مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی سانیو ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی سانیو در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی سانیو در مشهد
تعمیرات کولر گازی سانیو در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

پیدا شدن ایراد در کولر گازی از هر برندی که باشد اصلاً عجیب و دور از ذهن نیست. قطعات الکتریکی و مکانیکی متعددی در کولرهای گازی استفاده شدهاند که ایراد در هریک می‌تواند روی عملکرد کل سیستم اثر بگذارد. در مورد کولرهای گازی سانیو نیز این قضیه صداق می‌کند. ایراد در بخش‌های مختلف ممکن است شما را درگیر کارهای تعمیرات کند. گاهی این روند به سادگی انجام شده و گاه نیاز به کمک متخصصان خواهید داشت. نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد یکی از مراکزی است که برای رفع ایراد در دستگاه خود می‌توانید با آن در تماس باشید.

دقت داشته باشید سیستم کولرهای گازی بسیار پیچیده‌تر از کولرهای آبی می‌باشد. مشکلات در این دستگاه می‌تواند خود را به شکل‌های گوناگونی نشان دهد. تنها در صورت داشتن اطلاعات کامل و تخصصی می‌توانید خودتان تمامی ایرادهای دستگاه را برطرف کنید. اما اگر از سطح کافی تخصص برخوردار نیستند برای تعمیر کولر گازی در مشهد با کارشناسان در نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد تماس بگیرید.

مرکز تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

بررسی علت خنک نکردن کولر گازی در نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

اگر کولر گازی‌تان را به تازگی خریداری کرده و متوجه شده‌اید فضای خانه خوب خنک نمی‌شود احتمال دارد در زمان خرید دقت کافی نداشته‌اید. کولر گازی شما باید متناسب با فضایی که دارید انتخاب شود. ظرفیت‌های مختلف در کولرهای گازی به همین دلیل تولید می‌شوند. می‌توانید برای انتخاب ظرفیت متناسب با فضای خود از کارشناسان در نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد راهنمایی بخواهید.

اما اگر قبلاً این مشکل را نداشته و به تازگی در کولرتان ایجاد شده است احتمال دارد فیلتر اواپراتور آن کثیف شده باشد. همچنین نیاز به بررسی دقیق کویل‌های کندانسور و اطمینان از باز بودن آن‌ها وجود دارد. در نهایت نیز باید از سالم بودن خازن مطمئن شده و سطح گاز مبرد در دستگاه را بررسی نمایید. اگر نیاز به شارژ مجدد گاز وجود داشت با نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد در تماس باشید.

تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

بررسی علت نشتی آب از کولر گازی سانیو

یکی از دلایلی که باعث نشتی آب از دستگاه شما می‌شود کاهش سطح گاز مبرد در آن است. می‌توانید با انجام سرویس‌های دوره‌ای مرتباً میزان گاز در کولر خود را کنترل کرده و مانع از بروز مشکلات در آینده شوید. سرویس‌های به هنگام در طول عمر هرچه بیشتر کولر گازی شما مؤثر هستند. انجام این سرویس‌ها در نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد امکان‌پذیر است.

به جز کمبود گاز مبرد، نشتی آب می‌تواند علت‌های دیگری نیز داشته باشد. برفک زدن اواپراتور یکی از مواردی است که باعث نشتی آب خواهد شد. همچنین بد نیست نگاهی به شلنگ دریم بیندازید. سوراخ شدن این شلنگ یا بسته شدن مسیر آن می‌تواند منجر به نشتی آب شود. اگر با وجود تمام این کارها مشکل شما ادامه داشت با نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد تماس بگیرید.

بررسی علت صدای غیرعادی در کولر گازی سانیو

هرگونه صدای غیرعادی و متفاوت در کولر گازی می‌تواند نشان‌دهنده مشکلی در این دستگاه باشد. بنابراین تمامی صداهای ناهنجار در دستگاه خود را جدی گرفته و به دنبال علت آن باشید. اگر فکر می‌کنید خودتان نمی‌توانید این کار را انجام دهید با ما در نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد تماس داشته باشید.

یکی از دلایل صدا دادن کولر شما کثیفی زیاد اواپراتور و فیلترها خواهد بود. همچنین کم شدن گاز مبرد نیز در این مشکل بی‌تاثیر نیست. باید از سفت بودن تمام قطعات در کولر گازی خود مطمئن شده و به فن نیز نگاهی بیندازید. در ادامه بهتر است بلوور فن و پروانه‌های آن نیز بررسی شوند. احتمال خرابی بلبرینگ فن نیز وجود دارد که می توان برای تعویض آن از نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد کمک گرفت.

نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد

بررسی علت روشن نشدن کولر گازی سانیو

زمانی که کولر گازی شما روشن نمی‌شود به احتمال زیاد سیستم برقی آن ایرادی پیدا کرده است. مشکل می‌تواند مربوط به سیم‌کشی‌ها یا حتی دو شاخه یا پریز مورد استفاده برای دستگاه باشد. تمامی سیم‌های برقی ورودی باید چک شده و در صورت نیاز عوض شوند. اگر کارهای برقی برای شما سخت است این کار را به متخصصین آن در نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد بسپارید.

به جز سیستم برقی دو مورد دیگر نیز نیاز به بررسی خواهد داشت. ابتدا از سالم بودن کمپرسور کولر گازی خود مطمئن شده و در ادامه در صورت نیاز برد الکتریکی آن را مورد بررسی قرار دهید. اگر فکر می‌کنید ایراد دستگاه شما به برد مربوط می‌شود بهتر است برای تعمیر آن از نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد کمک بخواهید.

بررسی علت آمپر کشیدن کمپرسور در نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

یکی از دلایل آمپر کشیدن کمپرسور در دستگاه شما کم شدن سطح گاز مبرد در آن است. همچنین خراب شدن سیم‌پیچ کمپرسور و یا از کار افتادن خازن دستگاه نیز می‌تواند چنین مشکلی را ایجاد کند. در صورتی که برای تعویض هریک از این قطعات یا تعمیرات کولر گازی خود به کمک نیاز داشتید با نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد تماس بگیرید.

اگر با وجود بررسی و رفع ایراد تمام این قطعات بازهم مشکل شما ادامه داشت نوبت به بررسی کندانسور می‌رسد. کثیف شدن این بخش می‌تواند خود را با آمپر کشیدن در کمپرسور نشان دهد. بعلاوه باید شیر برقی دستگاه نیز بررسی شده و از سالم بودن آن مطمئن شوید. تعویض شیر برقی در خانه و توسط کارشناسان نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد امکان‌پذیر است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد

بررسی علت روشن نشدن کمپرسور در کولر گازی سانیو

روشن نشدن کمپرسور یکی دیگر از مشکلاتی است که می‌تواند شما را درگیر سازد. اول از وصل بودن برق ورودی دستگاه خود مطمئن شده و بعد نگاهی به تنظیمات صورت گرفته در ترموستات بیندازید. در صورت نیاز تنظیمات را عوض کرده یا اگر از درست بودن آن مطمئن نیستید از کارشناسان در نمایندگی تعمیر کولر گازی سانیو در مشهد راهنمایی بخواهید.

یکی دیگر از مواردی که مانع از روشن شدن کمپرسور در دستگاه شما می‌شود خراب شدن رله اورلود آن است. همچنین سوختن سیم‌پیچ کمپرسور نیز می‌تواند عامل ایجاد این وضعیت باشد. در ادامه باید به بررسی دقیق شیر برقی پرداخته و در صورت سوخته بودن این قطعه، آن را عوض کنید. خراب شدن فن نیز یکی دیگر از مواردی است که باید در نظر داشته باشید.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد:

نمایندگی کولر گازی سانیو در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05132288866