مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال زیمنس در رشت

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت | خدمات سرویس و تعمیر یخچال زیمنس در رشت

برند زیمنس یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال زیمنس در رشت با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال زیمنس در رشت ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال زیمنس برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال زیمنس
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس در رشت
تعمیرات یخچال زیمنس در رشت

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال زیمنس در رشت:

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت

یخچال زیمنس برای انجام دادن فعالیت‌ های خود به درست عمل کردن، هماهنگی و ایجاد تعادل میان قطعات درونی خود بستگی دارد.

 به‌ همین دلیل هنگامی‌ که یک رخداد کوچک در یک بخش این وسیله به وجود می‌ آید عملکرد و سیستم کلی یخچال دچار آسیب شده و این آسیب مانع از انجام صحیح فعالیت‌ ها توسط این دستگاه می‌ شود.

بنابراین، در این زمان نیازمند نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت برای یک بررسی کامل به جهت پیدا کردن نقص موجود و تعمیر یخچال در رشت است، نقصی که عملاً سبب شده این وسیله نتواند برای کاربر کارایی داشته باشد.

 هر مشکلی پیامت نقص در یک قطعه خاص است، به‌طور مثال، هنگامی‌که برودت در یخچال با مشکل مواجه شود و یخچال نتواند برودت مورد نیاز را تأمین نماید، کمپرسور به همراه اپراتور می توانند دلیل این مشکل بوده و نصب کمپرسور جدید فقط در نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت انجام می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت

یافتن دلیل یخ زدگی یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت

در برخی موارد با باز کردن درب یخچال مشاهده می شود که مواد غذایی موجود در آن دچار یخ زدگی شده اند این مشکل بیشتر برای آن دسته از خوراکی هایی می افتد که در نزدیکی بدنه یخچال قرار گرفته اند.

شاید بلافاصله با نمایندگی یخچال زیمنس در رشت تماس گرفته و مشکل را بیان کنید. در این موقع برای انجام نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت، ترموستات مورد بازبینی قرار گیرد.

راه حلی که توسط نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت پیشنهاد می شود این است که متناسب با محیط درجه حرارت یخچال را تغییر دهید تا نیاز به ارسال دستگاه به نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت وجود نداشته باشد.

در فصل سرما هنگامی که درب یخچال زیاد باز نمی شود هوای سرد محیط سبب کاهش دمای متعادل یخچال شده و یخ زدگی رخ می دهد؛ بنابراین، با افزایش درجه حرارت آن از بروز این مشکل جلوگیری می شود.

 عدم بسته شدن کامل درب یخچال

مشکل دیگر که برای یخچال رخ می دهد، عدم بسته شدن‌کامل درب آن است بنابراین کارشناس نمایندگی یخچال زیمنس در رشت با بیان این مشکل توسط مالک یخچال، بلافاصله با خود واشر و پلاستیک دور حاشیه درب را می آورد؛ زیرا می داند در نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت این قطعه نیاز است.

بر اثر باز و بسته کردن مکرر درب یخچال، واشر پلاستیکی کشیده شده و تعویض آن در دستور کار نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت قرار می گیرد.

تعمیر یخچال زیمنس در رشت

بررسی دلیل آف نشدن دستگاه در نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت

برای نمایندگی یخچال زیمنس در رشت، دلیل خرابی، آف نشدن دستگاه بیان می شود، به این صورت که یخچال به صورت مداوم در حال کار کردن بوده و هیچ زمان آفی برای استراحت آن وجود ندارد، پیامد فعالیت های مربوط به نمایندگی یخچال زیمنس در رشت، صدمه دیدن برد الکترونیکی یخچال است.

دلایل مرتبط با گرمی بیش از حد موتور یخچال

در برخی موارد موتور یخچال دچار گرمای زیادی می شود به طوری که محیط نزدیک به موتور نیز از شدت حرارت آن گرم خواهد شد، به دلیل ترس از سوختن موتور با نمایندگی یخچال زیمنس در رشت برای نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت ارتباط برقرار می شود طی این ارتباط سه دلیل برای این اتفاق مطرح می شود.

اولین دلیل که نتیجه نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت بوده به کندانسور مرتبط است، و در نمایندگی یخچال زیمنس در رشت کندانسور به کلی تعویض می شود.

دومین دلیل که نتیجه نمایندگی تعمیر یخچال در رشت بوده فقدان گاز کافی درون یخچال است که عملیات انتقال گاز در نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت انجام می شود.

و سومین دلیل، از بین رفتن تعادل میان قطعات دخیل در کنترل درجه حرارت بوده که باید به تنظیم آن ها پرداخت.

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس در رشت

خراب شدن یخساز یخچال

هدف افراد از خرید یخچال علاوه بر وجود مکانی برای قرار دادن مواد غذایی منجمد کردن آن ها و یخسازی نیز هست به همین دلیل قسمت یخساز جز اجزای اصلی این دستگاه است.

علائم خرابی یخساز یخچال به این صورت است که بر اساس مشکلات به وجود آمده به طور کلی هیچ گونه یخی در یخچال ایجاد نمی شود و علامت دیگر می تواند به یخ زدن نادرست یخساز بر گردد. به طور مثال، یخ ها قالبی و قابل جدا کردن نبوده بلکه به شکل یکپارچه هستند.

ساده ترین دلیل این خرابی می تواند سوئیچ یخساز باشد، گاهی به دلیل فراموشی سوئیچ در حالت آف قرار دارد. وجود سوئیچ در این شرایط امکان یخسازی را از یخچال خواهد گرفت.

با توجه به این که آب فیلتر شده از طریق لوله ها به یخچال می رسد، اگر فیلترها آسیب دیده شوند، می تواند علتی برای یخ نزدن یخساز باشد.

مورد بعدی به میزان دمای یخچال بر می گردد، برای این که فرایند یخسازی به شکل صحیحی انجام‌گیرد باید دمای یخچال به زیر صفر رسیده باشد، در برخی موارد که قطعات درونی آسیب دیده می شوند دمای یخچال کاهش نمی یابد، در این صورت فرآیند تشکیل یخ با مشکل روبرو خواهد شد.

اپراتور، کمپرسور و کمبود گاز می تواند دلیل های مطرح شده برای این مشکل باشند، هنگامی که یک قطعه کوچک از اپراتور خراب شود، وظایف آن ها به درستی انجام نشده و یخچال خنک نمی شود.

علاوه بر این کمپرسور مرکز تمام قطعات مرتبط با درجه حرارت درون یخچال است، هنگامی که این قطعه مهم صدمه دید اولین علامت آن می تواند عدم دمای مناسب در یخچال بوده که برهم خوردن دما، سبب عدم یخسازی نیز خواهد شد.

گاز یخچال از چندین عنصر شیمایی به وجود آمده است تجمع آن ها کنار یکدیگر و فشرده سازی گازها از دیگر دلیل خنک کردن یخچال است، هنگامی که گازها از طریق لوله ها به درون کمپرسورها راه پیدا می کنند، یخساز شروع به فعالیت کرده و قالب های یک اندازه یخ از درون آن نمود پیدا می کند.

اما هنگامی که گاز برای انتقال به کمپرسور وجود نداشته باشد، روشن بودن کمپرسور فقط سبب از بین رفتن آن خواهد شد، بنابراین باید در نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت، گاز فریون درون لوله ها پراکنده شود تا نقص عدم یخسازی یخچال برطرف گردد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در رشت:

تعمیر یخچال زیمنس در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 01333262639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *