مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در اهواز

نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی فوجی در اهواز
نمایندگی تعمیرات کولر گازی فوجی در اهواز

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز

کولر گازی فوجی یکی از با کیفیت ترین کولر گازی ها در بازار های فروش لوازم خانگی بوده که بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای خانه خود این کولر گازی را تهیه نمایند. با این که این دستگاه دارای کیفیت بسیار بالایی است اما این امکان نیز وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد ها و نقص هایی شود که در این صورت لازم است افراد هر چه سریع تر  اقدام به تامین دستگاه خود نمایند تا ضررهای بیشتری به وجود نیاید. نمایندگی ها و مراکز بسیار زیادی وجود دارند که به تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله کولر گازی ها می پردازند. از جمله یکی از باکیفیت ترین و شناخته شده ترین نمایندگی ها در شهر اهواز می توان به نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز اشاره نمود.

نمایندگی کولر گازی فوجی در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است که به کاربران در تعمیر کولر گازی در اهواز یاری می رسانند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز

ارور ها و کد خطا های کولر گازی فوجی

در نسل جدید کولر گازی ها و همچنین در کولر گازی فوجی صفحه نمایشی وجود دارد که ارور ها و کد خطا های این دستگاه بر روی آن نمایان می‌ شود، بنابراین کارشناسان و متخصصانی که با معنای این ارور ها آشنایی دارند، می توانند با دیدن این علایم از مشکلات دستگاه آگاه شده و اقدام به تعمیر کولر گازی نمایند. یکی از شناخته‌ شده‌ ترین نمایندگی هایی که می توانید برای تعمیر کولر گازی فوجی به آن مراجعه نمایید، نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز است.

تعمیر کولر گازی فوجی در صورت بروز ارور و کد خطا E0

این ارور زمانی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان می شود که ایرادی در یونیت داخلی یا خطای کنترل به وجود می آید‌. برای رفع این ارور لازم است سیم کشی ریموت را بررسی کنید. کاربران و دارندگان کولر گازی فوجی می توانند برای تعمیر دستگاه خود از نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز کمک بگیرند. نمایندگی کولر گازی فوجی در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه ای است که بسیار خبره و متخصص هستند.

تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز

دلیل بروز ارور و کد خطا E1 و چگونگی رفع آن

این ارور نشان دهنده و بیانگر است است که در اتصالات و ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی دچار اختلال و نقص شده است. بنابراین لازم است برای بر طرف کردن این نقص اتصالات و ارتباطات را با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد و نقص در آن ها، سیم ها را بررسی نمایید.بررسی و چک نمودن این مشکل بسیار تخصصی است بنابراین پیشنهاد می شود از نمایندگی ها کمک بگیرید.

بررسی کولر گازی فوجی در صورت بروز ارور و کد خطاE02

اگر یکی از سنسور های کولر گازی دچار مشکل و نقص شده باشد این ارور و کد خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده خواهد شد. متخصصان و کارشناسان می توانند با بررسی و چک کردن سنسور‌های کولر گازی، سنسور‌ها را تعمیر نمایند. نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز دارای متخصصان و کارشناسان با تجربه ای بوده که دارای تخصص کافی در خصوص انواع ایراد ها و خرابی های دستگاه هستند.

علت بروز ارور و کد خطا  E03 در کولر گازی فوجی

اگر اتصال کوتاه در سیم‌ ها و اتصالات کولر گازی فوجی به وجود آمده باشد، این ارور و کد خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما نمایان خواهد شد. از آن جایی که بررسی و تعمیر این مشکلات بسیار تخصصی هستند پیشنهاد می شود برای تعمیر دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان با تجربه نمایندگی کولر گازی فوجی در اهواز کمک بگیرید. کارشناسان و متخصصان با تجربه ای در نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز مشغول به کار هستند که دارندگان و کاربران این کولر گازی می توانند برای تعمیر دستگاه خود از آن ها کمک بگیرند‌. نمایندگی کولر گازی فوجی در اهواز بسیار شناخته شده و معتبر است و افراد می توانند با اطمینان خاطر تعمیرات دستگاه خود را به این نمایندگی بسپارند.

نمایندگی کولر گازی فوجی در اهواز

تعمیر کولر گازی فوجی در صورت بروز ارور و کد خطا E05

این ارور و کد خطا نشان می دهد که سنسور و حسگر لوله دستگاه دچار مشکل و نقص شده است. بنابراین لازم است برای رفع این ارور، این قطعه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. از آن جایی که بررسی و چک نمودن این قطعه بسیار تخصصی بوده لازم است برای تعمیر دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان با تجربه ای کمک بگیرید تا آسیب های بیشتری به وجود نیاید. مراکز تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز به کاربران در تعمیر دستگاه خود یاری می رساند.

سخن پایانی

در فصول گرم سال همچون فصل تابستان داشتن یک کولر گازی با کیفیت و سالم از جمله ضروری ترین و مهم ترین موارد است. یکی از با کیفیت ترین کولر گازی های موجود در بازار های فروش لوازم خانگی، کولر گازی فوجی بوده که بسیاری از افراد ترجیح می دهند این دستگاه را برای خانه خود تهیه نمایید و با این که این کولر گازی کیفیت بسیار بالایی دارد. اما این امکان نیز وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد و نقص هایی شود که در این صورت لازم است افراد سریعا اقدام به تعمیر دستگاه خود  در نمایندگی کولر گازی فوجی در اهواز نمایند. در این متن سعی کردیم شما را با ارور ها و خطا هایی که ممکن است در این دستگاه به وجود آید آشنا نماییم.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز:

تعمیر کولر گازی فوجی در اهواز | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر اهواز ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 06191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *