مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال دوو در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال دوو در شیراز

برند دوو یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال دوو در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال دوو ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های دوو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال دوو برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال دوو
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز
تعمیرات یخچال دوو در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال دوو در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز

یکی از اصلی ترین مواردی که در برگزیدن خدمات تعمیرات یخچال فریزر هر نوعی که باشد، اهمیت به مشخصات خدمات است، رفع ایرادات یخچال خود به تنهایی مشکلات بسیاری دارد، حتما باید شرکت و تعمیر کارهایی را یافت کنیم که خاطرمان از کیفیت کار آن ها آسوده باشد.

 ما به طور کلی تضمین می کنیم که نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز نمونه است. این نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز صفر تا صد مشکل شما را برطرف خواهد کرد. یخچال حتی اگر بهترین هم باشد یک روز دچار مشکل خواهد شد. ما در این مقاله قصد داریم درمورد انواع خرابی یخچال و تعمیر یخچال در شیراز به کمک نمایندگی یخچال دوو در شیراز توضیحاتی کامل دهیم.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز

رفع گرمای یخچال توسط نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز

از موضوعات رایج دارندگان یخچال فریزر این مورد است که احساس می کنند یخچال به مقدار کافی خوراکی ها را خنک نگه داری نمی کند یعنی در واقع مواد غذایی گرم است. این اختلال مربوط به مسائل فنی و غیر فنی است که هرچه زودتر باید به نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز گزارش دهید.

احتمال دارد با رعایت کردن بعضی از موضوعات ، مشکل سرد نشدن یخچال شما رفع شود. و برای تعمیر آن اقدام نکنید‌. اما راهکار مناسب این است که یک شبانه روز یخچال را از برق در بیاورید و درب  یخچال را باز نگه دارید پس از یک شبانه روز مجدد دست به کار شوید.

 اگر مشکل برطرف نشد باید بگویید نیروهای با تجربه از نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز این مشکل را رفع کند. ما به شما اطمینان می دهیم که سریعا نمایندگی یخچال دوو در شیراز این مشکل را به طور باور نکردنی حل خواهد کرد.

تنظیم درست دمای یخچال توسط نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در شیراز

یکی از علت های سرد نشدن یخچال این می باشد که دمای یخچال را به خوبی تنظیم نکرده اید و یا در منزل کودک یا فردی آن را دستکاری کرده است. در فصل سرد زمستان باید یخچال روی  ۳ درجه سانتی گراد تنظیم گردد و در هوای بسیار گرم تابستان روی ۲ درجه تنظیم شود.

 اگر نتوانستید از بسش بر بیایید باید از نیرویی در نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز کمک بگیرید. بعضی مواقع احتمال دارد اشخاص از دمای معمولی و درست یخچال اطلاعی نداشته باشند و دمای یخچال روی ۶ درجه سانتی گراد تنظیم شده باشد.

 پس دمای یخچال را به درستی ارزیابی کنید. حتی می توانید از شخص متخصص از نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز کمک بگیرید. تنظیم نادرست یخچال می تواند نیروی زیادی به کمپرسور یخچال وارد کند و شما برای تعمیر یخچال اقدام کنید. اندکی برای پی بردن خرابی یخچال خود وقت بگذارید و از نمایندگی یخچال دوو در شیراز بخواهید یخچال را عیب یابی کند.

نمایندگی یخچال دوو در شیراز

مقدار زیاد مواد غذایی

زمانی که خوراکی های زیادی درون یخچال قرار دهید احتمال دارد بر روی کمپرسور یخچال نیروی زیادی را وارد کند و همین موضوع موحب می شود برای تعمیر یخچال به درستی کار نکند‌. تلاش کنید در قرار دادن مواد غذایی خود در یخچال اندکی فرصت دهید تا دمای یخچال به دمایی مناسب برسد.

 اگر با این اطلاعات باز هم مشکلی ایجاد شد سرویس کار متخصص از نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز حاضر است خدمات رسانی کند. شما با تماس به نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز می توانید مشکل را به راحتی برطرف کنید. کاملا تضمین می کنیم نمایندگی یخچال دوو در شیراز ایرادات یخچال شما را در اولین فرصت رفع می کند.

خدمات تعمیرات یخچال

می توان بیان کرد که اکثر خدمات مرتبط با تعمیرات به نوعی هستند که در محل انجام می شود و دیگر نیازی به جا به جایی یخچال نیست. ولی درست است بدانید که در بعضی مواقع احتمال دارد نیاز به تعمیر کمپرسور یخچال شود که در همچین موقعی تعمیرکار یخچال نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز باید آن را باز کند و عیب های ایجاد شده را بر طرف کند.

 تعمیرات یخچال های قدیمی اصولا اندکی سخت تر از تعمیر یخچال های امروزی و جدید هستند. کمبود قطعه های داخل یخچال قدیمی و مهارت خاص برای سرویس آن ها منتهی به سخت تعمیر شدن یخچال های قدیمی می شود. ما به شما قول می دهیم نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز گزینه عالی است. نمایندگی یخچال دوو در شیراز  بسیار پر مخاطب می باشد.

بالا بودن درجه یخچال

بالا بودن درجه یخچال یک مشکل بزرگی است که بیشتر اشخاص را نگران می کند. اصولا توصیه می شود که دمای یخچال زیر ۳۹ درجه فارنهایت با  ۳ درجه سانتی گراد باشد. دمای مورد قبول فریزر زیر صفردرجه فارنهایت یا زیر ۱۶ درجه سانتی گراد است.

 در این زمینه باید به نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. زیاد بودن درجه یخچال می تواند دلیل های بسیاری داشته باشد. احتمال دارد دلیل مشکلات یخچال معیوب یودن ترمو فیوز، معیوبی المنت و خرابی خازن، خرابی برد یخچال و غیره باشد. باید برای رفع این موضوع بخواهید نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز مشکل را برطرف کند. نمایندگی یخچال دوو در شیراز توانسته رضایت افراد زیادی را بدست بیاورد.

تعمیر یخچال دوو در شیراز

خرابی نیروی محرکه فن اپراتور

دلیل زیاد بودن درجه یخچال و کم بودن دمای آن ممکن است به علت خرابی و معیوب بودن نیروی محرکه فن اپراتور باشد. اگر این بخش از یخچال مشکل داشته باشد می تواند موجب عدم جریان هوای درون یخچال شود. پس دمای درون یخچال به اندای لازم خنک نخواهد بود.

 با تهیه کمپرسور جدید و عوض کردن آن با کمپرسور معیوب می توانید به آسانی این موضوع را حل کنید و از بالا بودن درجه یخچال پیشگیری کنید. البته همه ی این مسائل به نظر یک نیروی متخصص در نمایندگی یخچال دوو در شیراز بستگی دارد.

سخن آخر

عزیزان ما در این محتوا سعی کردیم در ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال دوو در شیراز، رفع گرمای یخچال، تنظیم درست دمای یخچال و غیره توضیحاتی کامل دهیم. هیچ دغدغه ای نداشته باشید و بدانید نمایندگی که ما معرفی کردیم بهترین است. اگر سوالی داشته باشید می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال دوو در شیراز:

تعمیر یخچال دوو در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *