مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز

برند هیتاچی یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال هیتاچی در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال هیتاچی، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های هیتاچی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال هیتاچی برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال هیتاچی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز

امروزه یخچال از وسایل اساسی و ضروری در همۀ خانه‌ها است. یخچال برای نگهداری از مواد غذایی و منجمد کردن آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین وجود آن در هر خانه‌ای ضروری است. هیتاچی از برندهای مشهور در تولید و ساخت انواع یخچال‌ها است که نمایندگی‌های قابل اطمینان و معتبری در سراسر کشور دارد. یخچال هیتاچی نیز همچون دیگر وسایل ممکن است دچار مشکل و خرابی شود. در هنگام بروز مشکل در یخچال هیتاچی می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز مراجعه نمایید.

مرکز تعمیرات یخچال هیتاچی در شیراز

علت داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال هیتاچی 

یکی از مشکلات و خرابی یخچال‌ها داغ شدن غیرمعمول و بیش از اندازۀ موتور یخچال است که دلایل گوناگونی می‌تواند داشته باشد از جمله وجود مشکل در قسمت کمپرسور یخچال و یا اینکه امکان دارد علت داغ شدن موتور یخچال فشار آوردن و کار کردن بیش از حد از یخچال باشد. دلیل داغ شدن موتور یخچال هیتاچی ممکن است به‌دلیل کم شدن گاز یخچال باشد. که باید نسبت به شارژ مجدد آن اقدام نمود. اگر یخچال شما نیاز به شارژ مجدد گاز دارد می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز مراجعه کنید تا در اسرع وقت مشکلات یخچال شما را بررسی نمایند.

شاید علت داغ شدن زیاد موتور یخچال این باشد که کندانسور آن کارایی خود را از دست داده باشد و یا اینکه امکان دارد مشکل داغ کردن موتور یخچال وجود اختلال و خرابی در قسمت ترموستات یخچال باشد. به هر حال اگر موتور یخچال شما بیش از حد داغ می‌شود می‌توانید برای عیب‌یابی آن با  مرکز تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز در تماس باشید تا تعمیرکاران متخصص آن مشکل داغ شدن یخچال شما را در کوتاهترین زمان برطرف نمایند.

چرا مواد داخل یخچال هیتاچی یخ میزند؟

گاهی مواد غذایی داخل یخچال هیتاچی دچار یخ‌زدگی می‌شوند و دمای یخچال بیش از اندازه بالا می‌رود. که علت‌های گوناگونی ممکن است داشته باشد. از جمله خرابی ترموستات یخچال، وجود اختلال در سنسور دمای یخچال هیتاچی و یا شاید برد اصلی یخچال دچار مشکل و خرابی شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

اگر برد یخچال شما دچار اختلال شده است و نیاز به تعمیر دارد هیچگاه خود آن را دستکاری نکنید زیرا این کار به تعمیرکار متخصص نیاز دارد برای تعمیر آن می‌توانید به مراکز تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز مراجعه کنید. تعمیرکاران ماهر مشکلات مربوط به برد یخچال شما را به‌راحتی و در زمانی کم برطرف می‌نمایند. شاید علت یخ‌زدگی مواد غذایی در داخل یخچال هیتاچی وجود مشکل و خرابی در قسمت دمپر یخچال باشد و یا اینکه برد کنترل یخچال خراب شده باشد.

مرکز تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز

دلیل روشن نشدن یخچال هیتاچی چیست؟

اگر یخچال هیتاچی روشن نمی‌شود باید ابتدا پریز برقی که برق و سیم یخچال به آن متصل شده است را بررسی و چک کرد و این اطمینان حاصل شود که برق مورد نیاز برای یخچال تأمین می‌گردد. و یا شاید دلیل روشن نشدن یخچال هیتاچی این باشد که مدار یا فیوز یخچال دچار آسیب و خرابی شده باشد که در این صورت باید توسط تعمیرکار مجرب تعمیر یا تعویض شود. برای تعویض فیوز یخچال هیتاچی می‌توانید با متخصصان نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز در ارتباط باشید. دلیل دیگر عدم روشن شدن یخچال هیتاچی شاید این باشد که ترموستات یخچال خراب شده باشد و یا اینکه موتور یخچال ایراد پیدا کرده است و خراب شده است.

دلیل اتومات نکردن یخچال هیتاچی

اتومات نکردن یخچال علت‌های مختلفی ممکن است داشته باشد شاید ترموستات یخچال به‌درستی تنظیم نشده است و یا اینکه مشکل خراب بودن لاستیک دور در یخچال است. شاید دلیل آن این باشد که گاز یخچال کم شده است و به شارژ مجدد نیاز دارد. گاهی نیز خرابی فن یخچال موجب اتومات نکردن آن می‌شود که باید تعمیر یا تعویض گردد. اگر مشکل اتومات یخچال شما خرابی فن است. می‌توانید با نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز تماس بگیرید. تا متخصصان آن‌ها فن یخچال شما را بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض نمایند.

ممکن است علت عدم اتومات یخچال این باشد که میزان برفک در قسمت اپراتور یخچال بیش از حد است. و یا اینکه مشکل خرابی تایمر یخچال است که باید تعویض شود. در یخچال‌هایی که دارای نمایشگر هستند دلیل اتومات نکردن آن‌ها می‌تواند به‌دلیل وجود مشکل در صفحه برد الکترونیکی یخچال باشد که در این صورت باید توسط تعمیرکار باتجربه بررسی و چک گردد. اگر یخچال شما به‌درستی اتومات نمی‌کند می‌توانید با کارشناسان  تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز تماس بگیرید تا مشکل یخچال شما را برطرف نمایند.

تعمیرات یخچال هیتاچی در شیراز

چرا بدنه یخچال هیتاچی برق دارد؟

حتماً تا به حال با مشکل برق بدنه یخچال مواجه شده‌اید. این مشکل علت‌های گوناگونی می‌تواند داشته باشد. ممکن است مشکل در سیم‌های رابط یخچال باشد . و یا اینکه قسمت سرپیچ لامپی که در داخل یخچال قرار دارد دچار اتصال بدنه شده باشد. و یا شاید ترموستات یخچال دچار اتصال بدنه است و در نتیجه سبب مشکل برق در بدنه یخچال شده است و یا شاید اتصالی مربوط به موتور یخچال باشد و موتور دچار اتصال بدنه شده باشد. دلیل آن ممکن است نصب نادرست سیم ارت یخچال باشد. بنابراین باید همۀ این موارد توسط تعمیرکار ماهر بررسی شود تا مشکل برق بدنۀ یخچال شناسایی گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال هیتاچی در شیراز

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال هیتاچی در شیراز:

تعمیر یخچال هیتاچی در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297