مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال امرسان در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال امرسان در شیراز

برند امرسان یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال امرسان در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال امرسان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های امرسان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال امرسان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال امرسان
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات یخچال امرسان در شیراز
تعمیر یخچال امرسان در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال امرسان در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز

آشپزخانه اصلی‌ترین جای خانه است و می‌توان گفت قلب خانه به‌حساب می‌آید. وسایلی که در آشپزخانه قرار دارند جزء ضروری‌ترین وسایل برای انسان‌ها هستند؛ زیرا اساسی‌ترین نیازهای انسان در در طول روز از طریق آشپزخانه تأمین می‌شود. یکی از وسایل مهم و ضروری آشپزخانه یخچال است. این وسیله برای نگهداری و خنک کردن مواد غذایی مختلف به کار می‌رود. یخچال امرسان یکی از برندهای مشهور تولید یخچال است که نمایندگی‌های گوناگونی در سراسر کشور مانند نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز دارد.

نمایندگی یخچال امرسان در شیراز انواع خدمات مربوط به تعمیر یخچال امرسان را توسط متخصصان با تجربه در این زمینه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یخچال امرسان مانند هر وسیله‌ای دیگر ممکن است بعد از مدتی به دلایلی دچار خرابی و مشکل شود. گاهی ممکن است این خرابی جزئی باشد و افراد با مطالعۀ دفترچۀ راهنمای آن بتوانند مشکل آن را برطرف کنند اما زمانی نیز مشکل جدی است و برای درست کردن یخچال باید به تعمیرکار با تجربه مراجعه نمود. اگر یخچال امرسان شما دچار مشکل و خرابی شده است می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در شیراز

علت برفک زدن یخچال بدون برفک امرسان در نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز

یکی از دلایل برفک زدن یخچال بدون برفک خراب شدن و یا از بین رفتن لاستیک در یخچال است. این لاستیک حالت آهنربایی دارد و به در یخچال می‌چسبد و اصلی‌ترین بخش در نگهداری سرمای داخل یخچال امرسان به‌حساب می‌آید. زمانی‌که این لاستیک خراب شود و یا دچار پارگی گردد بر بدنۀ در یخچال به درستی نمی‌چسبد و کارکرد یخچال را دچار مشکل می‌کند و موجب می شود تا هوای سرد داخل یخچال به بیرون برود و هوای گرم اطراف یخچال به داخل یخچال وارد شود و این موجب اختلال در سیستم سرمادهی یخچال می شود و باعث می شود یخچال برفک بزند.

برای اینکه این مشکل حل شود باید لاستیک در یخچال تعویض شود. این کار باید توسط تعمیرکار دارای تجربه مانند تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز انجام گیرد. اگر یخچال شما مشکل برفک زدن دارد برای حل مشکل آن می‌توانید با  نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز تماس بگیرید. نمایندگی یخچال امرسان در شیراز انواع مختلف تعمیرات یخچال امرسان در شیراز را توسط تعمیرکاران باتجربه انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز

نشانههای خرابی برد یخچال امرسان

یکی از علائم خرابی برد یخچال امرسان این است که در قسمت نمایشگر یخچال تعدادی کد خطا آشکار می‌شود و یا اینکه چراغ برد روشن نمی‌شود که نشان‌دهندۀ خراب شدن آن است. یکی دیگر از نشانه های خراب شدن برد یخچال برفک زدن یخچال فریزر امرسان است. زیرا یکی از وظایف برد یخچال کنترل برفک زدن آن و نیز مانع شدن از ایجاد برفک و یخ در یخچال است. از دیگر علائم خرابی برد یخچال شنیده شدن صداهای ناخوشایند و غیرعادی برای مدت طولانی در یخچال است.

از نشانه‌های رایج در وجود مشکل در برد یخچال امرسان بروز اختلال در قسمت فن اپراتور است اگر مشکلات برد برطرف نگردد می‌تواند به مرور زمان به بخش‌های مختلف یخچال آسیب برساند. بنابراین اگر برد یخچال شما دچار مشکل شده است و کارکرد خوبی ندارد می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز رجوع کنید تا مشکل برد یخچال شما را پیدا کرده و اقدام به رفع آن نمایند.

مرکز تعمیرات یخچال امرسان در شیراز

دلایل سرد نکردن یخچال  فریزر امرسان در نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز

سرد نکردن فریزر یخچال امرسان ممکن است علّت‌های مختلفی داشته باشد. از مهم‌ترین آنها می‌توان به این اشاره کرد که امکان دارد دمای یخچال فریزر امرسان به‌درستی تنظیم نشده باشد. با تغییر فصل باید دمای یخچال نیز مناسب با آن فصل تنظیم گردد. دلیل دیگر می‌تواند این باشد که یخچال بیش از ظرفیتش پُر است و همین موجب شده است تا فریزر امرسان گرم شود و نتواند هوای سرد بیشتری تولید کند و یا اینکه مواد غذایی راه خنک سازی هوا را مسدود کرده‌اند. و یا اینکه لاستیک در یخچال به‌درستی نچسبیده است و خراب است که باید آن را تعویض نمود. و یا اینکه ممکن است کمبود گاز دلیل سرد نشدن یخچال فریز باشد در این صورت باید نسبت به شارژ مجدد آن اقدام نمود.

برای شارژ گاز یخچال فریزر می‌توانید با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در شیراز در تماس باشید تا به‌راحتی گاز یخچال فریزر را شارژ نمایند. سرد نکردن یخچال و فریزر امرسان دلایل گوناگونی ممکن است داشته باشد از جمله می‌توان به این موارد اشاره کرد 1ـ وجود مشکل و خرابی در فن کمپرسور یخچال فریزر 2ـ خرابی فن اپراتور یخچال فریزر3ـ وجود عیب و اختلال در کمپرسور و رله یخچال و…  بنابراین اگر یخچال شما به‌درستی سرد نمی‌کند می‌توانید پیدا کردن علّت آن و نیز تعمیر آن را  به نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز بسپارید. نمایندگی یخچال امرسان در شیراز خدمات مختلف تعمیر انواع یخچال را توسط تعمیرکاران ماهر انجام می‌دهد.

مرکز تعمیر یخچال امرسان در شیراز

علت صدای زیاد یخچال فریزر امرسان

یکی از دلایل مهم وجود صدای غیرطبیعی در یخچال فریزر امرسان این است که پره‌های فن اپراتور یخچال فریزر با برفک برخورد می‌کند و یا اینکه علت صدا کثیف بودن پره‌ها به دلیل عدم سرویس به‌موقع آن‌ها می‌باشد. و یا ممکن است علت این صدا به موتور یخچال ارتباط داشته باشد. موتور یخچال ممکن است به علت فرسوده شدن و یا عدم روغن کاری به‌موقع صدای زیادی بدهد که برای برطرف شدن آن باید یخچال سرویس شود.

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در شیراز با استفاده از تعمیرکاران ماهر و باتجربه انواع خدمات مربوط به تعمیر یخچال امرسان در شیراز را انجام می دهند. توجه داشته باشید که اگر مشکلات یخچال شما جزئی نباشد برای درست کردن آن حتماً به تعمیرکار با مهارت بالا نیاز دارید و خود هیچگاه نمیتوانید مشکل یخچال را برطرف کنید برای رفع مشکلات مربوط به یخچال امرسان می‌توانید هر لحظه با نمایندگی یخچال امرسان در شیراز در تماس باشید تا مشکلات یخچال شمار عیب‌یابی کرده و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال امرسان در شیراز:

تعمیر یخچال امرسان در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297