مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال زیمنس در اهواز

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال زیمنس در اهواز

برند زیمنس یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال زیمنس در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های زیمنس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال زیمنس برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز:

دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال زیمنس

تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

 تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس در اهواز
تعمیرات یخچال زیمنس در اهواز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال زیمنس در اهواز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • یخچال فریزر سرما ندارد
  • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
  • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
  • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
  • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
  • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
  • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
  • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز

در این مطلب که توسط نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز تهیه شده است که قصد داریم نگاهی به دلایل قطع و وصل شدن برق یخچال بیندازیم. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا این مشکل به سادگی توسط نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز قابل حل می‌باشد. اما در این مطلب می‌خواهیم به شما آموزش بدهیم که چنانچه برق یخچال شما قطع و وصل شد چگونه می‌توانید خود در منزل نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید و برای تعمیر یخچال در اهواز اقدام نمایید. همچنین در ارتباط با مشکل قطع و وصل شدن برق یخچال دارید می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره‌های درج شده در همین وبسایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز

دلایل قطع و وصل شدن برق یخچال طبق نظر نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز

طبق نظر نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز، قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر‌های ساید بای ساید می‌تواند ناشی از ایراد در ترموستات، خرابی در برد الکترونیک، نرسیدن جریان به دستگاه، ایرادات اورلود کمپرسور و یا سوختن موتور باشد. در ادامه این مطلب قصد داریم این دلایل را به طور دقیق‌تری بررسی کنیم.

نرسیدن جریان برق یخچال

اولین دلیل قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر ساید بای ساید که نیاز به بررسی دارد نرسیدن جریان برق به طور صحیح به دستگاه است. ممکن است فیوز دستگاه مشکل داشته باشد یا ایرادی در پریز برق وجود داشته باشد و یا دوشاخ ایراد پیدا کرده باشد. اگر به تازگی یخچال را جابجا کرده ممکن است سیم برق دستگاه دچار قطعی شده باشد. پس بهتر از موارد فوق را به ترتیب مورد بررسی قرار دهید و در صورت تشخیص علت از نمایندگی تعمیرات یخچال زیمنس در اهواز بخواهید که آن را رفع کند.

همچنین متخصصین نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز پیشنهاد می‌کنند جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به بخش‌های برد الکترونیکی موتور و سایر لوازم و قطعات یخچال که مستقیماً به خاطر نوسانات برق دچار مشکل می‌شوند از یک محافظ برق لوازم خانگی خوب در مسیر بین دوشاخه دستگاه و پریز استفاده نمایید.

نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز

ایراد در ترموستات

یکی دیگر از دلایل قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر ایراد در ترموستات است. در اغلب یخچال‌ها از یک ترموستات استفاده می‌شود و در نمونه‌های امروزی‌تر یخچال فریزر‌ها که برد الکترونیکی دارند از ترمیستور به جای ترموستات استفاده می‌شود. وظیفه این قطعه خاموش نمودن موتور یخچال به هنگام رسیدن دمای یخچال فریزر به دمای تعیین شده برای دستگاه است. بنابراین به طور خلاصه می‌توان گفت این قطعه وظیفه روشن و خاموش کردن متوالی موتور و کل دستگاه را بر عهده دارد. در صورت مشاهده کوچکترین اختلال در عملکرد صحیح آن شما با مشکل قطع و وصل شدن دائمی برق دستگاه مواجه خواهید شد که این ایراد را باید فقط از طریق مراکز تعمیر یخچال زیمنس در اهواز رفع کنید.

ایراد در برد الکترونیکی یخچال فریزر

از دیگر دلایل قطع و وصل مکرر برق یخچال می‌توان به خرابی برد الکترونیکی اصلی دستگاه اشاره کرد. در یخچال فریزر‌هایی که از برد الکترونیکی بهره می‌برند دستور خاموش و روشن شدن موتور یخچال مستقیم از طریق برد الکترونیکی صادر می‌شود. آسیب دیدن این قطعه در اثر رطوبت، نوسانات برق، ضربه خوردن و غیره می‌تواند منجر به اختلال در عملکرد این قطع شود که یکی از نتایج آن قطع و وصل شدن دائمی برق دستگاه می‌باشد.

تعمیر برد الکترونیکی کار هرکسی نیست و تنها از عهده تکنسین‌های با تجربه بر می‌آید. بنابر این به شما توصیه می‌کنیم از تعمیرات این قطعه در منزل جداً خودداری بفرمایید و تعمیر برد را تنها به مراکز معتبر بسپارید که از کیفیت خدمات آنها اطمینان کامل دارید. چنانچه برد الکترونیکی سوخته بود باید آن را از طریق نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز تعویض کنید.

ایراد در اورلود کمپرسور

چنانچه موتور دستگاه بیش از حد معمول داغ شود و یخچال ممکن است دچار قطع و وصل می‌شود. اورلود و یا فیوز حرارتی وظیفه دارد از بار اضافه در موتور یخچال و استارت کمپرسور جلوگیری کند. در صورت خرابی این قطعه ممکن است موتور هرگز روشن نشود و حالت نیم سوز شدن داشته باشد. و گاه خاموش و روشن شود. شما می‌توانید با تعمیر اورلود کمپرسور یخچال توسط نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز مشکل را رفع کنید. و چنانچه قطعه قابل تعمیر نبود آن را از طریق نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز تعویض نمایید.

تعمیر یخچال زیمنس در اهواز

داغ شدن موتور یخچال

چنانچه موتور یخچال بسوزد یا دچار مشکل شود این امر می‌تواند موجب قطع و وصلی برق یخچال شود. موتور یخچال فریزر به طور اتوماتیک در طول ۲۴ ساعت شبانه روز جهت سر کردن دمای داخل دستگاه روشن و خاموش می‌شود. تا از فساد مواد غذایی جلوگیری کند. کوچکترین آسیبی به موتور می‌تواند عملکرد صحیح این قطعه را دچار مشکلات جدی نماید. داغ شدن بیش از اندازه، جابجایی غیر استاندارد به هنگام اثاث کشی، به سر رسیدن طول عمر موتور دستگاه و غیره از مهمترین مواردی هستند که موجب سوختن کامل یا نیم سوز شدن کمپرسور یخچال شما خواهد شد. در صورت بروز مشکل بهتر است از نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز بخواهید که کمپرسور را تعمیر کند. و چنانچه تعمیر انجام نشد آن را از طریق نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز تعویض نمایید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل 

با وجودی که در این مقاله با دلایل قطع و وصل شدن برق یخچال و روش‌های عیب یابی آن آشنا شدید اما خوب است به این نکته اشاره کنیم که تشخیص برخی از مواردی که باعث قطع و وصل برق یخچال فریزر می‌شود. لذا توصیه می‌شود، در صورتی که دانش و تجربه کافی را ندارید از دستکاری خودسرانه دستگاه خودداری نموده و تعمیر و یا تعویض قطعات را صرفاً به نمایندگی یخچال زیمنس در اهواز بسپارید.

پرسنل مجرب نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز به صورت 24 ساعته در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل در کنار شما مشتریان محترم هستند تا هر گونه مشکل و ایرادات یخچال و فریزر شما را رفع نمایند. برای ثبت درخواست عیب یابی و یا سرویس دوره ای، می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در همین وب سایت با مشاوران و کارشناسان صبور ما ارتباط برقرار کنید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر یخچال زیمنس در اهواز:

تعمیر یخچال زیمنس در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06134470344

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *