مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

برند اسمگ یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال اسمگ در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال اسمگ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های اسمگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال اسمگ برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال اسمگ
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال اسمگ در شیراز
مرکز تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال اسمگ در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

برند اسمگ یکی از برندهای محبوب در ایران است که در زمینه یخچال نیز فعال است. مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات کورنیدو به دلیل ارج‌نهادن به نظر مردم و آرامش خاطر آنها، باکیفیت‌ترین خدمات را برای این برند ارائه کرده است.

نمایندگی یخچال اسمگ در شیراز یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز با تکنسین‌ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس، نصب و تعمیر یخچال اسمگ در شیراز می‌باشد و به‌صورت شبانه‌روزی و بدون وقفه به ارائه خدمات می‌پردازد.

مرکز تعمیر یخچال اسمگ در شیراز تعمیر، نصب و سرویس

برند اسمگ یکی از برندهای محبوب در ایران است که در زمینه یخچال فعالیت می‌کند. مرکز تخصصی نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز به دلیل احترام به نظر مردم و راحتی آنها خدمات این برند را با بالاترین کیفیت ارائه کرده است.

مرکز نمایندگی برند اسمگ یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد با تکنسین‌ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس و تعمیر یخچال اسمگ در شیراز می‌باشد و به‌صورت شبانه‌روزی و بدون وقفه به ارائه خدمات برای مشتریان محترم می‌پردازد.

سرویس این دستگاه‌ها بدون نیاز به جابه‌جایی در محل انجام می‌شود تا زمانی که هزینه نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز ۲۰ درصد برای مشتریان عزیز کاهش یابد.

تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

۹ دلیل برای انتخاب نمایندگی تعمیرات یخچال اسمگ در شیراز

۱- داشتن تکنسین با حداقل ۸ سال سابقه کار و متخصص در تعمیرات یخچال اسمگ

۲- تکنسین‌هایی که دوره را دیده‌اند و با زبان آشنا هستند

۳- حداقل زمان رسیدن به منزل و شرکت با توجه به زمان تعیین شده شما

۴- گارانتی و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۵- استفاده از قطعات فابریک و اورجینال

۶- سرویس‌دهی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل رسمی و جمعه‌ها

۷- تعمیر در محل (دستگاه هرگز از منزل شما خارج نمی شود).

دلایل اصلی مشتریان برای تعمیر یخچال محدود در شیراز

مشکلات رایجی که ممکن است برای یخچال رخ دهد می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال سرد نیست
 • يخچال صداي غيرعادي می‌دهد
 • یخ‌ساز یخچال به‌درستی کار نمی‌کند
 • یخچال‌ برق زیادی مصرف می‌کنند.

نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

ممکن است وسوسه شوید که خودتان یخچال خود را تعمیر کنید. فکر می‌کنید این کار باعث صرفه‌جویی در هزینه تعمیرکار می‌شود. اما شما خیلی در اشتباهید. کار بدون تخصص و مهارت شما تنها می‌تواند مشکل را افزایش دهد و بر میزان هزینه‌ها بیفزاید.

بهترین کار در چنین شرایطی این است که با نمایندگی تعمیر یخچال در شیراز تماس بگیرید. اگر برند اسمگ را در خانه خود دارید، دیگر نگران خدمات پس از فروش نخواهید بود. تنها کافی است در صورت بروز مشکل و نیاز به خدمات تخصصی با کارشناسان ماهر و مجرب ما در نمایندگی تعمیرات یخچال اسمگ در شیراز تماس بگیرید. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به برخی از رایج‌ترین خرابی‌های یخچال اسمگ و راهکارهای تعمیر یخچال اسمگ در شیراز می‌پردازیم.

تعمیرات یخچال اسمگ در شیراز

مشاهده و  علت کارنکردن یخ‌ساز 

یکی از امکانات تقریباً جدید در یخچال‌ها، قراردادن یخ‌ساز در آنها است. با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به اختصاص فضایی در فریزر خود برای نگهداری قالب‌های یخ ندارید. علاوه بر این، هر زمان که بخواهید یخ کافی در دسترس خواهید داشت. اما مشکل این قسمت می‌تواند برای شما هم مشکل‌ساز باشد.

خرابی یخ‌ساز می‌تواند دو دلیل متفاوت داشته باشد. دلیل دیگر خرابی موتور یخ‌ساز است. تعمیرات موتور را همیشه به کارشناسان ماهر و متخصص در این امر بسپارید.

بررسی علت دمای بالای فریزر 

اگر دمای هوای قسمت فریزر از حد معینی بالاتر رود، مواد غذایی منجمد نمی‌شوند. در چنین شرایطی قبل از کمک‌گرفتن از نمایندگی یخچال اسمگ در شیراز، نگاهی به تنظیمات دمای فریزر بیندازید. پس از آن از سالم‌بودن لاستیک‌های اطراف در و بسته‌بودن کامل آن اطمینان حاصل کنید. تبادل هوا با محیط بیرون از خنک ماندن فریزر جلوگیری می‌کند.

در مرحله بعد باید از شارژ گاز اطمینان حاصل کرد و سلامت کمپرسور را بررسی کرد. همچنین به‌خاطر داشته باشید که خرابی فن و سیستم یخ‌زدایی کار نمی‌کند. اگر با وجود بررسی تمامی این موارد مشکل شما همچنان پابرجاست، از کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر یخچال سمگ در شیراز کمک بخواهید.

مرکز تعمیرات یخچال اسمگ در شیراز

بررسی علت برفک یخچال اسمگ

برفک اغلب آزاردهنده است. در مدل‌های جدید یخچال به‌ندرت شاهد تشکیل قالب هستید، اما اگر این اتفاق زیاد می‌افتد، باید متوجه شوید که ایراد دارد. در چنین شرایطی ابتدا ترموستات و سنسورهای مربوطه را بررسی کنید. پس از آن به سراغ فن رفته و سپس از سالم‌بودن لاستیک‌های اطراف درب مطمئن شوید.

خرابی قطعاتی مانند ترمودیسک یا ایراد در المنت نیز می‌تواند در این مشکل مؤثر باشد. در نهایت با ادامه این وضعیت باید به سراغ تعمیرات برد برق برویم. برای این امر با نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز دراسرع‌وقت تکنسین جهت ارائه خدمات به محل موردنظر اعزام می‌گردد.

علت انتخاب مرکز تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

برخلاف سایر شرکت‌هایی که نقش واسطه بین مشتری و تکنسین را ایفا می‌کنند و هیچ‌گونه تعهدی در قبال خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، تعمیرات یخچال مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ۱۵۰ روزگارانتی بر عهده می‌گیرد. از جمله مشکلات رایجی که نیاز به تعمیرکار یخچال دارد می‌توان به صدای غیرعادی یخچال، کارنکردن کمپرسور یخچال، خرابی یخ‌ساز، روشن‌نشدن دستگاه و… اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز سالیان متمادی است که به پشتیبانی و خدمات‌رسانی به مشتریان محصولات یخچال می‌پردازد و توانسته است خاطره خوبی از ارائه خدمات یخچال سایدبای‌ساید در طول سالیان فعالیت در این زمینه در ذهن مشتریان خود ایجاد کند. این مرکز با دارابودن متخصصین حرفه‌ای در تعمیر سایدبای‌ساید انواع یخچال و فریزر توانسته است نمایندگی یخچال اسمگ در شیراز را در مرکز تعمیرات مجاز کلیه به‌صورت مرحله‌به‌مرحله انجام دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز

سخن پایانی

نمایندگی تعمیر یخچال اسمگ در شیراز با بهره‌گیری از تکنسین‌های مجرب و سرویس‌کاران توانسته‌ایم در زمینه نمایندگی یخچال سنگ در شیراز به‌صورت کاملاً تخصصی به شهروندان و مشتریان محترم خدمات ارائه دهیم. سرعت ارائه خدمات، ارائه قیمت مناسب زیر نظر نهادهای نظارتی و کیفیت بالای خدمات را وظیفه و اساس کار خود قرار داده است.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال اسمگ در شیراز:

تعمیر یخچال اسمگ در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07138330976