مراحل ثبت درخواست نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد | خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات کولر گازی جنرال گلد، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در مشهد بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف کولر گازی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات کولر گازی جنرال گلد در مشهد برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

۹ دلیل انتخاب نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد:

 • دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
 • تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
 • سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
 • حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
 • تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
 • ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
 • استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
 • سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها 
 • تعمیر در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال گلد در مشهد
تعمیرات کولر گازی جنرال گلد در مشهد

۱۶ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات کولر گازی جنرال گلد در مشهد :

 • ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع
 • ۲ –  یخ زدن پنل و یا کندانسور
 • ۳- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی
 • ۴ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی
 • ۵- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما
 • ۶ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی
 • ۷- روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش
 • ۸ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • ۹ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
 • ۱۰- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر
 • ۱۱ – کار نکردن کنترل دستگاه
 • ۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی
 • ۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت
 • ۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم
 • ۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور
 • ۱۶- عدم کارکرد فن

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد

کولر گازی جنرال گلد از دسته کولر گازی های محبوب با کیفیت بالا می باشد که امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده و توانسته خود را مورد پسند افراد واقع کند.

اما گاهی عوامل مختلفی هم چون: استفاده نادرست، موقعیت نامناسب دستگاه، استفاده مدوام و… می تواند موجب بروز یک سری مشکلات شده و در کارکرد کولر گازی اختلال ایجاد کند.

اگرچه در اکثر مواقع این اختلالات یک سری ایرادات قابل حل بوده و افرادی هم چون تکنسین های نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد می توانند پس از بررسی دستگاه مشکل آن را برطرف کرده و کارکرد آن را به حالت قبل باز گردانند.

از همین رو با وجود نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال گلد در مشهد، تعمیرات کولر گازی جنرال گلد کار چندان سختی نبوده و افراد می توانند به راحتی هنگام مواجه با خرابی کولر گازی، با کمک نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد اقدام به تعمیر کولر گازی در مشهد کنند.

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد

نحوه تعمیر نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد چگونه است؟

کولر گازی جنرال گلد ساختار تقریبا پیچیده ای را به خود اختصاص می دهد، از همین جهت تعمیر آن نیز باید توسط تکنسین و افراد ماهر در این حرفه صورت بگیرد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد از تکنسین های آموزش داده و ماهر در مجموعه خود برخوردار بوده و با کمک این افراد به راحتی دستگاه شما را تعمیر می‌ کند.

نحوه تعمیر کولر گازی نیز با توجه به ایراد و مشکل دستگاه متفاوت است. تکنسین ابتدا دستگاه شما را با دقت مورد بررسی قرار می دهد و سپس بعد یافتن ایراد اصلی کولر گازی، دست به تعمیر آن با روش درست و اصولی می زند.

تکنسین های نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد دارای اطلاعات و تجریبات کافی جهت تعمیرات کولر گازی جنرال گلد بوده و آموزش های لازم را در این باره کسب نموده اند.

در ادامه این مطلب بیشتر به ایرادات رایج کولر گازی و همچنین نحوه تعمیر دستگاه توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد خواهیم پرداخت.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد

ایرادات رایج و نحوه تعمیر دستگاه توسط نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد

در برخی مواقع کولر گازی دارای یک سری مشکلات ریز و جزئی می باشد که ممکن است در کارکرد درست دستگاه اختلال ایجاد کند. اگر مشکل کولر گازی از دسته ایراد های ساده و جزئی باشد افراد می توانند به راحتی آن را برطرف کنند. اما رفع مشکلات پیچیده به دانش و اطلاعات کافی احتیاج داشته و به افراد توصیه می شود جهت رفع این نوع مشکلات با نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد تماس حاصل کرده و از تکنسین های این مجموعه یاری بگیرند.

بررسی روشن نشدن دستگاه

سیم ها و اتصالات را مورد بررسی قرار داده و از صحت کامل فیوز و پریز برق اطمینان حاصل کنید، همچنین از سالم بودن کنترل کولر گازی نیز مطمعن شوید.

گاهی دلیل اصلی روشن نشدن دستگاه خرابی کلید آن می باشد، برای تست خرابی کلید کولر گازی سر یک سیم را جدا نموده و سپس واهم متر را بر روی گزینه R*1 بگذارید. اگر کلید عدد صفر به تصویر کشید یعنی کلید دستگاه سالم می باشد، در غیر این صورت باید با کمک تکنسین نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد کلید را تعویض نموده و یا تعمیر نمائید.

خرابی و معیوب بودن برد الکترونیکی کولر گازی نیز یکی دیگر از دلایلی است که می تواند در روشن شدن دستگاه اختلال ایجاد کند. برای رفع این ایراد نیز بهتر است با نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد تماس حاصل کنید.

مرکز تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد

بررسی کاهش قدرت سرمایش کولر

در قدم اول میزان گاز دستگاه را چک کنید و در صورت نیاز گاز کولر گازی را شارژ نمائید.

به میزان درجه کولر گازی توجه داشته و بعد روشن کردن دستگاه حتما درجه کولر گازی را تنظیم کنید.

گاهی نادرست بودن اتصالات نیز می تواند موجب بروز این مشکل شود پس اتصالات کولر گازی را بررسی فرمائید.

اگر کولر گازی دچار نشتی گاز شده باشد  قدرت سرمایش دستگاه تا مقدار قابل توجهی کاهش می‌ یابد. اگر متوجه نشتی گاز کولر گازی شدید بهتر است با نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد تماس حاصل کرده و از تکنسین های ماهر نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد جهت رفع مشکل دستگاه یاری بگیرید.

بررسی بوی نامطبوع کولر گازی

یکی از مشکلاتی که افراد حین استفاده از کولر گازی با آن مواجه می شوند پیچیدن بوی نامطبوع در محیط می باشد. این مشکل نیز دلایل مختلفی را به خود اختصاص می دهد. برای مثال اگر در قسمت لوله دستگاه گرفتگی ایجاد شده باشد موجب به وجود آمدن بوی نامطبوع می شود.

برای رفع این مشکل باید لوله کولر گازی را بررسی نموده و سپس اگر انسدادی رخ داده است آن را برطرف نمائید‌.

اگر با انجام این عمل مشکل برطرف نشد، می توانید با نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد ارتباط برقرار کنید.

تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد

بررسی صدای غیر عادی کولر

ممکن است کولر گازی هنگام خنک کردن محیط صدا هایی از خود تولید کند، در اکثر مواقع این صدا یک امر غیر عادی بوده و می تواند دلیلی بر خرابی قسمتی از کولر گازی داشته باشد.

هنگام شنیدن صدا های غیر عادی از کولر گازی بهتر است ابتدا تمامی اتصالات کولر گازی بررسی کنید و سپس از جدا نشدن قطعات کوچک درونی کولر گازی اطمینان حاصل فرمایید.

همچنین گیر کردن اجزا خارجی در قسمت های بیرونی کولر گازی نیز می تواند موجب ایجاد صدا در دستگاه شود.

کلام آخر

دستگاه هایی که امروزه توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرند معمولا دارای یک سری پیچیدگی ها و حساسیت ها می باشند.

از همین رو تعمیر دستگاهی هم چون کولر گازی جنرال گلد نیز به دانش کافی احتیاج داشته و  بهترین راه برای تعمیرات کولر گازی جنرال گلد یاری گرفتن از نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد می باشد.

شما می توانید با یک تماس ساده با نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد در مشهد ارتباط برقرار کرده و از خدمات این نمایندگی جهت رفع مشکل دستگاه خود بهرمند شوید.

مناطق تحت پوشش و  نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد:

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در مشهد | مرکز تعمیرات کورنیدو به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر مشهد ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 05191011297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *