.

مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز

برند بلومبرگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال بلومبرگ در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال بلومبرگ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های بلومبرگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال بلومبرگ
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز
نمایندگی تعمیر تخصصی یخچال بلومبرگ در شیراز توسط تکنسین های متخصص و مجرب

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز

یخچال یکی از وسایل اساسی و ضروری در خانه است که از مواد غذایی نگهداری می‌کند و نیز آب سرد و یخ را برای خانه تولید می‌نماید. با توجه به اهمیت یخچال در خانه بروز مشکل در آن موجب نگرانی‌های زیادی می‌گردد، یخچال بلومبرگ از برندهای مشهور در ساخت یخچال می‌باشد که نمایندگی‌های معتبری در سراسر کشور دارد مانند نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز که انواع خدمات مربوط به عیب‌یابی و تعمیر یخچال بلومبرگ را به مشتریان خود ارائه می دهد.

یخچال بلومبرگ هم مانند سایر وسایل آشپزخانه پس از مدتی استفاده ممکن است دچار خرابی و مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد برای تعمیر یخچال بلومبرگ و عیب‌یابی مشکل آن می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز مراجعه نمایید.

مرکز تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز

علت منجمد نکردن فریزر یخچال

زمانی که فریزر بلومبرگ مواد غذایی را منجمد نمی‌کند علت‌های گوناگونی دارد از جمله اینکه ممکن است دمای فریزر روی حالت گرم قرار گرفته باشد که در این صورت باید دمای فریزر را زیاد کرد. و یا شاید ترموستات یخچال خراب شده باشد که موجب منجمد نشدن فریزر شده است. و یا اینکه شارژ گاز فریزر خالی شده باشد، شاید علت آن این باشد که لاستیک دور در یخچال دچار پارگی و خرابی شده است و یا فن یخچال دچار اختلال شده است و یا اینکه دیفراست یخچال به‌درستی عمل نمی‌کند به هر حال برای پیدا کردن مشکل منجمد نشدن فریزر باید به تعمیرکار متخصص مراجعه نمود.

در صورتی که فریزر شما مواد غذایی را به‌درستی منجمد نمی‌کند و نمی‌توانید مشکل آن را دریابید می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال در شیراز تماس بگیرید تا مشکل یخچال شما را در مدت زمان کمی برطرف نمایند. مرکز تعمیرات یخچال بلومبرگ در شیراز آمادۀ خدمت‌رسانی به مشتریان خود در زمینه تعمیر یخچال بلومبرگ در هر نقطه‌ای از شهر شیراز است.

چرا موتور یخچال بلومبرگ یکسره کار میکند؟

شاید دلیل یکسره کار کردن موتور یخچال این باشد که در یخچال زیاد باز و بسته می‌شود و به همین علت کارکرد یخچال بالا می‌رود و موتور آن یکسره کار می‌کند. و یا علت آن این باشد که لاستیک و یا واشر در یخچال خراب شده باشد که در این صورت باید لاستیک آن تعویض گردد. برای تعویض لاستیک یخچال خود می‌توانید با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز در تماس باشید.

اگر یخچال در جای خود به‌درستی تراز نشده باشد نیز می‌تواند موجب یکسره کار کردن موتور یخچال شود. که در این صورت باید یخچال را به‌درستی تراز کرد. و یا اینکه دلیل یکسره کار کردن موتور یخچال بلومبرگ ممکن است این باشد که فاصلۀ یخچال با دیوار کم است و هوای گرمی در اطراف یخچال باشد و در واقع یخچال امکان تنفس را ندارد و همین گرمای اطراف آن موجب یکسره کار کردن موتور شود.

اگر این موارد را بررسی کردید و باز هم متوجه علت یکسره کار کردن یخچال بلومبرگ نشدید نگران نباشید شما می‌توانید به‌راحتی عیب یابی یخچال خود را به تعمیرکاران ماهر نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز بسپارید.

نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در شیراز

دلیل نوسان درجه در یخچال بلومبرگ چیست؟

بروز این مشکل در یخچال بلومبرگ شاید به این دلیل باشد که کمپرسور یخچال خراب شده است که در این صورت باید کمپرسور یخچال توسط تعمیرکار مجرب بررسی شود. دلیل دیگر می‌تواند عدم کارکرد درست ترموستات یخچال بلومبرگ باشد. که موجب نوسان در درجه یخچال شده است. در صورت بروز اختلال در ترموستات باید این قسمت توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود و اگر نیاز داشت باید آن را تعویض نمود. در صورتی که ترموستات یخچال شما نیاز به تعویض داشته باشد. می‌توانید با کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز در ارتباط باشید.

شاید دلیل نوسان درجۀ یخچال وجود اختلال در سیم‌های برقی و اتصالات برقی یخچال باشد که باید توسط یک تعمیرکار باتجربه بررسی و چک شود. اگر یخچال شما دارای مشکل نوسان درجه است . به هیچ عنوان خود آن را دستکاری نکنید زیرا ممکن است به قسمت‌های دیگر یخچال آسیب بزنید بهتر است. در صورت بروز این مشکل با کارشناسان تعمیر در تماس باشید.

مرکز تعمیرات یخچال بلومبرگ در شیراز

دلیل کار نکردن فن یخچال بلومبرگ

یکی از علل کار نکردن فن یخچال بلومبرگ ممکن است که تجمع گرد و غبار در پره‌های فن یخچال باشد که کارایی فن را دچار اختلال و مشکل کرده باشد. که در این صورت باید هر چند مدت یکبار یخچال از این نظر سرویس شود و پره‌های فن یخچال تمیز گردد. شاید به‌دلیل حمل و نقل یخچال پره‌های فن آن صدمه دیده باشد که در این صورت باید فن یخچال را تعویض نمود. توجه داشته باشید که اگر فن یخچال نیاز به تعویض داشته باشد به هیچ وجه خود آن را دستکاری نکنید. زیرا این کار باید توسط تعمیرکار  متخصص تعویض گردد برای این کار می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز مراجعه کنید.

جمع شدن آب در کف یخچال بلومبرگ می‌تواند به این دلیل باشد که آبسردکن  و یا یخ‌ساز آن بیش از اندازه پر شده باشد که موجب تجمع آب در یخچال شده است.  و یا شاید علت آن ورود رطوبت و گرما به داخل یخچال باشد که سبب به وجود آمدن قطره‌های آب و تجمع آن در قسمت کف یخچال باشد. و یا اینکه مسیر تخلیۀ یخچال و اتصالات مربوط به آن مسدود شده‌اند که باعث بروز این مشکل شده است. در این صورت باید همۀ اتصالات مربوط به مسیر تخلیه یخچال  توسط تعمیرکار ماهر مورد بررسی قرار بگیرد و مشکلات مربوط به آن رفع گردد.

نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال بلومبرگ در شیراز:

تعمیر یخچال بلومبرگ در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297