مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی سام در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی سام ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی سام در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی سام در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
تعمیرات کولر گازی سام در مشهد
نمایندگی تعمیرات کولر گازی سام در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر کولر گازی سام در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد

سام یکی از برندهای تولیدی لوازم برقی است که در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. کولرهای گازی برند سام ساخته شده از قطعاتی با بالاترین کیفیت هستند که تا اغلب متخصصین آن را تأیید می‌کنند. البته این کیفیت بالا تضمینی بر خراب نشدن دائمی دستگاه شما نخواهد بود. در کولرهای گازی نیز مانند همه وسایل برقی دیگر ایراد در قطعات می‌تواند برای شما مشکل ایجاد کند. به همین علت خدمات پس از فروش اهمیت زیادی دارد. نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد یکی از مراکزی است که می‌توانید برای تعمیر کولر گازی در مشهد به شما کمک کند.

در این مرکز با کمک کارشناسان و متخصصین روند عیب‌یابی و تعمیر بدون ایراد و با کمترین هزینه صورت می‌گیرد. تمامی قطعه‌های جایگزین شده اصل بوده و از بابت استفاده نکردن از قطعات فیک می‌توانید مطمئن باشید. شما می‌توانید تنها با یک تماس با نمایندگی کولر گازی سام در مشهد بدون کمترین هزینه و در محل تعمیرات دستگاه را انجام دهید. آشنایی کارشناسان با تمامی مدل‌های سام باعث شده است حتی در خرابی جدیدترین مدل‌های بازار با مشکلی برخورد نداشته باشید.

نمایندگی کولر گازی سام در مشهد

 

بررسی علت خنک نکردن کولر به کمک نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد

اگر کولر شما در پرتاب باد سرد دچار مشکل شده است باید قطعات متفاوتی را بررسی کنید. کارشناسان در نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد می‌توانند برای این کار به شما کمک کنند. ساده‌ترین علتی که می‌تواند این مشکل را برای شما ایجاد کرده باشد بسته بودن دریچه کولر است. بد نیست برای اطمینان نگاهی به آن بیندازید.

کم شدن گاز یکی دیگر از مواردی است که بسیار دیده می‌شود. اغلب اوقات بی‌توجهی شما به سرویس‌های دوره‌ای باعث کمبود گاز مبرد در دستگاه شده است. البته گاهی احتمال نشتی گاز نیز وجود دارد که می‌توان برای رفع آن از نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد کمک خواست. به جز این‌ها موارد دیگری مانند ایراد پیدا کردن کمپرسور و یا خراب شدن فن در کولر نیز نیاز به بررسی خواهند داشت.

 

بررسی علت روشن نشدن کولر گازی سام

روشن نشدن کولر گازی یعنی مجبور هستید گرمای هوا را تحمل کنید و این اصلاً برای شما خوشایند نیست. به همین علت باید هرچه سریع‌تر با نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد تماس داشته و علت مشکل را از آن‌ها سؤال کنید. اغلب این مشکلات برق‌رسانی به دستگاه هستند که باعث روشن نشدن دستگاه شما می‌شوند. دو شاخه و پریز از جمله قطعاتی هستند که نیاز به بررسی خواهند داشت.

شاید با تعویض کابل برق مورد استفاده در کولر گازی مشکل شما رفع شود. زمانی که از سالم بودن سیستم برقی در کولر خود مطمئن شوید می‌توانید عیب‌یابی بخش‌های دیگر را انجام دهید. خراب شدن فن از جمله مشکلات متداول می‌باشد. همچنین آسیب‌های برد الکتریکی نیز باید بررسی شوند. برای تعمیر برد با نمایندگی کولر گازی سام در مشهد تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد

 

بررسی علت یخ زدن کولر گازی سام

اگر متوجه یخ‌زدگی در بخش‌های مختلف از کولر گازی خود شدید می‌توانید برای بررسی علت از کارشناسان در نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد کمک بخواهید. خراب شدن فن یکی از اولین مواردی است که اغلب بررسی خواهد شد. زیرا دیگر هوای سرد به بیرون از دستگاه منتقل نشده و در همان‌جا یخ می‌زند.

موارد دیگری نیز وجود دارند که نباید از آن‌ها غافل شوید. ایجاد سوراخ در مخزن و یا سوراخ شدن و پوسیدگی لوله‌های انتقال گاز همگی می‌توانند از عوامل یخ زدن کولر گازی شما باشند. در نهایت اگر ایرادی در هیچ‌کدام از این‌ها نبود و نتوانستید خودتان علت را پیدا کنید از نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد راهنمایی بخواهید.

تعمیر کولر گازی سام در مشهد

 

بررسی علت خاموشی بی‌دلیل کولر گازی سام

اگر سرویس‌های دوره‌ای کولر خود را در زمان‌های منظم انجام نمی‌دهید باید انتظار مشکلات زیادی را داشته باشید. خاموش شدن کولر گازی در حین کار دستگاه یکی از آن‌هاست. کثیفی زیاد فیلترها و عدم رسیدگی به نظافت آن‌ها باعث افزایش فشار در دستگاه و خاموش شدن کولر شما می‌شود. می‌توانید برای انجام مرتب سرویس‌ها از نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد کمک بخواهید.

خراب شدن ترموستات مورد دیگری است که باید بررسی نمایید. همچنین احتمال بروز آسیب در بخش‌های مختلف از برد الکتریکی را در نظر داشته باشد. اگر فکر می‌کنید علت خاموشی دستگاه شما به مشکلی در برد الکتریکی مرتبط است برای تعمیر آن از نمایندگی کولر گازی سام در مشهد کمک بخواهید.

 

بررسی علت نشتی آب در کولر به کمک نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد

یکی از مهم‌ترین دلایلی که منجر به نشتی آب در کولر گازی شما خواهد شد سوراخ شدن لوله‌هایی است که برای انتقال آب در کولر استفاده شده‌اند. حتی شل شدن این لوله‌ها نیز می‌تواند منجر به نشتی آب در دستگاه شما شود. اگر نیاز به تعویض این بخش‌ها بود با نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد تماس بگیرید.

البته گاهی این نشتی تنها به خاطر کاهش شدید دما در کولر دیده می‌شود. بعد از خاموش کردن دستگاه به مرور بخش‌هایی که بر اثر سرمای زیاد یخ‌زده بودند آب شده و شما چکه کردن آن‌ها را خواهید دید. به یاد داشته باشید احتمال شکستن سینی پشتی کولر نیز وجود دارد. برای بررسی علل دیگر بهتر است از کارشناسان در نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد راهنمایی بخواهید.

مرکز تعمیرات کولر گازی سام در مشهد

بررسی علت کارکرد یکسره کولر گازی سام

برای بررسی این ایراد باید کمی سطح تخصص شما بالا باشد. شما برای کار کولر خود دمای خاصی را تعیین می‌کنید. اگر پس از رسیدن به این دما بازهم دستگاه خاموش نشد احتمال ایراد در کنترل‌های الکتریکی وجود دارد. البته موارد دیگری نیز نیاز به بررسی خواهد داشت.

یکسره کار کردن کولر شما ممکن است به خاطر خراب شدن ترموستات آن بوده و یا سنسور از موقعیت اصلی خود خارج شده باشد. همچنین باید فیلترهای هوا را تمیز کرده و از تمیزی کویل‌های کندانسور مطمئن شوید. اگر نتوانستید علت مشکل را پیدا کنید با نمایندگی تعمیر کولر گازی سام در مشهد در تماس باشید.

 

بررسی علت از کار افتادن فن در کولر گازی سام

کار نکردن فن دستگاه ممکن است به خاطر گیر کردن چیزی بین پره‌های آن باشد. اگر از این مورد مطمئن شدید فیلتر هوا را بررسی نمایید. همچنین نیاز به بررسی کویل اواپراتور نیز وجود دارد. به یاد داشته باشید امکان خرابی اجزای داخلی فن را نیز باید در نظر داشته باشید.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی سام در مشهد:

نمایندگی کولر گازی سام در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297