مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز | تعمیر، نصب و سرویس یخچال

برند سامسونگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تبریز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های سامسونگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز :

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تبریز
تعمیرات یخچال سامسونگ در تبریز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز کار بسیاری از ما را راحت کرده است و صرفه جویی بیشتر به همراه دارد. یخچال سامسونگ چندین سال است که همراه همیشگی ماست.

مانند همه وسایل برقی، معقول است که یخچال سامسونگ نیز بعد از چند سال استفاده مداوم، مشکلاتی را نشان دهد. برخی از آنها نشان دهنده آسیب جدی هستند و به کمک تکنسین با تجربه ی نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر آسان تر توسط خود شما حل می شوند.

در زیر مشکل های رایج یخچال سامسونگ با توجه به تحقیقات و تجربه ی نیروهای نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز به همراه دلایل و راه حل های تعمیر یخچال در تبریز گردآوری کرده ایم.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز زمانی که آب از یخچال سامسونگ جاری می شود

گاهی ممکن است هنگام مراجعه به آشپزخانه با چاه آب مواجه شوید. در این مواقع، یخچال شما آب نشت می کند. در اغلب موارد نشتی آب از یخچال سامسونگ به مشکل رادیاتور ارتباط دارد. هنگامی که رادیاتور نشتی دارد، باید فوراً تعمیر شود، زیرا ممکن است معنای جدی داشته باشد. ممکن است به سادگی لوله تامین آب یا زهکشی یخ زدایی توسط بقایای مواد غذایی مسدود شده باشد. برای این مشکل بیشتر مردم به نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز مراجعه می کنند تا در زمان کم یخچال سالم تحویل بگیرند.

در مدل های دارای منبع آب سرد، ممکن است متوجه نشت آب در پایین یخچال، جایی که سبزیجات در آن نگهداری می شوند، یا روی زمین شوید. این ممکن است به این معنی باشد که در مخزن ذخیره آب نشتی وجود دارد. وقتی آب را در لیوان می ریزید متوجه می شوید که آب جاری است. چیز ساده ای است که با کمک تعمیرکاران قابل تعمیر است.

در عین حال، اگر حوضچه خروجی آب بالای کمپرسور یا لوله آب شکسته باشد، آب می تواند از زیر یخچال، روی زمین جاری شود. برای تعمیر و تعویض این قطعات معیوب می توانید از نیروهای نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز کمک بگیرید.

چرا یخچال سامسونگ غذا را منجمد می کند؟

وقتی در یخچال را باز می کنیم تا میان وعده، میوه یا غذای مورد علاقه را بیرون بیاوریم و غذای منجمد پیدا کنیم، چه اتفاقی می افتد؟ عوامل متعددی ممکن است در این مورد مسئول باشند. اغلب گرد و غبار دشمن بزرگی در عملکرد روان دستگاه است. به طور خاص، روی عناصر کندانسور، گرد و غباری وجود دارد که می توانید آن را با یک پارچه پاک کنید.

در عین حال میزان مواد غذایی داخل یخچال نیز باید بررسی شود. در حالت ایده آل، ما می خواهیم از تعداد زیاد یا خیلی کم در قفسه ها جلوگیری کنیم.

اما چک ها به همین جا ختم نمی شود. عدم آب بندی درب عامل کلیدی در کارکرد مداوم دستگاه و در نتیجه یخ زدن مواد غذایی در یخچال است. برای مواجه شدن با این نوع نقص های یخچال خود می توانید به مرکز نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز مراجعه کنید یا از نیروهای نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز درخواست همکاری نمایید تا به خانه شما اعزام شوند.

نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز

یخچال سامسونگ من سر و صدا می کند!

یک مشکل نسبتاً رایج گزارش شده توسط بسیاری از کاربران نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز این است که یخچال صدایی غیرعادی ایجاد می کند. طبیعی است که یخچال در هنگام کار، صدایی کم و یکنواخت تولید کند، اما هر تغییری می تواند نشان دهنده آسیب جدی باشد. البته قبل از نگرانی باید مطمئن شوید که یخچال محکم روی زمین قرار دارد و با هیچ جسم خارجی و داخلی هماهنگی ندارد.

طبق تحقیقات نیروهای نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز، دلیل اصلی سر و صدا در یخچال خراب شدن فن (کمپرسور و اواپراتور) است. اگر چنین اتفاقی بیفتد، باید فوراً آن را عوض کنید، زیرا در غیر این صورت هوای سرد به طور موثر در یخچال گردش نمی کند، در حالی که ممکن است کمپرسور بیش از حد گرم شود.

متاسفانه، اگر نویز بسیار ظریف و در فرکانس بالا باشد، احتمالاً به نقص موتور مرتبط است. با مداخله به موقع تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز می توانید از آسیب قبل از تخریب کامل آن جلوگیری کنید.

درخواست همکاری از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز زمانی که یخچال سامسونگ روشن می شود و متوقف می شود

این یک مشکل نسبتاً رایج است که هر از گاهی برای بسیاری از افراد نگران کننده بوده است. چرا یخچال روشن و خاموش می شود؟

یکی از اولین کارهایی که توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز، در این هنگام انجام می دهند بررسی ترموستات است. این قطعه اگر نادرست تنظیم شده باشد، تنظیم دوباره و اگر خراب باشد تعمیر یا تعویض می شود. سپس کابل فرمان و همچنین کابل برق را از نظر خرابی بررسی می شود.

هنگام برخورد با عناصر گرد و غبار، مراقبت ویژه لازم است. تمیز کردن کامل و حذف کامل گرد و غبار مورد نیاز است. در همان زمان، اغلب یخ در محفظه فریزر تجمع می یابد که با عدم یخ زدایی مرتبط است.

خازن آسیب دیده می تواند نشانه ای از پایان عمر یخچال باشد زیرا این اتفاقی است که عمدتاً در مدل هایی رخ می دهد که سال های زیادی از عمر خود را به پایان رسانده اند. برای افزایش عمر یخچال خود می توانید از مرکز نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز درخواست تعویض خازن یخچال خود کنید.

تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز زمانی که یخچال سامسونگ کار نمیکند

دستگاهی که از کار افتاده است برای اکثر ما سردرد است. اما این بدان معنا نیست که مشکل بدون راه حل است.

برای تغییر وضعیت یخچال سامسونگ خود، اولین قدم این است که مطمئن شوید برق دارد و به برق متصل است. اما پس از آن باید اواپراتور را بررسی کنید که آیا یخ گرفته است.

بعد نوبت بررسی کمپرسور است، برای تعمیر و تعویض این قطعه معیوب نباید خودسرانه عمل کنید؛ بلکه از نیروهای ماهر و با تجربه ی مرکز نمایندگی یخچال سامسونگ در تبریز درخواست کمک نمایید. سپس به بررسی ترموستات بپردازید، برای تعیین اینکه آیا یخچال به دمای مطلوب رسیده است یا خیر ضروری است. اگر همه موارد بالا به طور معمول کار می کنند، وقت آن است که سطح فریون را بررسی کنید. در هر صورت، بررسی های فوق در حالت ایده آل باید توسط یک متخصص مبرد نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز انجام شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز :

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تبریز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 09190974772

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *