مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال زیمنس در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال زیمنس در شیراز

برند زیمنس یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال زیمنس ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال زیمنس برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال زیمنس
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس در شیراز
تعمیرات یخچال زیمنس در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال زیمنس در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز با استفاده از متخصصان باتجربه آماده ارائه خدمت به شما می باشد. نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز انواع یخچال های نو و قدیمی شما را با استفاده از قطعات همان برند تعمیر می کند.در اینجا به بررسی برخی از مشکلات متداول در یخچال زیمنس می پردازیم.

چرا یخچال فریزر زیمنس به خوبی غذاها را سرد نمی کند؟

 بررسی کنید که کویل های یخچال باز باشد. بررسی کنید که فن یخچال فریزر زیمنس سالم است یا نه. برای بررسی فن ابتدا باید سیم یخچال فریزر زیمنس را از پریز برق جدا کنید و مطمئن شوید که فن کار می کند.

اگر در چک کردن فن یخچال زیمنس به کمک نیاز داشتید کافی است با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز

چرا در سطح یخچال زیمنس آب جمع می شود؟

نوار لاستیکی دور در یخچال فریزر را چک کنید که سالم باشد و سوراخ نداشته باشد. اگر یخچال خیلی مرطوب باشد آب در سطح آن ایجاد می شود.

چک کنید که شیلنگ تصفیه آب مشکلی نداشته و درست نصب شده باشد. قسمتی از یخچال که آب از آن خارج می شود را چک کنید که بسته نباشد.

 اگر نمی توانید مشکل را برطرف کنید فقط کافی است تا با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید. نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز در اسرع وقت به تعمیر یخچال شما می پردازد.

چرا کمپرسور یخچال فریزر زیمنس شما از کار افتاده است؟ باید در ابتدا یخچال را دور تر از دیوار قرار دهید. بعد از آن باید یخچال فریزر زیمنس را از پریز برق بیرون بکشید. بعد از آن به دنبال پنل مجاور کمپرسور بگردید. پنل مجاور کمپرسور به وسیله دو عدد پیچ به یخچال زیمنس متصل است.

اگر سوئیچ رله پایه ای را پیدا کردید آن را باید از قطعه کمپرسور جدا کنید. بعد از انجام این کار باید سوئیچ را به طور دقیق چک کنید. کمپرسور یخچال فریزر را نیز چک کنید. اگر هنوز نتوانسته اید مشکل یخچال فریزر خود را حل کنید با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز تماس حاصل فرمایید.

تعمیر فن یخچال فریزر زیمنس توسط نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز

ممکن است فن دچار آلودگی شده باشد که در این صورت باید به دقت آن را تمیز کنید. اگر فن کندانسور یخچال فریزر شما پوسیده شده است با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید تا آن را تعویض کند. اگر ترموستات یخچال فریزر زیمنس شما نیز خراب باشد این مشکل پیش می آید.

اگر مشکل هیچ کدام از موارد گفته شده نبود باید با نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید.

علت این که یخچال فریزر زیمنس دیگر یخ زدایی نمی کند چیست؟ ممکن است که مشکل از صفحه کنترل اصلی دستگاه باشد. باید صفحه کنترل اصلی دستگاه را بررسی کنید و در صورت لزوم با نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید تا آن را عوض کند. نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز با قطعات باکیفیت آن را تعویض می نماید.

سنسور یخ زدا را به دقت بررسی کنید که خراب نشده باشد. فیوز سنسور یخ زدا را هم چک کنید تا خراب نباشد. اگر مولتی متر دارید می توانید از آن در چک کردن سنسور و فیوز آن استفاده نمایید.

اگر مشکل برطرف نشد با  نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید. اگر اطلاعات فنی ندارید هیچ اقدامی انجام نداده و از همان ابتدای مسیر با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز

چرا از یخچال فریزر زیمنس شما آب می چکد؟

 زیر یخچال را بررسی کنید. اگر زیر یخچال رسوب کرده باشد مشکل از همین است. گاهی در یخچال فریزر ها یخ ها از ظرف یخ ریخته شده و این مشکل به وجود می آید. اگر فاضلاب مسدود باشد احتمالا مشکل از فاضلاب است. اگر با این دستورات مشکل برطرف نشد با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز در ارتباط باشید.

فریزر به درستی کار نمی کند و آب درون آن یخ نمی زند باید چه اقدامی انجام دهیم؟ این مشکل ممکن است ناشی از بسته بودن لوله ورود هوای سرد به یخچال فریزر زیمنس شما باشد.

ممکن است آبی که فیلتر به یخ ساز هدایت می کند وارد یخ ساز نشود. ممکن است مشکل از فیلتر آب باشد که باید عوض شود. برای عوض کردن فیلتر آب با نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید. نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز در سریع ترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را برطرف می کند..

چگونه کویل های کندانسور را تمیز کنیم؟

 کویل های کندانسور در پشت یخچال فریزر قرار دارد، بدای تمیز کردن آن باید یخچال خاموش باشد.

سالی یک مرتبه کویل ها را تمیز کنید. از یک دستمال مناسب برای تمیز کردن کویل ها استفاده کنید.

درجه سرمای مناسب یخچال فریزر زیمنس چند است؟ برای این که مواد غذایی سالم بماند یخچال باید روی درجه ۳۲-۴۰ قرار بگیرد. فریزر زیمنس شما باید زیر ۳۲ درجه فارنهایت تنظیم شود.

هنگامی که یخچال صدای زیادی می دهد باید چه اقدامی انجام داد؟ معمول اطراف کمپرسور صدا می دهد. موتور فن خنک کننده یخچال باید بررسی شود.

چرا یخچال مطابق با دمایی که تنظیم کردیم سرما تولید نمی کند؟ دستگاه را پنج دقیقه خاموش کنید. معمولا با این کار مشکل برطرف می شود. اگر توان برطرف کردن مشکل را ندارید با نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز تماس حاصل فرمایید.

وقتی نمایشگر یخچال زیمنس روشن نشود چه اقدامی انجام دهیم؟

 ممکن است پلاگین شبکه به صورت مناسب وارد نشده باشد. برق خانه را بررسی کنید که قطع نباشد. اگر مشکل روشن نشدن نمایشگر را نتوانستید برطرف کنید با نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز تماس بگیرید.

تعمیر یخچال زیمنس در شیراز

سخن پایانی در مورد نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در شیراز با استفاده از به روز ترین متد ها و با کیفیت ترین قطعات یخچال فریزر به تعمیر و یا تعویض یخچال فریزر شما می پردازد. با استفاده از قطعات همان برند، یخچال شما را مثل روز اول به شما تحویل می دهد. نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز یکی از شناخته شده ترین مراکز است.

ما با حداقل کردن هزینه ها و تعمیر کردن یخچال شما در کمترین زمان ممکن، به آرامش و راحتی مشتریان اهمیت می دهیم. پس برای تعمیر یخچال در شیراز با ما در ارتباط باشید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال زیمنس در شیراز:

تعمیر یخچال زیمنس در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *