مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز | خدمات سرویس و تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز

برند آرچلیک یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال آرچلیک، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شیراز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های آرچلیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال آرچلیک برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز:

1- دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال آرچلیک

2- تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3- سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4- حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

5- تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

6- ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

7- استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

8- سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 

9- تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در شیراز
تعمیرات یخچال آرچلیک در شیراز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • یخچال فریزر سرما ندارد
  • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
  • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
  • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
  • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
  • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
  • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
  • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز

در زمان های قدیم انسان ها برای نگهداری مواد غذایی و خوراکی، آن ها را خشک می کردند و گاهی وقتا در فضا های خنک تا چند مدتی نگه داری می کردند. با گسترش های بشر در علم و تکنولوژی و پیدایش ابزاری به اسم یخچال برای هر خانه ای تهیه شد.

 هر ابزاری که توسط بشر ایجاد شود دائمی نبوده و یک روزی احتمال دارد از کار بیفتد و عملکرد درستی نداشته باشد. ما در این مقاله قصد داریم در ارتباط با انواع مشکلات مشکلات یخچال و تعمیر یخچال در شیراز توسط نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز صحبت کنیم.

نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز

رفع خرابی برد الکترونیک یخچال

در یخچال های امروزه که دارای صفحه هوشمند هستند اگر برد الکترونیک خراب شود. هشدار به شکل کد روی صفحه هوشمند یخچال نشان داده می شود. برای اینکه مطمئن شوید آن کد به خرابی یخچال شما ارتباط دارد باید به نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

اگر از سالم بودن کابل برق مطمئن هستید و یخچالتان روشن نمی شود قطعا عیب از برد می باشد. اگر از یخچال صدای زیادی آمد و برای شما آن صدا عجیب بود بدون شک ایراد از برد الکترونیک است. باید کاملا برد یخچال را به دست تعمیرکاران متخصص در نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز بسپارید تا تعمیر کنند.

برطرف شدن برفک زدایی در یخچال توسط نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز

 یخچال های قدیمی اگر در محیطی گرم باشند برفک می زنند. چون که هر دفعه با باز و بسته کردن درب آن مقدار بسیاری از رطوبت وارد یخچال می شود. موضوع دیگری که در این شرایط احتمال دارد باشد این است که لاستیک های متصل به اطراف درب یخچال دچار مشکل شده باشند.

 اصلا نباید خودتان را نگران کنید زیرا دفرمه شدن درب با آب جوش برطرف می شود و دوباره مثل اول خواهد شد. تنها در موقعیتی لاستیک ها بی بهره هستند که پاره شده باشند‌. اگر لاستیک ها پاره بودند باید آن را تعویض کنید. اگر مشکل شما حل نشد باید از نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در شیراز بخواهید تا تعمیر کنند. دلیل این مشکل در یخچال های امروزی برفک زدایی نکردن یخچال است که با تعمیر یا عوض کردن آن از به وجود آمدن برفک راحت خواهید شد. از اصلی ترین قسمت های سیستم برفک زدا المنت است.

  باید از نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز بخواهید که این مشکل را فورا رفع کنند. فیوز حرارتی که موظف است دمای یخچال را ارزیابی کند.

از دیگر علت های برفک زدایی نکردن یخچال هم  معیوب بودن فیوز حرارتی به حساب می آید. توجه داشته باشید اگر سنسور برفک زدا مشکل پیدا کند این قطعه به درستی کار نمی کند احتمال هم دارد دیگر کار نکند. اگر این مشکلات را به نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز گزارش دهید به طور حرفه ای تعمیر می کنند.

تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز

سرد نبودن آبسردکن یخچال

یکی از علت های کارآیی نا مناسب و سرد نبودن آب مصرفی از آب سرد کن یخچال می تواند مربوط به مشکل ترموستات باشد. حتی در این باره هم می توانید به نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود. معیوب بودن ترموستات سبب گرم شدن فضای درون یخچال می شود.

از این راه می توان فهمید موضوع معیوب بودن آب سرد کن به ترموستات ارتباط دارد. اگر این مورد خیلی برای شما اهمیت داشت می توانید با نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز بخواهید تا برای شما تعمیر کنند. یکی دیگر از علت های کارآیی نا مناسب آبسرد کن می تواند موجب بی نظمی در کارآیی برد آبریز یخچال باشد. در هر صورت بدانید نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز در هر زمینه ای تخصص دارد و اطمینان داشته باشید یخچال شما کاملا تعمیر خواهد شد.

اگر غذای شما پیش از تاریخ انقضا خراب شد یخچالتان مشکلی دارد

اگر خوراکی و مواد غذایی خیلی زود خراب می شوند این معنا را دارد که یخچال شما به زودی از کار خواهد افتاد پس باید به نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز ارتباط برقرار کنید تا توضیحات لازم را به شما بدهند. اول باید تنظیمات یخچال را چک کنید که مطابق گفته متخصصان دمای یخچال باید حدود ۳۶ تا ۴۰ درجه باشد و اگر دمای یخچال در حالت عادی خود باشد.

 قدم بعدی چک کردن درب یخچال است و برای اینکه لاستیک های روی  درب یخچال سالم بماند باید همیشه آن ها را پاکیزه نگهدارید اما اگر باز نتیجه ای نگرفتید باید به متخصصی از نمایندگی تعمیرات یخچال آرچلیک در شیراز بگویید تا بررسی کنند و مشخص شود مشکل از چه می باشد. در نهایت نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز می گوید یخچال باید تعمیر یا عوض شود.

نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز

اگر به آسانی صدای کمپرسور یخچال را می‌شنوید بدانید یخچال ایرادی دارد

 اگر یخچال شما سال های بسیاری بدون صدا بوده و جدیدا با صدای زیادی کار می کند علائم خوبی نیست و باید به نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز گزارش دهید.

  قسمت کنترل دما،  ولتاژ را به نیروی محرکه کمپرسور و خازن ها می رساند و اگر این بخش از کار افتاده باشد. احتمال دارد به طور دائم برق بفرستد و سبب سرد شدن فراتر از حد یخچال شود. پس پتانسیل غیر ضروری استفاده می شود. میزان استفاده برق  شما هم زیاد خواهد شد.

 احتیاج است به نمایندگی تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز بگویید تا مشکل را رفع کنند. نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز برای افراد زیادی یخچال را تعمیر کردند و  برای افراد بسیار رضایت بخش بوده است. حتی با تحقبق بسیار می توانید بررسی کنید که چقدر نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز پر طرفدار است.

سخن آخر

دوستان عزیز ما در این محتوا تلاش کردیم در ارتباط با نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز و رفع خرابی برد الکتریک یخچال و غیره توضیحاتی دهیم. به همه ی افراد تضمین می کنیم نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز بهترین است‌.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی یخچال آرچلیک در شیراز:

تعمیر یخچال آرچلیک در شیراز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر شیراز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 07191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *