مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال دوو در رشت

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت | خدمات سرویس و تعمیر یخچال دوو در رشت

برند دوو یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال دوو در رشت با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال دوو در رشت ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در رشت بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های دوو باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال دوو برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال دوو
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در رشت
تعمیرات یخچال دوو در رشت

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال دوو در رشت:

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت

یخچال از جمله وسایل برقی محسوب می شود که شرایط گوناگون و موارد مختلف می تواند باعث صدمه دیدن قطعات آن شده و فعالیت طبیعی این دستگاه را به مخاطره اندازد. آسیب می تواند از جزیی ترین قطعه که واشر بوده تا مهمترین قطعه که کمپرسور و موتور است را درگیر کند.

هر اقدام نادرستی که توسط کاربر انجام گیرد می تواند بر روی قسمتی از یخچال اثر بد بگذارد؛ به طور مثال، باز و بسته کردن پیاپی یخچال بر روی درب آن فشار وارد کرده به گونه ای که می تواند واشر یخچال را کشیده و یا پاره نماید، اما در صورت احتیاط شدید هنگام باز و بسته کردن و این که فقط در مواقع ضروری به باز کردن درب اقدام شود، سبب می شود که یک واشر بتواند بالغ بر پنج سال عمر کند.

خرابی کمپرسور و دیگر قطعات مهم نیز بر اثر تخریب هر قطعه ایجاد می شود، اعمال فشار بر روی اجزای یخچال می تواند به از کار افتادن آن ها منجر شود.

علاوه بر این خرابی می تواند در قسمت اتصالات رخ دهد جایی که کابل های رنگی تعبیه شده به درستی وظایف خود را انجام نداده و برق از کمپرسور نتواند انتقال یابد.

بنابراین باید با نمایندگی یخچال دوو در رشت ارتباط گرفت و از آن ها خواست تا با ارسال کارشناس به محل، دلیل اشکال به وجود آمده را از طریق نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت مشخص کند.

بعد از مشخص شدن قطعه صدمه دیده که می تواند مربوط به کمپرسور، کندانسور، اپراتور، بدنه یخچال و غیره بوده نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت انجام می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت

از کار افتادن یخچال سالم بعد از مدتی خاموش بودن

 شاید این مشکل برای شما پیش آمده باشد که هنگام خروج از منزل برای چند روز به دلیل ترس از اتصالات برق، یخچال خود را کشیده و راهی سفر می شوید، بعد از اتمام مسافرت و برگشتن با روشن کردن یخچال، متوجه می شوید که یخچال عملا هیچ هوای خنکی در آن وجود ندارد، اولین چیزی که به ذهن شما می آید اشکالات درونی یخچال و موتور آن بوده که مساله ای  نگران کننده است و آن را با نمایندگی یخچال دوو در رشت در میان می گذارید.

 اما در جریان نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت و بررسی دقیق کارها توجه به سمت لوله های گاز می رود. بنابراین دلیل اصلی از کار افتادن یخچال سالم بعد از مدتی خاموش بودن، صدمه دیدن لوله ها است.

از آن جایی که اکثر این لوله ها از مس ساخته شده، به دلیل قرار گرفتن طولانی در محیط و فضای باز اکسایش پیدا کرده و و سوراخ شده اند، به همین دلیل گازی که برای خنک کردن فضای یخچال درون لوله ها در حال انتقال هستند به طور کامل خالی شده است.

به همین دلیل هنگام نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت، کلیه لوله ها جدا شده و لوله های جدید جایگزین لوله های قبلی خواهد شده و و مخازن و لوله های موجود پر از گاز خواهد شد.

با انجام این فعالیت ها در نمایندگی یخچال دوو در رشت، نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت با موفقیت انجام شده و یخچال دوباره راه اندازی می شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در رشت

برطرف کردن مشکل خاموش و روشن شدن دستگاه در نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت

یخچال بعد از یک الی دو سال ازشروع کار آن، ممکن است به طور مکرر درگیر مشکل روشن و خاموش شدن پیاپی شود به این صورت که از زمان شروع به کار حداقل 20 دقیقه زمان برده و بعد از پایان 20 دقیقه یخچال به مدت 10 دقیقه خاموش شده و این عمل در طول شبانه روز تکرار شود این مورد می تواند دلیل اصلی حاضر شدن متخصص نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت درون محلی که یخچال در آن قرار گرفته جهت انجام نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت رخ دهد.

هنگام بررسی نقایص در نمایندگی یخچال دوو در رشت، برد الکترونیکی دلیل این مشکل اعلام می شود. با توجه به این که برد الکترونیکی هدایت گر قطعات دیگر بوده و وظایف همه آن ها در برد تعریف شده است، هنگامی که تنظیمات مربوط به آن اشکال پیدا کند، خاموش و روشن شدن های نا به هنگام به وجود می آید که فقط با نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت سعی بر از بین بردن مساله کرد.

راه از بین بردن مشکل فقط با نمایندگی تعمیر یخچال دوو و تنظیم دوباره برد الکترونیکی انجام می گیرد. تنظیم برد الکترونکی باید توسط کارشناس نمایندگی یخچال دوو در رشت انجام شود.

تعمیرات یخچال دوو در رشت

عیب یابی کمپرسور در نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت

در نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت کمپرسور به طور کامل توسط کارشناسان مهندسی شده تا در هنگام نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت عیب آن آشکار شود.

اختلال هایی که درون کمپرسور ایجاد می شود منشا های متفاوتی دارد، گاهی منشا این مشکل می تواند کمبود گاز باشد و گاهی مشکل به شکستن یک پره از پنکه کمپرسور بر می گردد در موارد دیگر مشکل می تواند کابل های انتقال برق کمپرسور را درگیر نماید، تمامی نقایص به وجود آمده باعث کاهش راندمان کمپرسور شده تا جایی که بعد از یک الی دوبار مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت، و تعمیر هر جز صدمه دیده کمپرسور، در مرحله بعد باید کل کمپرسور مورد هدف قرار گرفته و به جای آن یک قطعه نو گذاشته شود.

کمپرسور به طور مستقیم با دمای یخچال مرتبط است، به نحوی دمای پایین یخچال به آن بستگی دارد البته دمای خیلی پایین در قسمت یخچال خود می تواند عامل مشکل تلقی شود زیرا کمپرسور باید اقدام به خلق یک دمای متعادل در قسمت یخچال نماید دمایی که نه در آن انجماد به وجود آید و شرایط فاسد شدن مواد غذایی فراهم شود به طر معمول دما 4 درجه سانتی گراد در تابستان و 7 درجه سانتی گراد دمایی متعادل است، اگر کمپرسور نتواند دمای مناسب را فراهم کند، خطا رخ داده و باید در نمایندگی یخچال دوو در رشت پیگیری صورت گیرد. هنگامی که دمای یخچال به طور غیر عادی افزایش یابد در نمایدنگی تعمیر یخچال دوو در رشت این مشکل روشن شده و عملیات تعمیر یخچال در رشت آغاز می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر یخچال دوو در رشت:

تعمیر یخچال دوو در رشت | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر رشت ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 01333262639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *