مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیر کولر گازی دوو ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی دوو در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی دوو در مشهد
تعمیرات کولر گازی دوو در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات کولر گازی دوو در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

در برخی از ایام سال استفاده از کولر گازی در ساعات مختلف شبانه روز افزایش پیدا می کند بر اساس روشن بودن متوالی کولر گازی ممکن است احتمال خراب شدن قطعات تشکیل دهنده آن و نیاز به تعمیر کولر گازی در مشهد زیاد شود؛ در چنین شرایطی حتما باید در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد هر بار اجزای این محصول را از لحاظ سلامت زیر ذره بین قرار داد تا از خسارات سنگین جلوگیری شود.

کارکرد زیاد از کولر گازی در فصل های تابستان و زمستان کاربران رو ملزم به این مورد می کند که در فصل بهار و پاییز یعنی قبل از شروع تابستان و قبل از شروع زمستان در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد، یک سرویس اساسی این وسیله را انجام دهند تا هنگام نیاز به آن نقصی ایجاد مانع نشود.

نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد

شستن اپراتور در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

اپراتور کولر گازی در هر شرایط دچار آلودگی می شود؛ البته میزان آلوده شدن این قطعه در مواقعی که کولر گازی روشن بوده بیشتر است؛ اما هنگام خاموش بودن نیز گرد و غبارهای زیادی به دریچه های اپراتور وارد شده و عملا باعث کاهش کارکرد آن می شوند.

در چنین شرایطی باید در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد، سالی یک بار اقدام به شستن اپراتور شود و تا قبل از این که اپراتور به طور کامل تمیز نشده، دکمه استارت کولر گازی زده نشود؛ زیرا خاک های موجود از راه اپراتور به دیگر قسمت ها راه پیدا می کنند و ممکن است تا کمپرسور کشیده شوند که در چنین‌حالتی عملا باعث از بین رفتن‌ کولر گازی دوو خواهند شد؛ زیرا هیچ نوع آب و یا رطوبتی نباید به کمپرسور برسد.

هنگام شستن این قطعه در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد از ازت کمک گرفته می شود؛ به این صورت که از طریق یک شیلنک بسیار باریک اقدام به ارسال ازت برای تخلیه کامل گرد و خاک های موجد می شود؛ البته در گذشته از ترکیبات شیمیایی نظیر تونر استفاده می شد که این محصول شیمیایی باعث خراب شدن قطعات و سیم کویل های کولر گازی می گردید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

شارژ گاز در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

گاز یک عنصر ضروری در کولر گازی به حساب می آید؛ بنابراین با کم شدن مقدار آن درون این وسیله، کیفیت کارکرد کولر گازی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و تا زمانی که  عملیات گاز رسانی با موفقیت در نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد صورت نگیرد و لوله های گاز همچنیان دچار  فقر گاز مبرد باشند، خلق هوای سرد از راه کولر گازی نصب شده برای محیط وجود نخواهد داشت.

بنابراین در نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد با انجام فعالیت هایی مشخص کپسول های موجود، آماده انتقال گاز به لوله های کولر گازی خواهند شد و با پر شدن لوله ها از طریق فعال نگه داشتن  ترموستات و بالا قرار دادن درجه آن، میزان خنکی هوای ساطع شده از کولر گازی دوو سنجیده می شود. با انجام دادن این کار مشکل کولر گازی دوو که ناشی از عدم ایجاد خنکی در هوای منزل بوده برطرف می شود.

مرکز تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

عدم پرتاب باد صحیح کولر گازی

گاهی مشکل مطرح شده در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد عدم پرتاب باد درست توسط  کولر گازی دوو می باشد در چنین شرایطی توان دستگاه برای ایجاد بادهایی با پرتاب سریع کاهش پیدا کرده است؛ به همین منظور افراد در ابتدای کار درصدد افزایش پرتاب باد از طریق کنترل دستگاه هستند زیرا بر روی کنترل این وسیله گزینه هایی تعبیه شده که از طریق آن می توانند پرتاب باد را  کم و یا زیاد کنند. اما هنگامی که کاربران از طریق کنترل نمی توانند پرتاب باد را تغییر دهند متوجه نقصی درونی در کولر گازی می شود در چنین شرایطی بردن دستگاه به نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد را ضروری می دانند.

در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد بر اساس تجربه های مشابه در این زمینه به سراغ فیلترهای این وسیله می روند تا ببیند از لحاظ آلودگی در چه سطحی قرار دارند، به این صورت که آیا آلودگی در حدی بوده که باعث این مشکل شده باشد یا خیر. فیلتری که پر از خاک باشد قطعا سدی است که جلوی پرتاب بادهای کولر گازی را خواهد گرفت و در مواردی که کثیفی در حد کمی باشد بر روی پرتاب باد تاثیر منفی بسیار کمی خواهد گذاشت که در مراحل نخستین  کاربران متوجه نمی شوند اما به محض انباشته شدن خاک ها بر روی هم عملا هیچ نوع پرتاب بادی صورت نخواهد گرفت  که در این میان راهی جز سرویس توسط نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد وجود نخواهد داشت.

خراب شدن بخش گرمایشی کولر گازی

هنگامی که در فصل زمستان کولر کازی را روشن می کنید و از طریق کنترل اقدام به تنظیم نمودن آن برای ایجاد گرما می نمایید متوجه می شوید که سیستم گرمایی این وسیله کار نکرده و هوای درون خانه هیچ تغییری نمی کند در چنین شرایطی است که باید از نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد کمک خواسته تا رفع مشکل سیستم گرمایشی را در دستور کار خود قرار دهند.

عامل تعیین کننده چنین موردی در این وسیله ترموستات هست؛ بنابراین آن چه که در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد باید برای رفع و عیب یابی این مشکل بررسی شود قطعه ترموستات بوده، زمانی که ترموستات خراب شده و یا این که حالت آف رفته باشد گرمایی از طریق آن صورت نخواهد گرفت، بنابراین کلیه اجزای آن باید در نمایندگی کولر گازی در مشهد چک شده تا با رفع این نقص کولر گازی مجدد شروع به انتشار هوای گرم ‌کند.

تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

تعمیرات فن در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد

کولر گازی دوو دارای قطعه ای به نام فن است که وظیفه رد کردن هوا را در دو بخش بر عهده دارد و هنگامی که فن خراب شود امکان رد شدن هوا وجود نخواهد داشت؛ بنابراین باید در یک زمان سریع تعمیرات مربوط به فن را در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد انجام داد.

گاهی عامل خرابی فن می تواند خرابی خازن و فشار اعمال شده بر روی آن باشد که در چنین شرایطی حتما باید در کنار فن خازن نیز در نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد بررسی شود تا بر اثر فشارهای وارد شده قطعاتی مانند کمپرسور و ترمستات نیز صدمه نبینند، تمامی این بازرسی قطعات در نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در مشهد با ذره بین پیشرفته دستگاه های این مرکز به خوبی انجام می شود.

مناطق تحت پوشش نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد:

نمایندگی کولر گازی دوو در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *