مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز | تعمیر، نصب و سرویس یخچال

برند آدمیرال یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه یخچال نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تبریز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال های آدمیرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز :

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال در تبریز
تعمیرات یخچال آدمیرال در تبریز

دلایل عمده مشتریان جهت تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • یخچال فریزر سرما ندارد
 • یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
 • یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
 • یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز برای هر خانه ای راحتی و اسایش به ارمغان می آورد.تصور یک آشپزخانه مدرن بدون یخچال آدمیرال غیرممکن است. همه ما میدانیم زمانی که یخچال آدمیرال ما خراب می شود، خرید یک یخچال جدید اغلب با هزینه های اضافی همراه است. در این زمان تماس با مرکز نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز بهترین کار است.

مراکز نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز در زمان خرابی یخچال شما به منزل شما نیرو ارسال می نمایند و پس از بررسی به تعمیر یخچال شما می پردازند. اگر می خواهید خودتان به تعمیر یخچال آدمیرال خود بپردازید، کافیست اطلاعات و دانش خود را افزایش دهید. به شما اطمینان می دهیم که با خواندن این مقاله می توانید بر دانش خود افزوده و به راحتی به تعمیر یخچال در تبریز بپردازید.

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز

مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز برای زمانی که یخچال آب نشت می کند

گاهی برای شما هم پیش می آید که به سراغ یخچال آدمیرال خود بروید و با چاهی پر از آب نشت شده از یخچال مواجه شوید. متخصص های مراکز نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز دلیل این نقص یخچال را از موارد زیر می دانند:

 1. درب مشکل دارد

شاید رایج ترین دلیلی که شما آب را در یخچال آدمیرال خود پیدا میکنید، این واقعیت است که درب یخچال خود را اغلب باز و بسته می کنید و دمای داخل یخچال را کاهش می یابد. به خصوص در تابستان، نوسانات دمایی از داخل اتاق و یخچال شما زیاد است.

مسئله دیگر این است که شاید فراموش کرده اید درب یخچال خود را به خوبی ببندید. نتیجه این امر این است که در یخچال یخ تشکیل می شود یا حتی برخی از غذاها راحت تر فاسد می شوند. همچنین، اگر یخچالی ندارید که با خاصیت مغناطیسی بسته شود و بعد از اینکه متوجه شدید که یخچال شما آب دارد، مطمئن شوید که آیا لاستیک اطراف در یخچال آسیب دیده یا شل شده است. وظیفه بسته شدن درب بر عهده هرمتیک یخچال است تا خنک کننده از بین نرود. به احتمال زیاد نیاز به تمیز کردن ساده دارد، اما حتی اگر آسیب دیده به نظر برسد، می توانید آن را تغییر دهید. خیلی راحت توسط متخصص نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز تعویض می شود و هزینه زیادی هم ندارد.

نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز

 1. مخزن جمع آوری آب یخچال خراب است

اکثر مدل های یخچال آدمیرال دارای یک ظرف جمع آوری آب در بالای موتور در پشت هستند. آب رادیاتور در آنجا جمع می شود و سپس از طریق کارکرد موتور به جو تبخیر می شود. بنابراین باید بررسی شود که آیا این ظرف شکسته است. در صورت شکستگی سریعا با مرکز نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز تماس بگیرید تا نیروهای نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز به تعمیر آن یا تعویض این قطعه بپردازند.

 1. زهکشی مسدود شده است

اگر جریان آب داخل یخچال را معکوس کنیم، متوجه می شویم که برای رسیدن به ظرف باید از لوله ای عبور کند. بنابراین در نهایت به یک حوض ختم می شود که به آن لوله یخ زدایی نیز می گویند. اگر این لوله ها مسدود، شل، آسیب دیده یا به سادگی جابجا شود، مشکل ایجاد می شود. می توانید لوله را با احتیاط با نی تمیز کنید یا آن را کاملا جدا کرده و با آب و جوش شیرین تمیز کنید. با این وجود، ما آن را توصیه نمی کنیم زیرا دانش و تجربه لازم است. بنابراین این لوله آبرسانی باید توسط متخصص های نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز بررسی شود تا آسیب آن مشخص شود و تعمیر در کارگاه نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز انجام شود.

 1. یخ جمع شده است

وقتی متوجه مقدار غیرعادی یخ روی دیوارها شدید و بعد از مدتی آب جاری شد، زیاد نگران نباشید. اکثر یخچال های بدون برفک جدید نیز به تنهایی یخ زدایی می کنند.

به این معنی که هر چند ساعت یکبار کمی گرم می شوند تا یخ ایجاد شده خارج شود و در نتیجه ممکن است آب تشکیل شود. یخ زدایی باید حداقل یک بار در سال انجام شود، صرف نظر از اینکه یخ زیادی در یخچال وجود دارد یا خیر.  در صورت مواجه با یخ غیر عادی و زیاد با مراکز نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز ارتباط برقرار کنید.

 1. محل قرارگیری دستگاه اشتباه است

محل قرارگیری یخچال نقش مهمی ایفا می کند. برخی از مدل های یخچال در قسمت پایین پایه هایی دارند که شما آنها را تنظیم می کنید. این امکان وجود دارد که یخچال شما به دلیل نداشتن شیب مستقیم، به درستی پشتیبانی نشود. این در ابتدا منجر به امکان ریختن آب به بیرون از ظرف جمع آوری می شود. در این مورد، فقط نیاز به هم ترازی یخچال است.

چرا یخچال آدمیرال من بیش از حد گرم می شود؟

طبق تحقیقات نیروهای نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز، “گرم شدن بیش از حد منبع تغذیه” یکی از دلایل عدم کارکرد سیستم کنترل یخچال است. منبع تغذیه را بیش از حد بارگذاری نکنید تا کنترل دستگاه از بین نرود.

برای جلوگیری از چنین شرایطی، باید عملکرد فن را زیر نظر داشته باشید و در صورت بروز مشکل، بلافاصله آنها را برطرف کنید. مطمئن شوید که کولر شما همیشه منبع تغذیه را خنک می کند، اما اگر این مورد را از دست دادید و کولر برای مدتی از کار افتاد، ممکن است منبع تغذیه شما بسوزد.

دلایل اصلی خرابی سیستم خنک کننده آلودگی گرد و غبار و خرابی های مکانیکی است و همچنین احتمال خم شدن یا از کار افتادن سیم برق وجود دارد. برای رفع این مشکلات می توانید از مرکز نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز درخواست کمک نمایید. متخصص های نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز با تجهیزات پیشرفته به تعمیر و تعویض قطعات یخچال شما می پردازند.

تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز

چرا بخش نگهداری یخچال آدمیرال کار نمی کند، در حالی که فریزر کار می کند؟ 

اگر بخش نگهداری یخچال شما از کار افتاده است، به احتمال زیاد ترموستات مشکل دارد. بسته به شرایط فصل، ترموستات باید به درستی تنظیم شود. اطمینان حاصل کنید که ترموستات به طور تصادفی جابجا نشده است و باعث عدم تنظیم آن نشده است. برای تنظیم دوباره یا تعویض این قطعه می توانید با نیروهای نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز مشورت کنید.

درخواست نیروی نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز برای زمانی که پشت یخچال یخ می زند

این مشکل بسیار رایج است و می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد. به طور خاص، باید مطمئن شوید که هیچ اشتباهی در تنظیم دما انجام نشده است. علاوه بر این، ممکن است تهویه کافی در داخل یخچال وجود نداشته باشد، در عین حال، مهم است که درب آن را اغلب باز و بسته نکنید تا دمای آن از بین نرود.

اگر مشکل از این گزینه ها نباشد، موتور یخچال شما مشکل دارد. تعمیر و جابجایی موتور یخچال آدمیرال سخت است و نیازمند مهارت و تجربه ی زیادی است. در این شرایط سعی کنید با از نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز درخواست نیرو نمایید. کارکنان نمایندگی یخچال آدمیرال در تبریز با تجهیزات پیشرفته به تعمیر و تعویض موتور یخچال شما می پردازند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز :

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در تبریز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تبریز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 09190974772

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *