مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی یورک در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی یورک در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی یورک در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی یورک در اهواز
نمایندگی تعمیرات کولر گازی یورک در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی یورک در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز

با شروع فصل گرما استفاده از انواع کولر گازی ها از جمله کولر گازی های با کیفیتی همچون کولر گازی یورک افزایش خواهد یافت. به سبب افزایش استفاده و یا استفاده نادرست در برخی مواقع این دستگاه ها دچار ایراد و نقص می شوند. کاربران و دارندگان ملزم هستند در زمان مشاهده ایراد و نقص در کولر گازی های خود اقدام به تعمیر آنها نمایند. نمایندگی های بسیاری در جهت تعمیر کولر گازی در اهواز وجود دارند. کاربران می توانند در صورت مشاهده نقص و ایراد در کولر گازی یورک خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز کمک بگیرند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز

ارور ها و کد خطا های رایج در کولر گازی یورک

کولر گازی یورک مانند انواع کولر گازی ها دارای صفحه نمایشگری بوده که ایراد و نقص هایی که در کولر به وجود می آید به صورت ارور و کد خطای بر روی آن نمایان می شود. متخصصان و کارشناسان با تجربه با معانی تمامی این کد ها آشنایی داشته و راه برطرف کردن نقص ها و ایرادهای دستگاه را با توجه به معنای کد ها می دانند. بنابراین کاربران قادر هستند برای تعمیر کولر گازی یورک خود در صورتی که در شهر اهواز ساکن باشند، از نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز کمک بگیرند‌. نمایندگی کولر گازی یورک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی خانگی است.

تعمیر کولر گازی یورک در صورت ورود ارور به کد خطا EF

به طور معمول کاربران زمانی این کد خطا را بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی خود مشاهده می کنند که نقص حفاظتی در کولر گازی یورک وجود داشته باشد‌. برای برطرف کردن این نقص ها لازم است از متخصصان و کارشناسان با تجربه ی نمایندگی کولر گازی یورک در اهواز کمک گرفته شود. نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی است که کاربران می‌ توانند از آن کمک بگیرند.

 تعمیر کولر گازی یورک در صورت بروز ارور و کد خطا Ee

این کد خطا نشانگر و بیانگر وجود ایراد و نقص در عملکرد در سطح آب است. از آن جایی که بررسی این نقص بسیار تخصصی بوده لازم است افراد از متخصصان با تجربه کمک بگیرند. یکی از بهترین نمایندگی‌ها برای تعمیر لوازم الکترونیکی، نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز است. نمایندگی کولر گازی یورک در اهواز متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای دارد.

تعمیر کولر گازی یورک در اهواز

 تعمیر کولر گازی یورک در صورت بروز ارور و کد خطا ED

به طور معمول کاربران زمانی ارور ED را بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی یورک خود مشاهده می کنند که ایراد و نقصی در محافظ یونیت خارجی دستگاه وجود داشته باشد. بنابراین لازم است برای رفع این ارور، این یونیت را با دقت مورد بررسی قرار دهید. پیشنهاد می شود برای تعمیر لوازم الکترونیکی خود از جمله کولر گازی یورک از نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز کمک بگیرید.

 تعمیر کولر گازی یورک در صورت بروز ارور و خطا EB

اگر حفاظت ماژول اینورتر کولر گازی یورک دچار نقص و آسیب شده باشد، این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه مشاهده خواهید کرد. بنابراین لازم است برای رفع این مشکل ماژول اینورتر دستگاه را با دقت هرچه تمام بررسی نمایید و از آن جایی که این امر بسیار تخصصی است، پیشنهاد می شود از نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی کولر گازی یورک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه و خبره ای در این زمینه است.

تعمیر کولر گازی یورک در صورت بروز کد خطا و ارور EA

 اگر کمپرسور کولر گازی یورک بیش از حد جریان بکشد، این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده خواهید کرد.  بنابراین برای برطرف کردن این مشکلات لازم است کمپرسور دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد یا نقص در آن، آن را تعمیر نمایید‌. در صورتی که ساکن اهواز باشید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان و بسیار با تجربه ای در این زمینه است.

 تعمیر کولر گازی یورک در صورت بروز ارور و کد خطا E9

 اگر در ارتباط و اتصال میان صفحه نمایشگر و برد الکترونیکی دستگاه مشکلی به وجود آمده باشد، ارور E9 را برای صفحه نمایشگر کولر گازی خود مشاهده خواهید کرد. برای برطرف کردن این ارور علاوه بر بررسی جزئی برد الکترونیکی و صفحه نمایشگر لازم است اتصالات میان این دو را نیز با دقت بررسی نمایید‌. بررسی این قبیل موارد بسیار تخصصی هستند بنابراین پیشنهاد می‌ شود از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز مشغول به کار هستند کمک بگیرید.

نمایندگی کولر گازی یورک در اهواز

تعمیر کولر گازی یورک در صورت بروز ارور و کد خطا E8

ارور E8 یکی از رایج‌ ترین ارور هایی است که ممکن است بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی یورک خود مشاهده نمایید. این ارور زمانی برای صفحه نمایش داده می شود که سرعت موتور کولر گازی از حد معمول بیشتر باشد. بنابراین لازم است برای برطرف کردن این نقص در کولر گازی خود موتور دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده نقص یا آسیب در آن، آن را تعمیر کنید. به طور کلی تعمیر و بررسی اجزای موتور نیازمند تخصص و علم کافی است. بنابراین پیشنهاد می‌ شود از نمایندگی های معتبر همچون نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز کمک بگیرید. نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم الکترونیکی است.

سخن پایانی

از آن جایی که در صورت نبود  کولر گازی ها افراد در فصول گرم سال بسیار به مشکل برخواهند خورد، بسیار ضروری و واجب است که در صورت مشاهده هر نوع نقص و ایرادی در کولر گازی خود اقدام به تعمیر آن نمایید تا ضررهای بیشتری را متحمل نشوید.  نمایندگی های بسیار زیادی در سرتاسر ایران و شهر اهواز وجود دارند که می ‌توانند به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود کمک کنند از جمله نمایندگی ها می توان به نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز اشاره کرد.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی یورک در اهواز:

تعمیر کولر گازی یورک در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *