مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی وستل در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی وستل در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی وستل در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستل در اهواز
تعمیرات کولر گازی وستل در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی وستل در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز

همان طور که می دانید امروزه یکی از پر کاربرد ترین وسایل و ابزار در خانه ها انواع کولر ها هستند. به طوری که با نزدیک شدن به فصول گرم سال استفاده از این وسایل بسیار افزایش خواهند یافت. همچنین لازم است بدانید که در برخی از شهر های کشور همچون شهر اهواز که آب و هوای گرمی دارند، در تمامی فصول سال از این وسایل استفاده می شود.  کولر گازی وستل یکی از با کیفیت ترین کولر گازی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی می باشد اما با وجود کیفیت بالای این دستگاه، این احتمال وجود دارد که در برخی مواقع ایراد ها و نقص هایی در آن به وجود آید که در این صورت لازم است کاربران و دارندگان هر چه سریع تر اقدام به تعمیر کولر گازی در اهواز نمایند تا ضرر های بیشتری را متحمل نشوند. به این منظور نمایندگی های بسیاری در سرتاسر کشور ایران وجود دارد که کاربران می توانند برای تعمیرات دستگاه خود از این نمایندگی ها کمک بگیرند. از جمله این نمایندگی ها می توان به نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز اشاره کرد. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند. بنابراین دارندگان و کاربران می توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز بسپارند.

 تعمیر کولر گازی وستل در اهواز

 ارور ها و خطا های رایج کولر گازی وستل

امروزه در اغلب وسایل الکترونیکی همچون کولر گازی صفحات نمایشگری وجود دارد که ایراد و نقص های دستگاه به صورت ارور و کد خطا بر روی این صفحات نمایشگر نمایان می شوند. آشنایی با این کد خطا ها و ارور ها به دارندگان این امکان را می‌ دهد که در هنگام بروز هر گونه ایراد و مشکل بتوانند علت آن را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن نمایند. متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند، با معنی تمامی این ارور ها آشنایی داشته بنابراین می‌ توانند به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله کولر گازی وستل یاری برسانند. به علاوه از آن جایی که این متخصصان دارای تجربه بسیار بالایی هستند، شما می توانید تعمیر دستگاه خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز بسپارید. در ادامه به شرح برخی از رایج ترین ارور ها و کد خطا ها در کولر گازی وستل می پردازیم‌.

نمایندگی کولر گازی وستل در اهواز

 تعمیر کولر گازی وستل در صورت بروز ارور و کد خطا E1

به طور کلی زمانی دارندگان و کاربران این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می‌ کنند، که ایراد و نقصی در میدان الکترومغناطیسی دستگاه وجود داشته باشد، بنابراین لازم است برد الکترونیکی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. از آنجایی که بررسی و تعمیر این مورد بسیار تخصصی است، پیشنهاد می‌ شود از متخصصان و کارشناسانی که در نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند، کمک بگیرید. نمایندگی کولر گازی وستل در اهواز به کاربران در تعمیر لوازم الکتریکی خانگی خود همچون کولر گازی وستل یاری می رساند.

 تعمیر کولر گازی وستل در صورت بروز ارور و کد خطا E2

اگر ایراد و نقصی در سنسور محیطی داخل کولر گازی وستل وجود داشته باشد، دارندگان و کاربران این ارور و کد خطا را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می‌ کنند. بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای برطرف کردن این کد خطا، سنسور داخلی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض کنید. شما می‌ توانید به این منظور از نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران می‌ توانند با اطمینان خاطر تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز بسپارند.

نمایندگی های تعمیر کولر گازی وستل در اهواز

 تعمیر کولر گازی وستل در صورت بروز ارور و کد خطا E3

این ارور و کد خطا نشان دهنده خرابی سنسور پایپ کندانسور دستگاه می باشد. بنابراین لازم است برای برطرف کردن این ارور این سنسور را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر و تعویض کنید. از آنجایی که بررسی و تعمیر این مورد بسیار تخصصی است، پیشنهاد می شود از نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند.

تعمیر کولر گازی وستل در صورت بروز ارور و کد خطا E4

یکی از رایج‌ ترین ارور ها و کد خطا هایی که ممکن است در کولر های دوتکه به وجود آید، ارور و کد خطای E5 می باشد. اگر ایراد و نقصی در فن دستگاه وجود داشته باشد، این ارور را بر روی صفحه نمایشگر دستگاه خود مشاهده می کنید. بنابراین لازم است فن دستگاه و موتور فن را با دقت چک کنید و در صورت نیاز آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.  بدین منظور شما می توانید از نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز

 تعمیر کولر گازی وستل در صورت بروز ارور و کد خطا E5

اگر ایراد و نقصی در سرمایش دستگاه وجود داشته باشد، کاربران و دارندگان این ارور را بر روی کولر گازی وستل خود مشاهده می‌ کنند. همچنین در صورت بروز این ارور لازم است برد الکترونیکی دستگاه را نیز بررسی کنید، زیرا اگر ایراد و نقصی در برد الکترونیکی کولر گازی وستل وجود داشته باشد نیز این ارور بر روی صفحه نمایشگر آن نمایان می شود. شما می توانید به منظور تعمیرات کولر گازی خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز کمک بگیرید. متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند.

 سخن پایانی

با نزدیک شدن به فصول گرم سال استفاده از انواع کولر ها همچون کولر گازی ها افزایش پیدا می‌ کند. همچنین لازم است بدانید در شهر های جنوبی کشور همچون شهر اهواز که آب و هوای بسیار گرمی دارند، استفاده از کولر ها و همچنین کولر دوتکه رواج بسیار زیادی دارد. یکی از با کیفیت ترین کولر گازی های که می توانید در فروشگاه های فروش لوازم خانگی پیدا کنید، کولر گازی وستل می باشد. این کولر گازی دارای کیفیت بسیار بالایی است اما از ایراد و نقص مستثنی نخواهد بود. بنابراین کاربران و دارندگان ملزم هستند در هنگام مشاهده هر گونه ایراد و نقصی در کولر گازی وستل خود اقدام به تعمیر آن نمایند. بدین منظور نمایندگی های بسیار زیادی همچون نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز وجود دارند که به کاربران در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله کولر گازی وستل یاری می رسانند.  متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز مشغول به کار هستند. بنابراین کاربران و دارندگان می‌ توانند تعمیر دستگاه خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی کولر گازی وستل در اهواز بسپارند.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی وستل در اهواز:

تعمیر کولر گازی وستل در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *