مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی 

نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت | خدمات مرکزی

نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.

این مرکز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10 دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی  در رشت :

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر لباسشویی ال جی در رشت

2 – تکنسین های دوره دیده (تمامی سرویسکاران دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات

7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

9 _ تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 10 – ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار (این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد).

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت
تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر لباسشویی ال جی در رشت:

1 – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

4 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

5 – تمیز نشستن لباس ها

6 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

7 – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

8 – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

9 – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

10 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11 _  باز نشدن درب ماشین لباسشویی

12 _ آبریزش آب از زیر لباسشویی

نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت:

لباسشویی یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین لوازم و وسایل در آشپزخانه می باشد که می توان بیان داشت که در هر خانه ای حداقل یک ماشین لباسشویی وجود دارد. همچنین انجام کار های مربوط به خانه بدون لباسشویی تقریبا سخت و حتی ناممکن می باشد. کارخانه ال جی یکی از بهترین کارخانه های کشور ایران می باشد که به سبب با کیفیت بودن محصولاتش بسیار مشهور و صاحب نام می باشد. این کارخانه در تولید لوازم خانه و آشپزخانه فعالیت می کند. لباسشویی ال جی یکی از کالا های تولیدی این کارخانه است که دارای کیفیت خوب و مطلوبی است.

زمانی که لباسشویی ال جی دچار مشکل و یا ایرادی شد، دارندگان و خریداران این محصول می توانند از کارشناسان و متخصصان این امر کمک بگیرند. تعمیر لباسشویی ال جی در رشت زیر نظر متخصصان نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت تعمیرات لوازم خانگی انجام می شود و شما می توانید با اطمینان خاطر تعمیر لوازم خانگی خود را به کارشناسان این شرکت بسپارید. جهت هماهنگی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.

013-33262634

013-33262639

نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت

ایرادات لباسشویی ال جی :

همانطور که پیش از این نیز ذکر شد ممکن است لباسشویی ال جی شما دچار مشکلاتی شود که در این صورت شما باید از کارشناسان و متخصصان تعمیرات لوازم خانگی کمک بگیرید.  نسل جدید لباسشویی های تولیدی، دارای صفحه ی دیجیتالی هستند که در صورت نقص یا ایراد در دستگاه، آن را به صورت کد خطا و یا کد اروری بر روی صفحه نمایشگر نشان خواهد داد. کد خطا ها و ارور های لباسشویی ال جی به شرح زیر می باشد.

نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت ، ارور یا کد خطای CL  :

به طور معمول این کد خطا یا ارور زمانی بر روی نمایشگر دستگاه شما نمایش داده می شود که ایرادی در قفل کودک دستگاه وجود داشته باشد. به منظور رفع این ایراد دو راهکار وجود دارد؛ اولین راهکار این است که قفل کودک را خاموش و روشن کنید؛ دومین راهکار این است که دکمه قفل کودک را به مدت چند ثانیه نگه دارید.

تعمیر لباسشویی ال جی در رشت با ارور یا کد خطای OE:

دارندگان این دستگاه زمانی این ارور را بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی خود مشاهده می کنند که ایراد و اشکالی در تخلیه آب ماشین لباسشویی وجود داشته باشد‌. به منظور رفع این ایراد لازم است لوله خروجی دستگاه برسی شود، همچنین پیشنهاد می شود پمپ تخلیه نیز برسی شده و اگر چیزی آن را مسدود کرده بود آن را خارج کنید. از آنجایی که انجام این برسی ها بسیار تخصصی می باشد شما می توانید از تیم نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت کمک بگیرید. جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

013-33262634

013-33262639

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در رشت

ارور یا کد خطای IE :

این ارور زمانی ایجاد می شود که در مدت زمان مشخص دیگ ماشین لباسشویی به اندازه کافی آبگیری نکرده و پر از آب نشده باشد. برای رفع این مشکل و ارور ایجاد شده لازم است که شیر ورودی آب را چک کنید و اگر مسدود شده بود آن را آزاد کنید.

ارور یا کد خطای DE :

این ارور و یا کد خطا به این معنا است که درب ماشین لباسشویی باز است. بدیهی است که برای رفع این مشکل باید از بسته بودن درب دستگاه اطمینان حاصل نموده و در صورت باز بودن آن را ببندید. البته این امکان نیز وجود دارد که ایراد و یا مشکلی در میکرو سوییچ دستگاه وجود داشته باشد.

ارور یا کد خطای UE :

این ارور نمایانگر این موضوع است که دستگاه شما فاقد توازن و بالانس است. پیشنهاد می شود برای رفع این مشکل پایه های ماشین لباسشویی را در حالت متوازن قرار دهید و سعی کنید عدم توازن را رفع کنید.

تعمیر لباسشویی ال جی در رشت با ارور یا کد خطای SE :

این ارور و کد خطا به معنی نقص و ایرادی در موتور دستگاه شما می باشد. از آنجایی که برسی اجزای موتور این دستگاه کمی پیچیده می باشد، پیشنهاد می شود از تیم نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت کمک بگیرید. جهت هماهنگی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

013-33262634

013-33262639

ارور یا کد خطای CE  :

این ارور معمولا زمانی بر روی نمایشگر دستگاه شما نمایان می شود که ایرادی همچون اتصال کوتاه در موتور ماشین لباسشویی ایجاد شده باشد. برای رفع این ارور لازم است که موتور دستگاه برسی شود. تعمیر لباسشویی در رشت توسط متخصصان نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت با تجربه ای انجام می شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در رشت

ارور یا کد خطای LE :

این ارور نیز همانند ارور پیشین نشانگر نقص و ایراد در موتور دستگاه می باشد. همانطور که پیش از این نیز ذکر شد برسی و رفع اشکالات موتور ماشین لباسشویی امری پیچیده و سخت می باشد و لازم است از متخصصان این امر کمک گرفته شود. تعمیر لباسشویی ال جی در رشت زیر نظر کارشناسان این امر به انجام می رسد.

نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت ، ارور یا کد خطای FE :

این ارور و یا کد خطا زمانی بر روی دستگاه نشان داده می شود که دیگ ماشین لباسشویی بیش از حد لازم پر شده باشد و یا به عبارتی آبگیری بیش از حد انجام شده باشد. برای رفع این مشکل لازم است در ابتدای امر آب اضافی این دستگاه را تخلیه کنید. ممکن است ایراد از ترموستات دستگاه باشد بنابراین پیشنهاد می شود ترموستات دستگاه را نیز مورد برسی قرار دهید.

ارور یا کد خطای TE :

این ارور و کد خطا به این معنا است که دمای آب ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز می باشد. برای رفع این مشکل شما می توانید ترموستات ماشین لباسشویی را مورد برسی قرار دهید. همچنین این امکان وجود دارد که مشکل از المنت حرارتی دستگاه باشد پس آن را نیز چک کنید. به علاوه شما می توانید از تیم نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت کمک بگیرید.

ارور یا کد خطای IE  :

این ارور زمانی نشان داده می شود که ایرادی در آبگیری دستگاه وجود داشته باشد پس لازم است که شیر ورودی دستگاه بررسی شود و از پیچ نخوردن و مسدود نبودن آن اطمینان حاصل نمایید.

ارور یا کد خطای CE :

این ارور و کد خطا مربوط به ولتاژ و جریان برق زیاد در موتور دستگاه شما می باشد. زمانی که این ارور را مشاهده کردید لازم است ابتدا دستگاه را از برق بکشید و پس از گذشت مدتی دوباره به برق متصل کنید. گرچه که در بعضی موارد این ارور به علت میزان ولتاژ برق در منطقه سکونت شما می باشد.

ارور یا کد خطا DE  :

این ارور به این معناست که لباسشویی در قفل کردن درب خود هنگام شروع کار دچار مشکل است. برای رفع این مشکل باید درب لباسشویی به طور کامل برسی شده و اگر ایرادی دارد تعمیر شود. سعی کنید دستگاه را بیش از حد پر نکنید. شما می توانید از متخصصان و کارشناسان نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت کمک بگیرید.

ارور یا کد خطا CL  :

این ارور و یا کد خطا زمانی نمایش داده می شود که قفل کودک دستگاه شما فعال شده باشد. برای رفع این مشکل و نقص و غیر فعال شدن قفل کودک لازم است دکمه قفل کودک را به مدت چند ثانیه فشار دهید.

ارور یا کد خطا PE :

این ارور یا کد خطا به این معنا است که سطح آب موجود در لباسشویی بیشتر از حد مجاز می باشد. برای رفع این مشکل لازم است که هیدروستات دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین شما می توانید میکروسوییچ و حسگر فشار سطح آب را برسی نمایید.

جمع بندی:

از آنجایی که ماشین لباسشویی یکی از اجزای اصلی لوازم خانه و آشپزخانه می باشد لازم است که نسبت به نقص ها و عیب های آن توجه نشان داده و برای تعمیر آن به طور حتم اقدام کنیم تا ضرر های بیشتری را متحمل نشویم. کارشناسان و متخصصان نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت شما را در این امر یاری خواهند کرد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی لباسشویی ال جی در رشت

تعمیر لباسشویی ال جی در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 33262634-013 و 33262639-013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *