلاتی که در نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان مورد بررسی قرار داده می شود، برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی می باشد، که ممکن است به دلیل برق داشتن یکی از قطعات الکتریکی متصل به بدنه ماشین رخ داده باشد. در این زمان قطعه آسیب دیده تعمیر و یا تعویض می شود.

تعمیر حل نشدن پودر در لباسشویی ال جی

حل نشدن پودر مشکلی است که همانطور که می دانید باعث عدم شستشو صحیح لباس ها می شود. به این ترتیب این مشکل باید توسط تکنسین های متخصص در نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان مورد بررسی قرار داده شود. این مشکل می تواند ناشی از کثیفی فیلتر باشد که باید آن را جدا کرده و تمیز کنید.

کلام آخر

با توجه به مشکلات رایجی که در انواع لباسشویی ال جی رخ می دهد، بهتر است بدانید که با مراقبت های ویژه می توانید این مشکلات را به حداقل برسانید. با این وجود بهتر است که در این زمان به نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان مراجعه کرده و با کارشناسان معتبر مشورت کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی لباسشویی ال جی در زنجان

تعمیر لباسشویی ال جی در زنجان | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :   02433364507